שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושה מזרחי כל השבוע?
26-Oct-2013, 1:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Oct-2013 על ידי 2:00 טל.מ.)
הודעה: #31
מה עושה מזרחי כל השבוע?
(26-Oct-2013 1:18)אופיר34 כתב:  
(25-Oct-2013 23:39)טל.מ כתב:  נגד נצרת עילית שיחקנו טוב ?
נגד קטמון במחצית השניה היינו בכלל במגרש?
נגד אחי נצרת היינו טובים ?

תן לי משחק אחד! שהיינו בעליונות ברורה מוחלטת ששיחקנו כדורגל טוב (בוא נגדיר טוב כמהיר קצבי תוקפני נחוש. עזוב דיוק ומשחק מרגל לרגל .. גם אני יודע שאני לא בקמפ נואו וצלישר הוא לא בוסקטס וחסן הוא לא צ׳אבי..).

נהננו מספר מחזורים ממזל והמזל כרגע מיישר קו.
אם מאמן מעלה פעם אחר פעם את אותו השחקן בדקה ה 35 מה זה אומר לדעתך חוץ מאשר שוב טעות בהרכב ?
משהו לא נבנה נכון בקבוצה ולכן זה נראה ככה. לכאורה יש איכות. בפועל לא ברור לאיפה האיכות התיאורטית הזו נעלמת.

תגיד לי ,מכבי חיפה משחקת כדורגל טוב כל שבוע ? הפועל ת"א מלהיבה כל משחק ? ריאל מדריד משחקת באותה רמה כל הזמן ?
מה שקורה פה זה פשוט איבוד פרופרציות. אל תספר לי על מזל ב -7 מחזורים. מזל הולך איתך פעם ,פעמיים ,גג שלוש. מפסידים אחרי 7 משחקים ופתאום אתם מדברים על בלוף שמתפוצץ.
אולי המזל הוא של קטמון שהיתה צריכה לקבל עוד ארבע ??
אולי המזל הוא של הפועל ר"ג שאם לא השופט יש מצב שהיתה מובסת ?
אולי המזל של הרצליה שב 2:1 היינו מאד קרובים לשלישי והחמצנו ?

ולגבי חסן - לא פעם אחר פעם. העלה אותו פעמיים בדקות האלה והשחקן הביא את השינוי. לעומת זאת מול קטמון אותו אחד גם עלה ועשה לנו שביתה איטלקית. חוץ מזה עוד לא קיבלתי תשובה על חשבון מי אמור לעלות חסן ומה יקרה כשחסן יפתח ולא ננצח כמו היום למשל ? אני מבטיח לך שאז תתלוננו על המאמן הזה כמה שאין לו מושג שהוא פותח עם שלו\ערן לוי על הספסל.

ויכול להיות שלא נבנתה פה קבוצה שתדרוס את הליגה, אבל אם אתה מצפה שבכל תפקיד במגרש יהיה לנו ג'וקר אז אתה בבעיה. אני אומר לך שברב העמדות אנחנו מסודרים. בעיקר שמדובר בליגה הלאומית.
כן, הייתי שמח לבלם יותר איכותי מלוי\חסן וגם לקשר אחורי ברמה ולמגן שמאלי נורמלי אבל מה לעשות שאנחנו מכבי נתניה ואנחנו בליגה השנייה בישראל.
לפעמים נראה לי שלא משנה מה יקרה, כמה כסף ישקיעו ,איזה מאמן יביאו ,מי ינהל אותנו ,מי ישחק בשבילנו...תמיד יהיה לנו מה להגיד.
את האמת אתה די מזכיר לי את מאיר איינשטיין. תמיד יחפש את הפרובוקציה, את חצי הכוס המלאה. העיקר לייצר רייטיניג. הבעייה שזה כל כך שקוף שאני לפחות כבר מזמן מתעלם מההצגה הזאת.

(26-Oct-2013 0:37)תומר חרוב כתב:  אתם לא לוקחים בחשבון שהקבוצה שיחקה שלושה משחקים בשמונה ימים שזה לא קל, בטח לא לקבוצת ליגה שנייה שלא רגילה לעומס הזה. הרגשנו את זה בעשרים דקות האחרונות(בלי קשר לטעויות כאלו ואחרות שהיו). בינתיים אני רואה שיפור ולמידה. יהיה בסדר, צריך סבלנות.

תומר, שלא תעיז להזכיר את המילה הזאת שמתחילה ב - ס'
אתה עלול להחשב כעיוור,לא שפוי ובעל נטיות אובדניות...
ראה הוזהרת !

אופיר אתה מחטיא את הנקודה. אם היינו משחקים חלק מהמשחקים הרבה יותר טוב מהיריב ונופלים באיזה הפסד או תיקו רע אז סבבה. אבל זה לא המקרה . הקבוצה פשוט נראית רע מתחילת הליגה .
דרך אגב אם תעקוב אחרי מה שכתבתי אני לא ממש חושב שקובי חסן הוא הפתרון לכל בעיה. אני חושב שהוא קצת אובר רייטד אבל בכל זאת מה ששלו שלו. יש לו רזומה .
אין כאן פרובוקציה ולא נעליים. אתה משוכנע שאני מחפש את הרע כי אולי נוח לך לחלק את העולם לטובים ורעים..
זה לא המקרה.
משהו לא דופק בקבוצה וזה ככה מהמחזור הראשון. אני נזכר דרך אגב במשפטים דומים שאמרת בשנה שעברה .. תחשוב על זה שלפעמים לא צריך לחכות שחצי ליגה תעבור בשביל להבין שמשהו לא עובד.
אני מקווה שאתה שם לב שאני לא מבקר את ההנהלה אני לא קורה לפיטורי המאמן ואני לא טוען שלא השקיעו ...

לפעמים עם כל הרצון הטוב הדברים לא דופקים, מה לעשות.. צריך לבצע שינוי בחשיבה במערך בצורת המשחק ואולי להכין רכש לינואר.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
26-Oct-2013, 8:19
הודעה: #32
RE: מה עושה מזרחי כל השבוע?
לכל משבחי יוסי מזרחי, אולי האימונים שלו טובים , אבל לנהל משחק הוא לא יודע למרות כל הרזומה שלו, הצבות השחקנים שלו תמויות ביותר, דוגמא הכי פשוטה שלו מנשה שחקן שכל הקריירה משחק על הקו בצד שמאל , חכם יודע לחדור פנימה ולהבקיע שערים אז לקחת ולהציב אותו בתפקיד של קילר באמצע ?
ירין חסן היה טוב בכל המשחקים ששיחק עד היום, למה להחליף בעידו לוי הגרוע?
החלפות בדקה 35 שמכניסות את כל הקבוצה ללחץ, מחליף חלוצים במגינים , בקיצור חלש מאוד.
לגבי עומר פרץ , דעתי שזאת ליגה שבנויה בשבילו עם המהירות והנחישות שלו.
דרך אגב 2 גולים היום באו מסגירות גרועות של טופי.
26-Oct-2013, 10:30
הודעה: #33
לדעתי הבעיה יותר עמוקה משחקן כזה או אחר או חילוף כזה או אחר ...
סה יותר בעיה מערכתית טקטית של שיטת משחק סגירות , חזרה לעמדות מוצא וכו....
26-Oct-2013, 11:11
הודעה: #34
(26-Oct-2013 8:19)Shaul כתב:  לכל משבחי יוסי מזרחי, אולי האימונים שלו טובים , אבל לנהל משחק הוא לא יודע למרות כל הרזומה שלו, הצבות השחקנים שלו תמויות ביותר, דוגמא הכי פשוטה שלו מנשה שחקן שכל הקריירה משחק על הקו בצד שמאל , חכם יודע לחדור פנימה ולהבקיע שערים אז לקחת ולהציב אותו בתפקיד של קילר באמצע ?
החלפות בדקה 35 שמכניסות את כל הקבוצה ללחץ, מחליף חלוצים במגינים , בקיצור חלש מאוד.

שששששששששש אל תזכיר את האליל טופי.....
הגול הראשון איבוד כדור של עידו לוי וסגירה לקויה של טופי
גול שני אבוד של צלישר וסגירה לקויה של טופי
גול שלישי בזכות החילוף המצוין של ויקי כחלון...
יוסי מזרחי קצת בפאניקה,לבצע פעם אחת חילוף לפני המחצית זו תגובה מהירה למתרחש במגרש,אבל כשזה נעשה בתדירות גבוהה ובימיוחד שבוע שעבר כשהוא ביצע 2 חילופים דקה 40 זה משדר פאניקה.יוסי מזרחי צריך להריגע את הקבוצה להציב שחקנים במקום ולהתגבש על הרכב שכל שחקן משחק בעמדה המקורית שלו.יכול להיות שחטב צודק וצריך לשחק עם צלישר וז'אן ביחד כי פשוט אין לנו אמצע והמתפרצות שאנחנו חשופים אליהם בכל משחק בנס לא מסתיימות בשער.במשחק אתמול ב 10 דקות הראשונות הרצליה הגיעו ל3 מצבים של גול בטוח,וכן אופיר במזל הם לא נכנסו...
26-Oct-2013, 11:20
הודעה: #35
(26-Oct-2013 8:19)Shaul כתב:  לכל משבחי יוסי מזרחי, אולי האימונים שלו טובים , אבל לנהל משחק הוא לא יודע למרות כל הרזומה שלו, הצבות השחקנים שלו תמויות ביותר, דוגמא הכי פשוטה שלו מנשה שחקן שכל הקריירה משחק על הקו בצד שמאל , חכם יודע לחדור פנימה ולהבקיע שערים אז לקחת ולהציב אותו בתפקיד של קילר באמצע ?

העונה הכי טובה של שלו מנשה בקריירה הייתה עם מתיאוס שהציב אותו באותה עמדה שמזרחי משחק איתו השנה.
26-Oct-2013, 11:21
הודעה: #36
אברג׳יל איבד את הכדור בגול השני לא צלישר .
ובגול השלישי סגירה שערוריתית של סופר ועידו
26-Oct-2013, 11:28
הודעה: #37
שלו מנשה שיחק אצל מתיאוס בקו שמאל.
26-Oct-2013, 11:35
הודעה: #38
(26-Oct-2013 11:21)דוד חטב כתב:  אברג׳יל איבד את הכדור בגול השני לא צלישר .
ובגול השלישי סגירה שערוריתית של סופר ועידו

צודק איבוד של אברג'יל,התבלבלתי...Confused
26-Oct-2013, 11:43
הודעה: #39
(26-Oct-2013 11:28)Shaul כתב:  שלו מנשה שיחק אצל מתיאוס בקו שמאל.

אתה טועה, הוא שיחק 50/50
26-Oct-2013, 11:57
הודעה: #40
50/50 זה שחקן שעושה הגנה והתקפה שליו לא עושה בכלל הגנה תזכיר לי חטיפה אחת שלו אתמול...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים