שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גנבו לנו את הקבוצה
27-Oct-2015, 15:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 15:56 עידן444.)
הודעה: #11
RE: גנבו לנו את הקבוצה
אופיר, אני חושב שאתה לא קורא את המפה נכון. אם אייל מדבר ככה אני במקומך הייתי פותח את העיניים. ולגבי עוד משהו אתה צריך לפתוח את העיניים- מכבי נתניה הוא לא מועדון עני!!! מועדון שמייצר 14-15 מיליון ש"ח הוא לא מועדון עני!!!
הוא לא ירוץ לאליפות...
הוא לא יכול להחתים כוכבים גדולים...
הוא לא יכול להביא זרים כמו ראיקוביץ'...
אבל הוא לא מועדון עני!!! בטח לא אחרי שקיבל גב לכיסוי בורות העבר.

כמה מועדונים בארץ מסוגלים לייצר הכנסות של 14-15 מיליון ש"ח? 4+ב"ש? שבלי אלונה וההשקעה שלה גם שם מכרו 1,000 מנויים בעונת שיא? כמה היו התקציבים של הפועל ב"ש לפני אלונה?

אפשר להגיד שאוסידון קיבל דף נקי ובינתיים הניהול שלו ושל המאמן שלו הוא כישלון טוטאלי! ואני ממש לא מדבר ככה בגלל הטבלה. הטבלה פחות מעניינת אותי כש- 3 נקודות מפרידות בין קטסטרופה למקום טוב באמצע ו- 6 בין קטסטרופה להצלחה "מזהירה!!!". הבעיה הרבה יותר מורכבת מ 4 נקודות שגנבו לנו שופטים ואיתם אנחנו 5 נקודות מאליפות.

אגב, אני לא ממש לא בטוח שאנחנו מפסידים ביום ראשון. לדעתי אם אכן דורה מקבל גב עד ינואר ביום ראשון נראה את נתניה רוצה יותר, נחושה יותר, ולדעתי גם תשאיר כאן את הנקודות.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2015, 15:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 15:57 טל.מ.)
הודעה: #12
עידן נתניה מייצרת 14-15 מ שקל ? מאיפה הבאת את זה ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Oct-2015, 16:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 16:08 עידן444.)
הודעה: #13
(27-Oct-2015 15:57)טל.מ כתב:  עידן נתניה מייצרת 14-15 מ שקל ? מאיפה הבאת את זה ...

ידוע. שמעתי את זה מכל מקור אפשרי.

התאחדות, מועצת ההימורים, זכויות שידור, עירייה, ספונסרים, תורמים, קהל = 14-15 מיליון ש"ח.

רעננה עם תקציב של בערך 11 מיליון ש"ח בלי כמעט השקעת בעלים. אולי העירייה שם עוזרת קצת יותר- בעיקר בנוער.
לך יש קהל(בערך פי 40 מהם), יותר ספונסרים ולדעתי עוד כמה דברים שיותר.
27-Oct-2015, 16:13
הודעה: #14
ה14 מיליון שח שלנו הם 11-12 התאחדות טוטו וכו (כמו כל קבוצה בליגה ). 2-3 מיליון שח ספונסרים ואוהדים. זה מה שיש השנה.

27-Oct-2015, 16:20
הודעה: #15
(27-Oct-2015 16:13)טל.מ כתב:  ה14 מיליון שח שלנו הם 11-12 התאחדות טוטו וכו (כמו כל קבוצה בליגה ). 2-3 מיליון שח ספונסרים ואוהדים. זה מה שיש השנה.

זה עדיין 14/15.
27-Oct-2015, 16:22
הודעה: #16
(27-Oct-2015 15:55)עידן444 כתב:  אופיר, אני חושב שאתה לא קורא את המפה נכון. אם אייל מדבר ככה אני במקומך הייתי פותח את העיניים. ולגבי עוד משהו אתה צריך לפתוח את העיניים- מכבי נתניה הוא לא מועדון עני!!! מועדון שמייצר 14-15 מיליון ש"ח הוא לא מועדון עני!!!
הוא לא ירוץ לאליפות...
הוא לא יכול להחתים כוכבים גדולים...
הוא לא יכול להביא זרים כמו ראיקוביץ'...
אבל הוא לא מועדון עני!!! בטח לא אחרי שקיבל גב לכיסוי בורות העבר.

כמה מועדונים בארץ מסוגלים לייצר הכנסות של 14-15 מיליון ש"ח? 4+ב"ש? שבלי אלונה וההשקעה שלה גם שם מכרו 1,000 מנויים בעונת שיא? כמה היו התקציבים של הפועל ב"ש לפני אלונה?

אפשר להגיד שאוסידון קיבל דף נקי ובינתיים הניהול שלו ושל המאמן שלו הוא כישלון טוטאלי! ואני ממש לא מדבר ככה בגלל הטבלה. הטבלה פחות מעניינת אותי כש- 3 נקודות מפרידות בין קטסטרופה למקום טוב באמצע ו- 6 בין קטסטרופה להצלחה "מזהירה!!!". הבעיה הרבה יותר מורכבת מ 4 נקודות שגנבו לנו שופטים ואיתם אנחנו 5 נקודות מאליפות.

אגב, אני לא ממש לא בטוח שאנחנו מפסידים ביום ראשון. לדעתי אם אכן דורה מקבל גב עד ינואר ביום ראשון נראה את נתניה רוצה יותר, נחושה יותר, ולדעתי גם תשאיר כאן את הנקודות.

אני הכי אוהב את אלה שיודעים לקרוא את המפה מכורסת המחשב המאד נוחה שלהם...
באמת שנמאס כבר מכל היועצים ובעלי הפתרונות המהירים.
למדתי בחיי הקצרים שמי שזה לא יהיה , ומי שלא תשים על כס המנהל אין מצב, אבל אין מצב, שכל היהודים יהיו מרוצים.... זה פשוט חזק מאיתנו. אנחנו אלופים בלייעץ ,להעיר, ולהאיר....

והעיניים שלי פקוחות לרווחה, ותאמין לי שאני רואה מה שאתה, טל ואייל רואים, רק בניגוד אליכם אני מבין שבמציאות הקיימת ההחלטות שצריך לקבל הן בין גרועות לנוראיות.... אנחנו סתם מכבים פה שריפות כל הזמן ולא מבינים שהבסיס דפוק ובשביל לתקן את הבסיס צריך הרבה יותר מאוסידון....

ואתה צודק לגבי התקציב, אנחנו עניים ביחס למועדונים שבתיאוריה לפחות אמורים להיות גדולים....
27-Oct-2015, 16:25
הודעה: #17
(27-Oct-2015 16:20)אייל ס כתב:  
(27-Oct-2015 16:13)טל.מ כתב:  ה14 מיליון שח שלנו הם 11-12 התאחדות טוטו וכו (כמו כל קבוצה בליגה ). 2-3 מיליון שח ספונסרים ואוהדים. זה מה שיש השנה.

זה עדיין 14/15.

נכון אבל אנחנו לא מייצרים אותם. מקבלים אותם, והמציאות מוכיחה שהמועדון לא יודע להתנהל עם סכומים כאלה.

27-Oct-2015, 16:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 16:33 עידן444.)
הודעה: #18

3 מיליון ש"ח מאוהדים היה לך בעונה סבירה בקופסא. בעונה סבירה באצטדיון החדש זה גם יכול להגיע ל- 5. רק ל- 5 קבוצות(1 מהן רק בגלל שהיא בתקופה הכי טובה שלה מאז ומעולם) יש הכנסה גדולה מזו מקהל. השאר אפילו לא מתקרבות. להביט בשבת על היציעים בסכנין(קבוצה שהביאה לגמר גביע כמות כמו שאנחנו הבאנו) אחרי ניצחון גדול בבלומפילד ולבכות...

(27-Oct-2015 16:25)טל.מ כתב:  
(27-Oct-2015 16:20)אייל ס כתב:  

זה עדיין 14/15.

נכון אבל אנחנו לא מייצרים אותם. מקבלים אותם, והמציאות מוכיחה שהמועדון לא יודע להתנהל עם סכומים כאלה.
החלק הראשון זו סמטיקה. מייצרים... מקבלים... לא אמרתי שאנחנו מפעל ייצור... אלה ההכנסות שיש למועדון בלי בעלים. לרוב הליגה אין הכנסה כזו עם בעלים.
לעומת זאת החלק השני של המשפט שלך הוא נקודת המפתח!
לרעננה וכ"ס עם בעלים אין תקציב כמו שלך ועם התנהלות נכונה הם שורדים- ושורדים יפה(בעיקר רעננה). עם ניהול כזה נתניה היתה יכולה להיות במצב של ק"ש. חברה קבועה בצמרת ובעונת שיא להגיע לאירופה או אפילו לקחת גביע. מה יש בפועל? כסף שהולך לפח וכבר עונה שלישית רצופה בליגת העל שכל מה שאתה רוצה זה לשרוד.
27-Oct-2015, 16:49
הודעה: #19
אופיר תתעורר,מדוע בין גרועות לנוראיות?
ההלוואות שהמועדון מקבל בימים הקרובים הצעידו אותנו לדרך חדשה.
כשלנו בבחירת צוות מקצועי,הכתובת היתה על הקיר חודש לפני פתיחת המשחקים ולמרות דורון טומן ראשו בחול,נותן לחולה "אקמול" שגורם למרביתנו להירדם בשמירה.

עצוב לי שלא מסוגל כבר תקופה לסנגר על התנהלותו והחלטותיו בכל המישורים.

המושג שמי שלא עושה לא טועה לא רלווטי במקרה דנן,כאן הפסיקו לעשות ולא מפסיקים לטעות
27-Oct-2015, 17:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 17:04 ORENARIEL.)
הודעה: #20
אולי צריך שיהיו עשרה נציגים מהאוהדים (לא בשכר) שיהיו מעורבים בהחלטות הקבוצה , וידאגו לשמור על האינטרסים האמיתיים של הקבוצה

המצב שבו רק אדם אחד שכיר, שלא משקיע כסף , מנהל וקובע על הכל והוא לא אוהד הקבוצה , והגיע לכאן כאילו הוא בא לנהל ולתפעל חברה מסויימת , זה מצב לא בריא ומסוכן , שיכול להביא להרבה טעויות קשות

מה שגם אין לו ידע מקצועי שקשור לכדורגל..

זה כמו למשל שזאב רווח יגיע לתפקיד הזה , וכולם יודעים את מי הוא היה מביא לתפקיד המאמן..

ללא כל כישורים קודמים לניהול מועדון ספורט.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים