שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושה מזרחי כל השבוע?
25-Oct-2013, 22:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2013 על ידי 13:06 אופיר34.)
הודעה: #26
RE: מה עושה מזרחי כל השבוע?
אמיר,
גם סוג של תשובה...

(25-Oct-2013 22:43)טל.מ כתב:  אופיר אתה באמת לא קורא את מה שאתה כותב.
וזו אולי הבעיה העיקרית שלך. אתה לא יכול להתנפל על אנשים ולצפות שלא יענו לך באותו המטבע.
לעניין - מה זה תגובות צפויות ? שבוע שעבר שמעון התעלל בנו. שאלתי מי זה השמעון הזה ? זו תגובה צפויה ?
כשניצחנו את פת היללתי את ערן לוי. זה צפוי ?
הפסדנו שיחקנו רע , ובעוד שבשאר המחזורים גם שיחקנו רע אבל הצלחנו לנצח. אז היום אני טוען כמו שטענתי קודם שההחלטות של מזרחי נראות לי תמוהות. אז ?

אין לי מושג מי תעלה. אני לא אתפלא אם אנחנו נעלה אבל זה רחוק מידי . כרגע צריך להזהר שלא נאבד את הפסגה בשבוע הבא ולא ניקלע לאיבוד גובה כי כרגע זו המגמה.

אין לי כלוווום נגד מזרחי אבל בוא לא נעשה ממנו פפ ?
נכון שהוא המאמן בעל הכי הרבה ניסיון בליגה הזו , אבל את רוב שנותיו הוא העביר באכסניה של בן זקן עם כל מה שכרוך בזה. כל שנה הקבוצות שלו פותחות בסערה ודועכות. בוא נקווה שזה לא יהיה גורלנו.

אני לא מאמן כדורגל אבל רואה המון קורא לא מעט ומה לעשות יש לי כמה תובנות לגבי המשחק הזה. לא מעט מהתובנות האלו נשברות שבוע אחר שבוע ע״י מזרחי. אז אני לא מבין. אתה רוצה להאיר את עיני ? אני אשמח.

אתה לא מרגיש שהקבוצה משחקת רע מתחילת הליגה למעט אולי מחצית אחת נגד הפועל פת ? כולנו כבר אומרים כמה שבועות שבסוף הבלוף יתפוצץ. מה לא נכון פה ?
אתה לא מרגיש שהחילופים לא נכונים ?
שעולים בהרכבים לא מתאימים ?
שהקבוצה איטית להחריד ?
שההגנה חדירה מאוד (כל שבוע לויטה כוכב המשחק) ?

אל תדבר איתי על איכות תיאורטית, מתקנים קהל וכו..
דבר תכלס.
הצבת שחקנים , חילופים , שיטת משחק. בוא תסביר לי מה אני לא מבין.

אז אני אתעלם מהעקיצות ויעבור לעיקר.

אני תמיד משתדל לשפוט את מה שאני רואה ולא את מה שהתקשורת מוכרת לי. לפעמים יש לי הרגשה שאנשים עושים ויש על אתרי האינטרנט, מקבלים מנה של אפי ישראל ובאים לפה וזורקים את כל מה שהם שומעים וקוראים. כאילו מישהו אחרי מדבר מגרונם.

לפני הכל ,כולנו היינו צריכים להגיע לעונה הזאת עם מערכת ציפיות והגדרת מטרות רלוונטיות. את המטרה כולנו מכירים וגם את הליגה הזאת אנחנו אמורים להכיר. נראה לי שהגיע הזמן להבין שאנחנו לא ברצלונה ולא משחקים בליגת האלופות. אולי הבעייה היא באמת ברמת הציפיות של חלק מהאנשים פה. ותאמין לי שגם אני מייחל ליום שנהיה מלהיבים ואטרקטיבים.

לגבי הכדורגל שלנו. לא. לא מסכים שאנחנו נראים רע מתחילת העונה. אני חושב שהיום ונגד בית״ר ת״א שיחקנו באמת בצורה מחפירה, אבל בשאר המשחקים כולל התיקו של שבוע שעבר לא היה ספק לרגע שאנחנו עדיפים על הקבוצה היריבה.
אני בהחלט רואה הנעת כדור מסודרת, צירופי מסירות , שליטה בכדור ברב המשחקים ומבצעים אישיים של שחקנים. מצד שני אני גם רואה בעיות בהגנה, בקישור האחורי ובעמדת המגן השמאלי, ונכון אנחנו גם לא הכי מהירים בעולם, אבל שוב צריך לזכור באיזה שכונה אנחנו משחקים.
לגבי ההרכב - לדעתי, ההרכבים שמזרחי מעלה בהחלט מתקבלים על הדעת. כולכם מדברים על חסן. לפעמים אני חושב שאתם מדברים על אוזיל...
רק תגידו לי במקום מי הוא יעלה ? שלו, ערן לוי ? לדעתי שחסן עולה מהספסל הוא מביא שינוי למשחק ועושה את העבודה. אני לא שולל שהוא יעלה בהרכב הפותח אבל בכלל לא בטוח שאיתו מהתחלה נביס את כולם (והיום קיבלנו הוכחה לזה).
גם בהגנה אין הרבה אופציות. עם כל הכבוד לחסן לדעתי הוא לא עדיף על עידו לוי (גם אחרי היום). חסן היסטרי, לחוץ ועם פחות ניסיון. אין לי בעייה עם ההחלטה של מזרחי בעניין הזה.

אני מסכים שמזרחי לפעמים עושה חילופים לא לעניין והיום הוא בהחלט הוכיח את זה, אבל אני באמת סומך על המאמן הזה. והוא לא פפ , אבל אליפות הוא לקח, בנבחרת הוא היה, בנה באשדוד קבוצה לשנים והיום הוא איתנו בליגה השנייה. קצת כבוד. כל קבוצה בליגת העל היתה מוכנה לקבל את המאמן הזה.

בוא ניתן לו את הזמן ונפסיק לחשוב שאנחנו יודעים הכל. הוא רואה את התמונה הכוללת. הוא נמצא באימונים, בחדר הלבשה ובחדרי חדרים . אנחנו לא יודעים הכל.
קצת אורך רוח לא יזיק לכולנו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מה עושה מזרחי כל השבוע? - אופיר34 - 25-Oct-2013 22:43

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 4 אורחים