שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
10-Nov-2015, 13:48
הודעה: #93
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה
(10-Nov-2015 13:04)פיליפצוק כתב:  
(10-Nov-2015 11:44)אלון כתב:  אני דווקא אוהב את הניתוחים של אורן. לא בהכרח מסכים עם כולם מכיון שאף שחקן לא יכול לעמוד כמו שצריך במשך 90 דקות אבל ההשקעה של אורן יפה.
יכול להיות שאם היה מישהו בצוות המקצועי שמשקיע כמו אורן ומנתח מהלכים ובעקבות כך היה מעמיד שחקנים אחרת, היינו נראים טוב יותר.

ניתוחים פאטתיים, יש לו אבל כנראה הרבה זמן פנוי לעשות את זה במקום להכין שיעורי בית.
לקחת תמונה ולפרש אותה כנגד שחקן שיש לו אנטי נגדו, ממש "גאונות".
זה כמו לקחת ציור ולבקש מילד להגיד מה הוא רואה בה, כל ילד יגיד משהו אחר .
אתה יודע כמה תמונות במהלך משחק של ירין חסן לדוגמא אפשר למצוא שמראות עד כמה אין לו מושג בכדורגל.
בשורה התחתונה, משיצ'נקו הוא בלם טוב, הוא לא יגיע לרמות הגבוהות אבל בשביל ליגת העל הוא בסדר גמור, הבעיה היא יותר בבלם שלידו ובצמד המגינים.

אין לי בעיה עם מישצ'נקו, יש לי בעיה עם הזלזול שלכם באורן (ואני לא מכיר אותו אישית). אורן מעלה כמה נקודות מעניינות (שיכול להיות נובעות מחוסר נסיונו של מישצ'קו) וכולכם לועגים לו במקום להתייחס ספציפית לדבריו. אני לא חושב שמיצ'נקו אשם בשער השני אלא טגה וברק לוי, שהיו אשמים בעוד הרבה שערים העונה, גם בשער הראשון הוא לא כ"כ אשם אלא ירין חסן. יחד עם זאת אורן מעלה כמה נקודות מעניינות והייתי שמח אם היה אחד כזה בצוות המקצועי שמנתח מהלכים ושם לב לבעיות בעמידה הטקטית של הקבוצה (ולא של שחקן בודד).
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה - אלון - 10-Nov-2015 13:48

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים