שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
10-Nov-2015, 22:43
הודעה: #104
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה
(10-Nov-2015 19:03)עידן444 כתב:  לפי מה אתה קובע שהוא מציג יכולת יותר גבוהה מהם? לפי מה אתה קובע שהם לא מתקדמים?
על סמך מה ב"ש רצתה את עידו לוי בעונה שעברה?
על סמך מה הפועל ת"א התעניינה?
על סמך מה מאמן אינטיליגנט כמו סילבס לקח אותו?
בעיניך הוא לא טוב ולא מתקדם.
בעיניך גם ערן לוי היה צריך לעוף מפה מזמן.
בעיניך גם לעטר אין מושג.

בוא נגיד שכיועץ מקצועי לא הייתי ממליץ עליך...

אגב, אם כבר מדברים על כאלה שנעלמו...
מישהו יודע איפה קובי חסן?

לפי מה אני קובע ?? לפי 30 שנה שאני רואה כדורגל בכלל ומכבי נתניה בפרט. מה נראה לך שיש לי משהו אישי נגד שחקני בית ?? יש לי משהו נגד חסן, עידו לוי או מסרוואה ?? נהפוכו ! מבחינתי , הלוואי והקבוצה היתה יכול להיות מורכבת מ 11 שחקני בית ועוד 7 מחליפים.

הבעייה שלך ושל שאר הרומנטיקנים שאתם פשוט מסרבים להסתכל למציאות בעיניים. מבחינתכם אין מצב שבהרכב הקבוצה אין מינימום 3-4 שחקנים תוצרת בית. איכותיים, מקצוענים, כשרוניים, בעלי פוטנציאל אלה פרמטרים שלא מעניינים אתכם. העיקר שעל המצח יש תווית - שחקן בית. זה לא מקצועני, זה לא רציני וזה לא מתאים לשנת 2015.

ולגבי עידו לוי - תהיה בטוח שאם ב"ש או הפועל היו באמת רוצים אותו הוא היה שם. כנראה שמי שממש רצה אותו היו כתבי החצר של המועדונים ולא הם עצמם. אז רד מזה.
ואם סילבס ורעננה הם האסמכתא לטענות שלך אני באמת רגוע.

ולגבי עטר וערן לוי - יופי של דמגוגיה. זה בטח לא יעזור לחיזוק הטענות שלך. על ערן אמרתי (ועודני אומר) שאם אי פעם נהיה בטעות קבוצה עשירה וחזקה על ערן לא הייתי בונה.
ולגבי עטר - בהחלט שבאימון אין לו הרבה מושג. יש לו יתרונות אחרים שאולי יכולים לבוא לידי ביטוי אצלנו ,אבל כמאמן ממש לא.

ובוא נגיד שיועץ שימליץ על עידו לוי וחסן ימצא את עצמו בלי עבודה הרבה יותר מהר מיועץ שימליץ על בחירה מיקצועית של שחקנים ולא על בחירה רגשית שלא קשורה למציאות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה - אופיר34 - 10-Nov-2015 22:43

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים