שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מכבי ת״א - מכבי נתניה
09-Nov-2015, 11:10
הודעה: #51
מכבי ת״א - מכבי נתניה
אחד הדברים הראשונים שעטר אמר אתמול זה הסגל הקצר בהגנה. כל בן אדם עם זוג עיניים רואה את זה.
אגב, עטר הבין שאף חלוץ כאן לא יתן לו תפוקה רצינית ובונה על חלוקה. מתכנן לעבור לשיטה של 3 חלוצים. מניח שאלה יהיו מרגוליס, אבידור ומסקרן מי יהיה השלישי. מעניין אם הוא מייעד את בארי לשלישיה הקדמית או האמצעית.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Nov-2015, 11:23
הודעה: #52
RE: מכבי ת״א - מכבי נתניה
(09-Nov-2015 11:10)עידן444 כתב:  אחד הדברים הראשונים שעטר אמר אתמול זה הסגל הקצר בהגנה. כל בן אדם עם זוג עיניים רואה את זה.
אגב, עטר הבין שאף חלוץ כאן לא יתן לו תפוקה רצינית ובונה על חלוקה. מתכנן לעבור לשיטה של 3 חלוצים. מניח שאלה יהיו מרגוליס, אבידור ומסקרן מי יהיה השלישי. מעניין אם הוא מייעד את בארי לשלישיה הקדמית או האמצעית.

תהפוך ותנער את כל הסגל ולא תמצא 3 חלוצים...
09-Nov-2015, 11:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 11:52 עידן444.)
הודעה: #53
(09-Nov-2015 11:23)אלון כתב:  
(09-Nov-2015 11:10)עידן444 כתב:  אחד הדברים הראשונים שעטר אמר אתמול זה הסגל הקצר בהגנה. כל בן אדם עם זוג עיניים רואה את זה.

מרגוליס, סיסאיי, נבו מזרחי, עומר בוארון, יובל אבידור ואולי גם בארי ואיילה מועמדים לשלישיה הקדמית בהנחה שהוא הולך על שלישית אמצע חזקה שכוללת את פירס לולה ולוגסי. אולי לחלק זה יראה שפרסונלית אין הרבה שינוי אבל מדובר בגישה שונה לגמרי. הוא גם אמר שחושב שנתניה בכל המשחקים נקלעה לפיגור בין היתר בגלל שהיא בהרבה משחקים חיכתה ליריב מאחור(מה שנכון לחלוטין ומראה שהוא באמת עקב). הוא חושב שצריך ללחוץ הרבה יותר קדימה- אני חושב שכולם כאן בעד משחק הרבה יותר לוחץ במקום לעמוד ולחכות מאחור.

הבעיה שלי עם עטר ולמעשה עם המאמן הישראלי הממוצע הוא בתשובה שלו לשאלה טובה מאוד ששאל אותו איציק זוהר- בזמן שאסייג וברקוביץ' מתעמקים בצד הכלכלי0 איך מסתדרים בלי עבודה, איך מפרנסים משפחה וכו, איציק שאל את השאלה המעניינת ביותר- איך מאמן שיושב בבית מנצל את הזמן כדי ללמוד ולהתקדם מקצועית?
והתשובה(המאוד מאכזבת)- ראיתי הרבה מאוד כדורגל בלי לחץ, בכיף, ויצא לי להתעמק הרבה בפרטים הקטנים.
סבבה, זה באמת אחלה, ואולי גם אפשר ללמוד קצת על טקטיקות ועמידה במגרש(למרות שאם אתה לא במגרש ורואה בטלויזיה כמובן שהיכולת שלך ללמוד מאוד מוגבלת) אבל בכדורגל המודרני יש כל כך הרבה מעבר לטקטיקות ואיך עומדים במגרש שדי ברור שזו לא הדרך של מאמן צעיר(רובן בהחלט עדיין נחשב צעיר) ללמוד, להתפתח ולהתקדם. יש לי תחושה שמאמנים מהסוג של גיא לוי\רב"ש\ברק בכר\חיים סילבס- היו מנצלים את הזמן הזה באופן משמעותי יותר אבל באמת שאני לא רוצה לשפוט את רובן בחומרה מידי. הוא עבר תקופה מאוד לא קלה. אני מקווה שהוא יוצא איתנו לדרך חדשה ונתפתח אנחנו והוא יחד. יש לרובן פוטנציאל בעיקר בגלל הקסם הטבעי שלו והיכולת שלו להביא למגרש דברים שאחרים לא מצליחים. הלואי שידבק לו. הלואי שימצא את הסוסים הנכונים להמר עליהם.
09-Nov-2015, 11:56
הודעה: #54
(09-Nov-2015 11:51)עידן444 כתב:  
(09-Nov-2015 11:23)אלון כתב:  

מרגוליס, סיסאיי, נבו מזרחי, עומר בוארון, יובל אבידור ואולי גם בארי ואיילה מועמדים לשלישיה הקדמית בהנחה שהוא הולך על שלישית אמצע חזקה שכוללת את פירס לולה ולוגסי. אולי לחלק זה יראה שפרסונלית אין הרבה שינוי אבל מדובר בגישה שונה לגמרי. הוא גם אמר שחושב שנתניה בכל המשחקים נקלעה לפיגור בין היתר בגלל שהיא בהרבה משחקים חיכתה ליריב מאחור(מה שנכון לחלוטין ומראה שהוא באמת עקב). הוא חושב שצריך ללחוץ הרבה יותר קדימה- אני חושב שכולם כאן בעד משחק הרבה יותר לוחץ במקום לעמוד ולחכות מאחור.

הבעיה שלי עם עטר ולמעשה עם המאמן הישראלי הממוצע הוא בתשובה שלו לשאלה טובה מאוד ששאל אותו איציק זוהר- בזמן שאסייג וברקוביץ' מתעמקים בצד הכלכלי0 איך מסתדרים בלי עבודה, איך מפרנסים משפחה וכו, איציק שאל את השאלה המעניינת ביותר- איך מאמן שיושב בבית מנצל את הזמן כדי ללמוד ולהתקדם מקצועית?
והתשובה(המאוד מאכזבת)- ראיתי הרבה מאוד כדורגל בלי לחץ, בכיף, ויצא לי להתעמק הרבה בפרטים הקטנים.
סבבה, זה באמת אחלה, ואולי גם אפשר ללמוד קצת על טקטיקות ועמידה במגרש(למרות שאם אתה לא במגרש ורואה בטלויזיה כמובן שהיכולת שלך ללמוד מאוד מוגבלת) אבל בכדורגל המודרני יש כל כך הרבה מעבר לטקטיקות ואיך עומדים במגרש שדי ברור שזו לא הדרך של מאמן צעיר(רובן בהחלט עדיין נחשב צעיר) ללמוד, להתפתח ולהתקדם. יש לי תחושה שמאמנים מהסוג של גיא לוי\רב"ש\ברק בכר\חיים סילבס- היו מנצלים את הזמן הזה באופן משמעותי יותר אבל באמת שאני לא רוצה לשפוט את רובן בחומרה מידי. הוא עבר תקופה מאוד לא קלה. אני מקווה שהוא יוצא איתנו לדרך חדשה ונתפתח אנחנו והוא יחד. יש לרובן פוטנציאל בעיקר בגלל הקסם הטבעי שלו והיכולת שלו להביא למגרש דברים שאחרים לא מצליחים. הלואי שידבק לו. הלואי שימצא את הסוסים הנכונים להמר עליהם.

הלוואי.
09-Nov-2015, 13:12
הודעה: #55
(09-Nov-2015 10:26)עידן444 כתב:  לעומר ורד ומישצ׳נקו אנשים כאן יסלחו שוב ושוב ושוב... כחלון שנתן בכל המשחקים ששיחק הופעות יציבות(יציבות להפליא הייתי אומר)- עליו יש לך ביקורת. על טגה שאין לו יסודות בסיסיים של מגן(חוץ ממהירות סבירה ולא יותר מזה) וכל משחק אתה סופג גול עליו- זה סבבה מבחינתך. כחלון מושיע? חחח... אל תצחיק אותי ויותר חשוב- אל תכניס לי מילים לפה- אבל כחלון היה חייב להיות בסגל הזה כגיבוי במקום 8 קשרים ו 5 חלוצים שאם תחבר את כולם יחד אולי תרכיב קיויו אחד. יודע מה הכי מצחיק? תציע היום להפועל פ״ת את עומר ורד, שמעון הרוש וטגה ביחד תמורת ויקי כחלון והם יסרבו בנימוס...

אני בהחלט יכול לסלוח לשחקנים שנמצאים בקבוצה שלי 3 חודשים ומידי פעם טועים. האמן לי שאם לאורך זמן הם ימשיכו לעשות את אותם טעויות ולא ילמדו לתקן הם גם יקבלו על הראש. נכון לעכשיו, מישנקו אחד השחקנים היציבים בקבוצה (למרות שאורן מנסה לשכנע את עצמו ואותך אחרת...) וורד שיש לו משחקים רעים מאד לצד משחקים יותר טובים.

בניגוד לשני אלה, שני התכשיטים (ועוד כמה אחרים) שאתה כל אוהב ומסנגר עליהם לא מפסיקים לטעות ועושים את זה בצורה עקבית ומתמשכת.

ירין חסן ,עם כל הצער, כבר 4 שנים לא מראה גרף של התקדמות. לא רואה אצלו שום שיפור בשקט הנפשי שבלם צריך, לא רואה ממנו עמידה נכונה, לא רואה ממנו פס מדויק, יציאה קדימה...כלום. אפס שיפור.

כנ"ל לגבי כחלון, קיבל הזדמנויות בעבר ממספר מאמנים ולא הרשים אף אחד מהם. לא יכול להיות שכולם נגד כחלון. אותי לימדו שאין עשן בלי אש...
ולגבי הסגל - מי אמר שלא הציעו לו ? חשבת שאולי העדיף לשחק באנקר כל שבת בפ"ת מאשר להיות שחקן מחליף בנתניה ואולי לא לראות דשא ??

ודבר אחרון, לא מכניס לך מילים לפה ,אבל האובססיה שלך על שחקני בית והלהט שאתה מדבר עליהם משתמע מהם בצורה מאד ברורה, שלדעתך איתם הדברים היו אולי נראים אחרת ועל זה יש לי ויכוח מאד גדול איתך.
09-Nov-2015, 13:30
הודעה: #56
כחלון הרבה יותר טוב מ עומר ורד שמתאים בקושי לליגה למקומות עבודה
09-Nov-2015, 13:43
הודעה: #57
מעניין מתי תבין ששחקני בית זה המצוי ושחקני רכש אמור להיות הרצוי.
עידו לוי בינוני, ירין חסן בינוני, ויקי כחלון בינוני, ריף מסיקה בינוני, עדי נימני בינוני, דודי תירם בינוני-
החלפת בינוני בבינוני- מה קיבלת? בינוני.
השאלה היא למה לבינוני שלך אתה קורא בינוני שאין לו מקום ולבינוני שלא היה לו מקום בהרכב של עכו או הפועל חיפה אתה כן מוצא מקום אצלך? למה לבינוניים שלך מוצאים מקום ברעננה ואתה מעדיף לתת את המקום שלהם לאלה שלא מצאו להם מקום בהפועל חיפה ועכו?
מישצ'נקו בלם נחמד. רחוק מלהיות שחקן חיזוק. וזה מה שהוא אמור להיות. וזה מה שעומר ורד אמור להיות. וזה מה שלולה אמור להיות. וזה מה ששמעון הרוש אמור להיות. וזה מה שמושיקו לוגסי אמור להיות. וזה מה שסיסאיי אמור להיות. ואם הם לא כאלה לא עשית כלום בזה שהחלפת בינוני בבינוני במקום להתרכז בלהביא מעט ואיכותי.
נכון להיום יש לך בקבוצה מעט מאוד שחקני חיזוק אמיתיים.
להחליף כל שנה 15 שחקנים זו לא דרך של קבוצת כדורגל בריאה. מצטער מאוד.
09-Nov-2015, 14:11
הודעה: #58
מישנקו בלם צעיר עם פוטנציאל ,חומר טוב שיכול להתקדם,אם אני הייתי מקבל החלטות הייתי מחתים אותו ל 3 שנים.
09-Nov-2015, 14:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 14:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #59
(09-Nov-2015 13:43)עידן444 כתב:  מעניין מתי תבין ששחקני בית זה המצוי ושחקני רכש אמור להיות הרצוי.
עידו לוי בינוני, ירין חסן בינוני, ויקי כחלון בינוני, ריף מסיקה בינוני, עדי נימני בינוני, דודי תירם בינוני-
החלפת בינוני בבינוני- מה קיבלת? בינוני.
השאלה היא למה לבינוני שלך אתה קורא בינוני שאין לו מקום ולבינוני שלא היה לו מקום בהרכב של עכו או הפועל חיפה אתה כן מוצא מקום אצלך? למה לבינוניים שלך מוצאים מקום ברעננה ואתה מעדיף לתת את המקום שלהם לאלה שלא מצאו להם מקום בהפועל חיפה ועכו?
מישצ'נקו בלם נחמד. רחוק מלהיות שחקן חיזוק. וזה מה שהוא אמור להיות. וזה מה שעומר ורד אמור להיות. וזה מה שלולה אמור להיות. וזה מה ששמעון הרוש אמור להיות. וזה מה שמושיקו לוגסי אמור להיות. וזה מה שסיסאיי אמור להיות. ואם הם לא כאלה לא עשית כלום בזה שהחלפת בינוני בבינוני במקום להתרכז בלהביא מעט ואיכותי.
נכון להיום יש לך בקבוצה מעט מאוד שחקני חיזוק אמיתיים.
להחליף כל שנה 15 שחקנים זו לא דרך של קבוצת כדורגל בריאה. מצטער מאוד.

זה שמביאים חרא סחורה מבחוץ, לא אומר שצריך להשתמש בחרא סחורה מבית.
לדוגמא, לא היה צריך לרוץ ולהביא כרכש ראשון את עומר ורד, היה אפשר למצוא מישהו טוב יותר ועדיין לוותר על כחלון החלש.
ירין חסן לא יהיה שחקן ברמה גבוהה גם עוד 2000 שנה, חבל על הזמן, אני לא מבין למה לא נעשה שימוש בחיימוביץ המנוסה.
עידו לוי כנ"ל, דודי תירם לא קיבל צ'אנס אמיתי.
בתפקיד של ריף מסיקה הבינוני יש שחקנים טובים ממנו בהרבה בחוץ.
בקיצור חומר מקומי זה בלוף, נקסט....
09-Nov-2015, 14:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Nov-2015 על ידי 15:12 עידן444.)
הודעה: #60
מכבי ת״א - מכבי נתניה
לדעתי חיימוביץ' הוא השינוי הראשון שעטר יעשה. הבעיה היא שהציוות שלו עם מישצ'נקו, בטח בקבוצה שרוצה לשחק וללחוץ גבוה יותר- בעייתי. לדעתי ירין חסן לא מספיק אחראי כדי להיות בלם. הוא יכול להיות מצויין בשיטת שלושה בלמים או כקשר אחורי. לדעתי יוסי מזרחי ציוות אותו כקשר אחורי בכמה משחקים והרגשתי שזה נותן לנו שקט במרכז הקישור וההגנה.

הגישה שאם שחקן בית הוא לא איזה טאלנט יוצא דופן אז עדיף לזרוק אותו עקומה מיסודה. הגישה צריכה להיות - בינוניים יש לי בשפע ובזול. אני לא מביא מבחוץ שחקנים לא משדרגים וכן, בהחלט יש מקום לקחת הימורים עם שחקנים כמו טל איילה ומושיקו לוגסי בגלל שיש להם פוטנציאל. ברגע שכל הקבוצה מלאה בשחקנים שהם הימור ואין לך עוגנים(כמו שיש למשל בהפועל חיפה ובני יהודה שאני כבר מוכן לחתום לכם שהם לא ירדו ליגה)- אתה יכול למצוא את עצמך בבעיה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים