שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"השורה התחתונה החזויה לעונת 2015/16 היא עודף בסך 3.37 מיליון שקל"
03-Nov-2015, 15:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 15:50 אופיר34.)
הודעה: #11
RE: "השורה התחתונה החזויה לעונת 2015/16 היא עודף בסך 3.37 מיליון שקל"
תגיד לי עידן אתה חדש פה ? נחת מהמאדים אתמול ??

המשפט הזה שלך "כמה אני ואתה צריכים לעבוד בשביל 352 אלף ש"ח?" זה בדיוק מה שאני מתכוון שאני אומר תרבות יציע העיתונות .

זה באמת חדש לך שבמקצוע הקרוי כדורגל מרוויחים הרבה כסף (ואתה לא חייב להיות כוכב בשביל להרוויח כמו כירורג מומחה) ?? מה זה התמימות הזאת והשאלה הרטורית והפרובוקטיבית הזאת ??

אז לא. אם אני מסתכל על רמת הכדורגל בארץ 80% מהשחקנים פה לא צריכים להרוויח יותר מהמשכורת הממוצעת בשוק (ואני לארג' איתם עדיין) ,אבל מה לעשות שזה שוק חופשי והרבה כסף מסתובב בענף הזה. מה לעשות שיש מי שמוכן לשלם גם אם מדובר בסכומים שלא משקפים את הסחורה שקונים ??

בדיוק כמו שימפולסקי לא היה שווה חצי מליון דולר, ודגני 700 אלף, ורייכרט מליון דולר ,כך גם צלישר לא שווה את הסכומים שהשקיעו עליו (בדיעבד כמובן), אבל הוא "אשם" שמישהו בזמנו סידר לו חוזה טוב, עם אחלה פרמיות וסעיף שחרור מפנק ??

אוסידון "אשם" ששנתיים לפני שהגיע מישהו חתם עם צלישר על חוזה כזה ??

אז תמשיכו עם "השערוריות" ,"המחדלים", "והשכונה".... זה מאד קל להוציא תיאורים כאלה מהפה שאין לנו מושג וחצי מושג על מה שבאמת קורה מאחורי הקלעים (והפירסומים האותנטים האחרונים רק מוכיחים את זה)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Nov-2015, 16:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 16:08 עידן444.)
הודעה: #12
RE: "השורה התחתונה החזויה לעונת 2015/16 היא עודף בסך 3.37 מיליון שקל"
(03-Nov-2015 15:49)אופיר34 כתב:  תגיד לי עידן אתה חדש פה ? נחת מהמאדים אתמול ??

המשפט הזה שלך "כמה אני ואתה צריכים לעבוד בשביל 352 אלף ש"ח?" זה בדיוק מה שאני מתכוון שאני אומר תרבות יציע העיתונות .

זה באמת חדש לך שבמקצוע הקרוי כדורגל מרוויחים הרבה כסף (ואתה לא חייב להיות כוכב בשביל להרוויח כמו כירורג מומחה) ?? מה זה התמימות הזאת והשאלה הרטורית והפרובוקטיבית הזאת ??

אז לא. אם אני מסתכל על רמת הכדורגל בארץ 80% מהשחקנים פה לא צריכים להרוויח יותר מהמשכורת הממוצעת בשוק (ואני לארג' איתם עדיין) ,אבל מה לעשות שזה שוק חופשי והרבה כסף מסתובב בענף הזה. מה לעשות שיש מי שמוכן לשלם גם אם מדובר בסכומים שלא משקפים את הסחורה שקונים ??

בדיוק כמו שימפולסקי לא היה שווה חצי מליון דולר, ודגני 700 אלף, ורייכרט מליון דולר ,כך גם צלישר לא שווה את הסכומים שהשקיעו עליו (בדיעבד כמובן), אבל הוא "אשם" שמישהו בזמנו סידר לו חוזה טוב, עם אחלה פרמיות וסעיף שחרור מפנק ??

אוסידון "אשם" ששנתיים לפני שהגיע מישהו חתם עם צלישר על חוזה כזה ??

אז תמשיכו עם "השערוריות" ,"המחדלים", "והשכונה".... זה מאד קל להוציא תיאורים כאלה מהפה שאין לנו מושג וחצי מושג על מה שבאמת קורה מאחורי הקלעים (והפירסומים האותנטים האחרונים רק מוכיחים את זה)

גם כשאין שום סיכוי שאני מאשים את אוסידון אתה מתייחס למה שאמרתי כאילו הוא מופנה לאוסידון. איך אוסידון קשור לחוזה של צלישר?
על ימפולסקי ודגני וכנראה שגם רייכרט שילמו כסף שיש. על צלישר שילמו כסף שאין וכאן המחדל הגדול. כשיאמר חילק כאן כסף גם אם חשבתי שזה לא מוצדק זו היתה זכותו והיה לזה כיסוי.
ולא!
שחקני כדורגל כבר מזמן לא מרוויחים את הסכומים המונפצים האלה! זה קורה במכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש. הפועל ת"א מצאה איזה פראייר ומיד צצו מוצצי הדם לעשוק אותו כמו שעשו ליאמר\ארקדי\שניידר\גולדהאר וכל אחד שמגיע לכאן מעבר לים ולא מבין לאן הוא הגיע...
ואני חותך את ה*** אם טביב\איזי\אשר אלון\יואב כץ\לוזון\דמאיו או כל אדם שפוי שיש לו ערך לכסף יתחייב לחייל במאות אלפי שקלים מענק שחרור. אני מניח שגם שחר ואלונה ששופכים כסף לא מתנהלים ככה אלא אם באמת מדובר בעילוי מהרמות הגבוהות ביותר. צלישר מהר מאוד התברר שלא כזה ולראייה איפה שהוא היום ולא בגלל חוסר מזל- הבחור נבחן בכמה קבוצות לפני שחתם ברמה"ש ולהבדיל מהרבה שמות שהזכרתי כאן- קיבל צ'אנס אמיתי במכבי נתניה(צ'אנס ברמה שהיחידים שקיבלו כאן בשנים האחרונות היו הוא ירין חסן, עידו לוי, ועומרי בן הרוש- והוא היחיד שלא נמצא היום בליגת העל).
03-Nov-2015, 16:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Nov-2015 על ידי 19:24 אלון.)
הודעה: #13
"השורה התחתונה החזויה לעונת 2015/16 היא עודף בסך 3.37 מיליון שקל"
(03-Nov-2015 15:48)עידן444 כתב:  
(03-Nov-2015 15:45)טל.מ כתב:  
(03-Nov-2015 14:12)אלון כתב:  
(03-Nov-2015 14:01)עידן444 כתב:  עוד ועוד צעדיים ניהוליים הזויים...
אולי תסביר לי בבקשה אופיר מה גרם לאדם שפוי על שלל יועציו להתחייב לעומר צלישר למענק שחרור בסך 352 אלף ש"ח?
כמה אני ואתה צריכים לעבוד בשביל 352 אלף ש"ח?
למה שחקן(ולא בדיוק "העיפרון הכי מחודד בקלמר") כמו צלישר צריך לקבל מענק שחרור כזה? עד כמה שאני יודע המענק שחרור שלי לא היה עם 6 ספרות...

אופיר צריך לעבוד חודשיים בשביל זה... Smile

טעית ... זה מה שהוא משאיר טיפ כשהוא יוצא לאכול בצהריים

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז יש לנו רוכש?Smile
נבלה, לא רוצה להשקיע. רק מסתובב עם משקפיים ורודים כל היום Big Grin
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום: