שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
משפחת חסן במיטבה
02-Nov-2015, 14:59
הודעה: #1
משפחת חסן במיטבה
משתף פוסט שהעלה עומר פרי לפייס
הריים טובים לכולם.
רובכם מכירים אותי ולמי שלא מכיר אני אגיד עכשיו שאני בחור בן 22 מהחבר׳ה הגדולים של הארמי.
רציתי לספר לכם על הלילה שעברתי אתמול בגלל שחטאתי, פשעתי ועשיתי את הנורא מכל- קיללתי באצטדיון כדורגל.
בסוף המשחק קיללנו את השחקנים ואת דורה וכל מי שהיה צריך עקב עוד תצוגת תכלית מרשימה של הקבוצה שלנו. בנוסף קיללנו גם את ברדה כשהוא ירד מהמגרש ופה התחיל הבלגן. בעודי מקלל את ברדה בדרכו לחדר ההלבשה אני רואה שאמא של ירין חסן מסתכלת עליי בלי הפסקה. בהתחלה חשבתי שאני מדמיין כי אני בכלל לא הסתכלתי לכיוון שלה והייתי עסוק בברדה, אבל אז ראיתי שהיא ממשיכה להסתכל ואז שואלת ״למה לקלל״. משום מה אמא של ירין שהיתה ביציע הכסף מתחתיי (ביני לבין ברדה שעל הדשא), חשבה שאני מקלל אותה. אז בלי שידעתי בכלל שהיא חושבת שהקללות היו מופנות אליה אמרתי לה שזה מגרש כדורגל ומותר לקלל פה את כולם. מה שכנראה גרם לה עוד יותר לחשוב שקיללתי אותה.. באותו רגע היא קראה לאבא ואח של ירין שישר שימנו לי לצאת החוצה מהאצטדיון כדי לתפוס אותי בחוץ. עוד כשהייתי ביציע העליון ניסיתי להסביר להם שאפילו לא פניתי אליה ובכלל קיללתי את ברדה. הם לא שמעו והיו חדורים במטרה לתפוס אותי מחוץ לאצטדיון. כשיצאנו החוצה ומשפחת חסן וחבריה היו בחוץ, אביו אמר לחברי אירגון שלא היו לידי באותו רגע שהם יודעים איפה אני גר ואיפה אני עובד ושהם יגיעו לבלומפילד עם מסכות ויתפסו אותי. לאחר מכן אחיו הגדול של ירין שאתם מכירים מקבוצת האוהדים הזאת, ניגש אליי עם ידיים בכיסים בדרכו לאוטו ואמר לי: ״כרגע אני עם ידיים בכיסים, אבל נתפוס אותך איפה שלא תיהיה״. פה הסתיים החלק של האצטדיון.
כרבע שעה אחר כך, כשהפקקים נגמרו, הלכתי לאוטו שלי ויצאתי לכיוון הבית. בעודי עולה על הגשר של האצטדיון, אני קולט שרכב שעמד בצד הכביש מתחיל לנסוע במקביל אלי. יד יוצאת מהחלון ומסמנת לי להתקרב. התקרבתי וזיהיתי אדם שאני לא יודע את שמו אבל כבר במשחק ראיתי אותו ביחד עם המשפחה של ירין. כמובן שהבנתי באיזו סיטואציה אני נמצא ושיניתי את כיוון הנסיעה על מנת לברוח להם. לאחר בערך 10-15 דקות של בריחה עד צומת קדימה בכביש 4 הגענו אני והרכב שאחרי לרמזור אדום וריק מאנשים, כמובן שפחדתי לעצור כשהם אחרי אז שוב שיניתי את כיוון הנסיעה ולקחתי ימינה לכיוון בני דרור למרות שבכלל הייתי צריך שמאלה. לקחתי ימינה ולחצתי על הגז עד שנעלמתי להם ופילסתי את דרכי לבית של חבר. כשהגעתי אליו ונכנסתי להתעדכן באייפון בכל מה שקורה, סיפר לי חבר אירגון אחר שהם באו אליו הביתה וניסו להוציא ממנו את הרחוב המדויק שלי ואת המספר כי את השם של המושב הם כבר ידעו. אם למישהו עדיין יש ספק שהם רוצים לפגוע בי אז או שהוא נאיבי או שהוא עיוור. גם מהמשפטים שנאמרו על ידי המשפחה וירין עצמו מוכיחים את כוונתם.
ירין עצמו: ״אם לא הייתי שחקן אני בעצמי הייתי מזיין אותו״.
אביו: ״אני בבלומפילד אבוא עם מסכות ואהרוג ת׳בנאדם הזה".
אחיו: ״גם לבית שלו אני אגיע". בנוסף למשפט שציינתי מקודם שהוא אמר לי בפנים.
אני מבין לאיזה מצב נכנסתי בגלל שקיללתי במגרש כדורגל ותוך כדי אני גם מבין שזה סיפור בקנה מידה שלא היה בכדורגל הישראלי.
מי שמע אי פעם שמשפחה של שחקן תרצה לחכות לאוהד שקילל בבית ולפוצץ אותו?! איך זה הגיוני ששחקן כדורגל בליגת העל או משפחתו מתנהלים ככה? איך זה הגיוני שבכלל קיים שחקן כזה במועדון?
אשכרה אני מרגיש חלק מסצנה של ״הבורר״ בגלל אהדתי הלגיטימית לקבוצת כדורגל! לא חושב שאני צריך להסתובב עכשיו בפחד בגלל זה, לא חושב שאני צריך לבוא בפחד לבלומפילד בגלל זה וכן חושב שכל שניה ששחקן כזה משחק בקבוצה שאני אוהד זה מחדל גדול.
נחצו כל הגבולות וכל הקווים האדומים!
אני רק מקווה שהאלימות המילולית הלגיטימית במגרשי כדורגל, לא תוביל לאלימות פיזית מכוונת מחוץ למגרשים. ועוד בביתם של אוהדים. ועוד על ידי משפחה של שחקן...
שיהיה לכם שבוע טוב ושקט!

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Nov-2015, 15:08
הודעה: #2
RE: משפחת חסן במיטבה
כולם גברים במדינה הזאת ... לדעתי הכיבוש אשם.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
02-Nov-2015, 15:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2015 על ידי 15:17 אייל ס.)
הודעה: #3
לא מצדיק שום התנהלות,בטח ובטח ובטח את מה שמתואר כרגע(שדורש התערבות החוק),צריך רק להזכיר לטובת הסיפור המלא את "חשיפת התחת בעילוט".

ומכיוון שבחרת לשתף בפוסט מהפייסבוק,אני מאמין ששיתוף הפוסט של רועי שאול היה נותן לכולנו חומר למחשבה.
02-Nov-2015, 15:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2015 על ידי 15:33 amir.)
הודעה: #4
(02-Nov-2015 15:15)אייל ס כתב:  לא מצדיק שום התנהלות,בטח ובטח ובטח את מה שמתואר כרגע(שדורש התערבות החוק),צריך רק להזכיר לטובת הסיפור המלא את "חשיפת התחת בעילוט".

ומכיוון שבחרת לשתף בפוסט מהפייסבוק,אני מאמין ששיתוף הפוסט של רועי שאול היה נותן לכולנו חומר למחשבה.
יפה אני רואה שהתחברת לצוקרברג.

הבחור לא נופת צופים זה בטוח אבל מי שבאמת מכיר אותו יודע שהלוואי והיו לנו עוד 1000 עומר פרי ואת זה אני אומר מתוך הכרות קרובה עוד שהבחור היה שוער בברקאי.

02-Nov-2015, 16:23
הודעה: #5
אני לא מאוהדי ירין חסן ואין לי גם פוסטר שלו מעל המיטה.
אני עוקב אחרי הסיפור של הבחור הזה מול משפחת חסן ושני הצדדים לא טלית שכולה תכלת.
מצד אחד משפחת חסן כמו משפחת וילנר בזמנו מאוד מגוננת על הילד ומתעמתת לא פעם עם האוהדים ביציע ותפקיד המועדון לטפל בזה.
הבחור הזה מצד שני, מגיע למשחקי בית ומשחקי חוץ ומהדקה הראשונה מקלל את ירין חסן קללות נוראיות, ואם זה לא מספיק הוא מנהל מלחמות מול אח שלו בפייסבוק.
אני מציע ששני הצדדים ישארו מחוץ לאיצטדיון בזמן משחקים ובא לציון גואל.
02-Nov-2015, 16:25
הודעה: #6
אני איתך...ועומר יודע דעתי על עילוט.
חשוב לי שמי שקורא יבין שלא מדובר באופיר 34.
ולגבי מרק,דואגים לשלוח לי קטעים נבחרים "בלי לפגוע בזכויות".
02-Nov-2015, 16:32
הודעה: #7
(02-Nov-2015 16:25)אייל ס כתב:  אני איתך...ועומר יודע דעתי על עילוט.
חשוב לי שמי שקורא יבין שלא מדובר באופיר 34.
ולגבי מרק,דואגים לשלוח לי קטעים נבחרים "בלי לפגוע בזכויות".

אופיר 34 יותר גרוע...
02-Nov-2015, 17:04
הודעה: #8
אופיר הוא מהקוזה נוסטרה קטן עליו דיאמונד ארמי.

02-Nov-2015, 17:22
הודעה: #9
איך אני השתרבבתי למשפחת חסן לא ברור לי....

ויכול להיות שאני מטומטם אבל לא עד כדי כך שאני אקלל את ירין ליד אביו ,אימו ואחיו.
לפעמים צריך שיהיה טאקט מינימלי לבן אדם, גם אם מדובר בשחקן מרגיז שיכול לגרום לגנים ההונגרים שלי להתפרץ....
02-Nov-2015, 17:25
הודעה: #10
(02-Nov-2015 17:22)אופיר34 כתב:  איך אני השתרבבתי למשפחת חסן לא ברור לי....

ויכול להיות שאני מטומטם אבל לא עד כדי כך שאני אקלל את ירין ליד אביו ,אימו ואחיו.
לפעמים צריך שיהיה טאקט מינימלי לבן אדם, גם אם מדובר בשחקן מרגיז שיכול לגרום לגנים ההונגרים שלי להתפרץ....

במידה ולא הבנת,אני מכבד את דעתך בנושא הטימטוםTongue
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים