שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושה מזרחי כל השבוע?
27-Oct-2013, 22:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2013 על ידי 22:31 אלון.)
הודעה: #71
RE: מה עושה מזרחי כל השבוע?
(27-Oct-2013 21:50)זיו פלם כתב:  
(27-Oct-2013 21:43)טל.מ כתב:  אז זה עוד יותר תמוה .... על סמך מה החתימו אותו ..?
כשמזרחי ויתר על הוגו הטענה היתה (עזבו רגע טוב או לא טוב) שמכיון שאפשר רק שלושה זרים אי אפשר להמר על שחקן צעיר כל כך. והנה מוחתם קאיודה שחקן בדיוק באותו גיל ואתה מספר לי שאין לו מושג בטקטיקה ..
פלא שאני לא מבין כלום ?
דרך אגב איפה אביתר לנג פירסם את מה שכתב ?

בפייסבוק דף האוהדים

להזכירך,אותו עיתונאי מר לנג,גם אמר(אם אני לא טועה) שאין סיכויי שמזרחי יחתום כאן...
אם יעשו שינויים בינואר וכנראה שיעשו אז לא צריך להיות עיתונאי מצטיין בכדי להבין שינסו להביא קשר אחורי...ואם צריך לשחרר זר כדי להחתים חדש את מי הייתם מהמרים שישחררו??? אני מאמין שכולם היו מהמרים על קאיודה...אם לא היו מחתימים מגן ימני זר אז לא הייתה בעיה....
בקיצור,ה"סקופ המרעיש" הוא לא באמת סקופ אלא משהו שכל בר דעת יכול להבין לבד...ולכן לא צריך להיכנס לפאניקות מיותרות....
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2013, 23:12
הודעה: #72
(27-Oct-2013 22:30)אלון כתב:  
(27-Oct-2013 21:50)זיו פלם כתב:  
(27-Oct-2013 21:43)טל.מ כתב:  אז זה עוד יותר תמוה .... על סמך מה החתימו אותו ..?
כשמזרחי ויתר על הוגו הטענה היתה (עזבו רגע טוב או לא טוב) שמכיון שאפשר רק שלושה זרים אי אפשר להמר על שחקן צעיר כל כך. והנה מוחתם קאיודה שחקן בדיוק באותו גיל ואתה מספר לי שאין לו מושג בטקטיקה ..
פלא שאני לא מבין כלום ?
דרך אגב איפה אביתר לנג פירסם את מה שכתב ?

בפייסבוק דף האוהדים

להזכירך,אותו עיתונאי מר לנג,גם אמר(אם אני לא טועה) שאין סיכויי שמזרחי יחתום כאן...
אם יעשו שינויים בינואר וכנראה שיעשו אז לא צריך להיות עיתונאי מצטיין בכדי להבין שינסו להביא קשר אחורי...ואם צריך לשחרר זר כדי להחתים חדש את מי הייתם מהמרים שישחררו??? אני מאמין שכולם היו מהמרים על קאיודה...אם לא היו מחתימים מגן ימני זר אז לא הייתה בעיה....
בקיצור,ה"סקופ המרעיש" הוא לא באמת סקופ אלא משהו שכל בר דעת יכול להבין לבד...ולכן לא צריך להיכנס לפאניקות מיותרות....

צודק,צריך להחליף את לנג,ומי בקבוצה יודע לעשות סגירה אלכסונית,עידו לוי?ערן לוי?הכי קל זה ללכלך על שחקן זר,והידיעה ששחקני הקבוצה לא מתלהבים ממנו,מי שישמע כל שחקן אצלנו בצבע,מי לא מתלהב,כחלון?עידו לוי?ממש עבודה עיתונאית לתפארת...
27-Oct-2013, 23:47
הודעה: #73
לפחות קיודה נע ללא כדור ואשכרה רץ במגרש.
זה הרבה יותר מרב השחקנים.
כל ההתקפה שלנו תקועה כי שחקנים לא זזים בלי כדור.

ואני מבין אני יודע מה אני אומר

מפגר ולא אופטימי.
28-Oct-2013, 1:11
הודעה: #74
(27-Oct-2013 11:34)דוד חטב כתב:  אני נזכר שיצאנו יחד מאיזה משחק אימון בטרום עונה ואמרתי לך חייב קשר אחורי דומיננטי ...
ואתה אמרת לי שעדיף חלוץ אז הנה הביאו אפילו 2 חלוצים קאיודה ואקסברד ועדיין אין שיפור משמעותי ביכולת ...

גם אני זוכר...
וגם אז אמרתי לך שקשר אחורי צריך אבל לדעתי חלוץ היה דחוף יותר כי בניגוד לקשר אחורי טבעי שיש לנו בסגל (גם אם הוא לא בוסקץ) ,חלוץ רחבה אמיתי לא היה לנו, וקבוצה בלי חלוץ אמיתי (וערן לוי לא חלוץ) לא יכולה להצליח.
אני בשלב זה לא הייתי אומר שאקסברד וקיודה כשלון. עוד מוקדם מידי. אני חושב שאקסברד לליגה השנייה ואולי גם לראשונה הוא חלוץ בהחלט ראוי. הגול שלו בהרצליה זה גול של חלוץ 9 אמיתי - השתלטות , סיבוב ובעיטה מדויקת. הוא עוד יתרום לנו.
לגבי קיודה, אי אפשר לשפוט כי חוץ מכמה דקות בטדי הוא לא קיבל הזדמנות.
אני לא הייתי מתנגד לקשר אחורי איכותי כי אין לנו כזה אבל לדעתי גם עם ז׳אן אפשר להצליח.
28-Oct-2013, 10:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Oct-2013 על ידי 10:04 אסףג.)
הודעה: #75
סליחה על הבורות אבל גם אם השחקן לא יודע סגירה אלכסונית, כמה זה כבר קשה ללמד אותו? מה זה פיזיקה גרעינית? אפילו אלון מזרחי למד. חוצמזה שזה נראה לי הזוי , גם נבחרת ניגריה למונדיאל עד 21 משתמשת בטקטיקה, לא היהודים המציאו את זה.
מזרחי לא בנה קבוצה טובה ומאוזנת. אחרי 8 מחזורים הליגה הזאת סטטית, איטית וחלשה. לו היינו רצים במקום לעמוד היינו מפרקים את כולם. מספיק עם הלוקשים
28-Oct-2013, 11:37
הודעה: #76
נדמה לי שקאיודה היה פה מעל חודש עד שעבר חוקית ...מה לא ראו שהוא לא יודע לסגור או לא יודע טקטיקה ??? למה הוא היחידי שלא יודע לסגור ??? אף אחד לא סוגר כמו שצריך ....
לויטה שוער גדול אבל אני לא שומע שהוא מכוון את ההגנה , ליפנייה אילם, ירין ועידו גם לא מכוונים את ההגנה...אז מי פה יודע טאקטיקה לא בטוח גם שמזרחי (-:
28-Oct-2013, 14:53
הודעה: #77
(28-Oct-2013 11:37)דוד חטב כתב:  נדמה לי שקאיודה היה פה מעל חודש עד שעבר חוקית ...מה לא ראו שהוא לא יודע לסגור או לא יודע טקטיקה ??? למה הוא היחידי שלא יודע לסגור ??? אף אחד לא סוגר כמו שצריך ....
לויטה שוער גדול אבל אני לא שומע שהוא מכוון את ההגנה , ליפנייה אילם, ירין ועידו גם לא מכוונים את ההגנה...אז מי פה יודע טאקטיקה לא בטוח גם שמזרחי (-:

אני !! אני !! אני כל המשחק צועק אבל לא שומעים אותי בגלל הגרעינים ...!

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים