שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עושה מזרחי כל השבוע?
25-Oct-2013, 18:04
הודעה: #1
מה עושה מזרחי כל השבוע?
הבלוף מתחיל להתגלות , אין לקבוצה הגנה, עידו לוי כמו שנה שעברה חלש מאוד , ירין חסן טוב ממנו בכמה דרגות, סופר זה בושה לדעתי שחקן ליגה ג אולי, צלישר חושך, כחלון חילוף מיותר הוכחה נוספת אין שחקן נוער ראוי לשחק בבוגרים, ושריקי ואקסברד חלשים מאוד .
בגדול לקבוצה אין שום שיטה רק מבצעים של יחידים , בנוסף כל החילופים גרועים מאוד, בקיצור יוסי מזרחי זה לא זה , ולמי שמפקפק בערן לוי קיבל תשובה היום , בטוב וברע הוא חצי קבוצה!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Oct-2013, 18:19
הודעה: #2
מה עושה מזרחי כל השבוע?
בגדול כל הקבוצות של מזרחי מתחילות טוב ומתרסקות בהמשך, בוא נקווה שזה לא יקרה לנו. לא ראיתי את המשחק אבל אני מניח שהיינו גרועים כמו שאר המשחקים שנכחתי בהם.
חבל אבל כמו שאמרתי בתחילת הליגה, נתניה לא קבוצה שתדרוס את הליגה, אלא תילחם (אני מקווה..) עד הסוף.

צריך להפסיק לחשוב שאנחנו טובים משאר יריבותינו לצמרת כי זה פשוט לא נכון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Oct-2013, 18:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2013 על ידי 18:44 פיליפצ'וק.)
הודעה: #3
RE: מה עושה מזרחי כל השבוע?
ההפסד היום הוא קודם כל על שמו של יוסי מזרחי.
לא יתכן שאחרי המהפך הקבוצה יורדת לבונקר סטייל הפועל יהוד כאילו הם שיחקו נגד יובנטוס.
לא יכול להיות שהמאמן מחזק את הבונקר ומוציא את אקסברד כשיש עוד 20 דקות לסיום ומכניס את ויקי כחלון.
מכבי נתניה לא יכולה להיות קבוצה "שגונבת" ניצחונות, היא צריכה להיות קבוצה שמפרקת וזה לא קורה, היריבות מזהות את זה ומרשות לעצמן יותר וזאת התוצאה בסוף כשאלילת המזל לא מגיעה.
נ.ב: אחרי שראיתי גם את ירין חסן וגם את עידו לוי אני חושב שצריך להכיר לעידו לוי את הספסל ולהריץ את ירין לצד ליפניה עד תום העונה, כי עידו לוי זה פשוט לא זה.
25-Oct-2013, 18:45
הודעה: #4
אל תתחילו לייצר דרמות מיותרות צריך ללמוד מההפסד הזה .
1. יוסי מזרחי חייב להפסיק לעשות חשבון לשמות ולהתחיל לשחק עם ז׳אן וצלישר יחד.

2. שלו, רן רול, שריקי , קובי חסן , אקסברד, לא עושים הגנה רק מצלמים !!! חאלס ללכת אחורה צריך לתקוף את הכדור בפעם האלף !!!
3. עידו לוי כנראה חזר מהר מידי הגול השלישי 100 אחוז שלו גם אם אתה לא מגיע לכדור תקפוץ...
4. עדי סופר לא מגן וכנראה גם חא שחקן כדורגל
5. איך יכול להיות שלרן רול נגמר האויר דקה 70
6. אסור היה למזרחי להוציא את אקסברד יש לו הרבה נפח בדקה אחת איבדנו את כל ההתקפה אקסברד יצא ורול גמר עם האויר
7. ויקי כחלון חייב להבין שבמצבו עליו לשחק פשוט הוא ממש לא ברמה של לנסות לעבור שחקנים .
8. הרצליה עשו היום בי״ס עמידה טקטית נכונה אם לא לויטה זה נגמר 5:2
יוסי מזרחי והולצמן חייבים לעבוד עם השחקנים טקטית דברים ממש בסיסיים לא מבוצעים.
הקבוצה חייבת לחזור לעמדות מוצא כולם (אולי פרט לאחד ) אין אף קבוצה בעולם שיכולה לעשות הגנה עם 5 שחקנים (רביעיה אחורית וצלישר) והתקפה עם החמישה האחרים זה לא כדורגל וזה דברים בסיסיים .
אגב אברג׳יל עשה טעות חמורה בגול השני אבל לפחות הוא היחיד שמרוויח כדורים רץ נלחם ומשתדל עדיין מאד מפוזר...
מעצבן כי חזרנו לתחילת הליגה וההפסד הזה מחזיר אותנו אחורה לנקודת ההתחלה !!!
אני מאמין בקבוצה מאמין בצוות אוהב את הייבור עם הקהל אני לא בטוח שיש שקט בחדר הלבשה .
לתקן ולחזור בכל הכח לא מכיר שום מצב שבו אנחנו מפספסים את העלייה הזאת !!!
25-Oct-2013, 18:48
הודעה: #5
בית ספר לכדורגל של תומר קשטן ותודה למיזרחי על החילופים המטופשים.
סופר מגן שמאלי

? הבן אדם מפחד מהצל של עצמו .

ויקי כחלון במקום אקסברד דקה 70 ? כמה פחדן אפשר להיות?
בחיי התגעגתי לראובן.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
25-Oct-2013, 18:51
הודעה: #6
נגיד את האמת בנתניה אין אף שחקן מוכשר פרט לערן לוי שעושה בעיקר שטויות.
כל השאר שחקנים אפורים מאוד.
טופי וליפניה הכי טובים בקבוצה.
אנחנו לא נעלה ליגה עם רמה כזאת

מפגר ולא אופטימי.
25-Oct-2013, 18:51
הודעה: #7
מה עושה מזרחי כל השבוע?
(25-Oct-2013 18:43)פיליפצוק כתב:  ההפסד היום הוא קודם כל על שמו של יוסי מזרחי.
לא יתכן שאחרי המהפך הקבוצה יורדת לבונקר סטייל הפועל יהוד כאילו הם שיחקו נגד יובנטוס.
לא יכול להיות שהמאמן מחזק את הבונקר ומוציא את אקסברד כשיש עוד 20 דקות לסיום ומכניס את ויקי כחלון.
מכבי נתניה לא יכולה להיות קבוצה "שגונבת" ניצחונות, היא צריכה להיות קבוצה שמפרקת וזה לא קורה, היריבות מזהות את זה ומרשות לעצמן יותר וזאת התוצאה בסוף כשאלילת המזל לא מגיעה.
נ.ב: אחרי שראיתי גם את ירין חסן וגם את עידו לוי אני חושב שצריך להכיר לעידו לוי את הספסל ולהריץ את ירין לצד ליפניה עד תום העונה, כי עידו לוי זה פשוט לא זה.

אנחנו מדברים על החילופים המוזרים של מזרחי כל שבוע ... אם הוא כבר החליף את אקסברד למה לא בקיודה ?

בקיצור מזרחי הוא לא מי שאנחנו חושבים שהוא ובאמת לשם שינוי הבלוף התגלה.
אני יותר מוטרד מזה שאני מודע לזה שלא נראה שינוי גדול במשחק הבא. לקבוצה אין שיטה וזה ניכר לעין, עד עכשיו היה לנו מזל ובשבועות האחרונים הוא מתחיל להיגמר .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
25-Oct-2013, 18:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Oct-2013 על ידי 18:59 פיליפצ'וק.)
הודעה: #8
היום גם הוכח שנתניה בלי ערן לוי זה לא זה, הקבוצה פשוט בנויה עליו.
צריך לקוות שזה היה האדום האחרון, כי כל משחק בלי ערן אנחנו בבעיה.
כל כך הרבה זמן לקח עד שהשיגו את השחרור של קאיודה, למה הוא לא מקבל צ'אנס?
נהניתי לראות הרצליה היום, קבוצה בלי זרים, 11 שחקנים אפורים שפשוט רצים על המגרש ועושים פעולות פשוטות.
25-Oct-2013, 19:00
הודעה: #9
הבלוף יצא החוצא,בארבעת המשחקים האחרונים עשינו פעמיים תיקו ניצחנו במזל את קטמון והפסדנו להרצליה.האפקט של הפתיחה עם ארבעה ניצחונות מתחיל להתפוגג ואני מקווה שהביטחון לא ייפגע.המשחק של היום הזכיר את הקבוצה של שנה שעברה,אם עד היום טענתי שיש לנו יותר מזל משכל(ואופיר דאג להגיד שזו יכולת ולא מזל)אז היום גם המזל נגמר.אנחנו קבוצה בלי כח,מרגרינה,מפסידים בכל מאבק שדרוש בו כח,אין קילרים בקישור שינצחו ויקחו כדורים ראשונים.בנוסף לכך,הקבוצה איטית ברמות שאני לא זוכר כמותה וגם את הגול במתפרצת בקושי שמנו.מזרחי חייב להתעורר,להצציב שחקנים בעמדות המתאימות להם,להפסיק עם חילופים הזויים ולהחזיר את ירין חסן להרכב בימקומו של עידו לוי.זה הזמן להתעורר לפני שהבית יתפורר....
25-Oct-2013, 19:00
הודעה: #10
רע מאד היה המשחק היום. למען האמת אם המשחק היה מסתיים בניצחון של מכבי נתניה זה היה פשוט "גניבת ניצחון". אני אוהב את יוסי מזרחי,אבל החילופים שלו הרגו אותנו היום,הגיע הזמן כשמובילים להמשיך לתקוף ולהגדיל את התוצאה . מה שמטריד שברוב הניצחונות לא היינו עדיפים בהרבה אם בכלל על היריבות.עם תקציב כמו שיש למכבי נתניה צריך לדרוס את הליגה.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים