שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
09-Nov-2015, 16:39
הודעה: #66
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה
(09-Nov-2015 15:25)עידן444 כתב:  לאיזה שחקן חוץ מירין חסן וצלישר נתנו צאנס בכוח? אתה רוצה שאני אשלוף לך עם איזה סגלים עטר אפילו לא הסתבך בתחתית? כמה שחקני בית ״חלשים״ היום שם? וכן? חלקם בילו את רוב הקריירה בליגות מתחת לליגה הבכירה, אז? אבל היו איתם שחקני רכש שנתנו תפוקה- וככה זה צריך להיות. ועל הדרך גיליתי כמה שחקנים שהם מעל הממוצע כמו דגני, מוגרבי, עזרא, בן הרוש, אלמוג כהן. צ׳אנס קיבלו גם גל גניש, עומר פרץ, עידו לוי, דלה ימפולסקי ולא ממש ראיתי שהתרסקנו איתם כמו שאנחנו מתרסקים עם הטאלנטים שהביאו לנו יוסי מזרחי ושלומי דורה מהספסלים של הפועל חיפה, והפועל עכו.

שחקנים כמו אלמוג כהן ומוגרבי בנתניה של השנתיים האחרונות לא מקבלים צ׳אנס! ואני מוכן לחתום על זה. שילוב שחקני בית בסגל בתקופת יאמר היה יותר גבוה מהיום! ואל תגידו לי שזה בגלל שלפני 7 שנים היו כאן כוכבי על בנוער! זה הזוי!

ויקי כחלון הוכיח שהוא לא מתאים בעיניך.
אבל עומר ורד עם 8 הופעות בירידת ליגה של בני יהודה ו- 12 הופעות בכמעט ירידה של הפועל חיפה(זה ההספק שלו בשנתיים האחרונות...)- הוא כן מתאים.
הבחור לא מתאים להרכב של קבוצות שיורדות ליגה!
לפחות אל תגידו שהכתובת לא על הקיר...

אני אומר לך דוגרי בשיא הרצינות- אתה בא היום לקורצקי ואומר לו קח את עומר ורד ואמייה טגה ותביא לי את כחלון הוא צוחק לך בפנים במקרה הטוב ומשתין עליך במקרה הרע.
אחת הטעויות היותר גדולות של אוסידון שחרור שחקני בית ולא השאלה ויקי היה יכול לחזור עונה הבאה ויש לך מגן מוכן, במקום שבקיץ תצטרךלהביא אחד חדש לעמדה הזאת.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes amir's post:
עידן444 (0909-1111-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה - amir - 09-Nov-2015 16:39

קפיצה לפורום: