שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עפ וואינט התקבלה החלטה.
27-Oct-2015, 13:54
הודעה: #11
RE: עפ וואינט התקבלה החלטה.
אי אפשר להגיד שאין חוש הומור בנתניה ....

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2015, 13:55
הודעה: #12
מה זה החלטורות האלו? מי זה גיא צרפתי בכלל עם כל הכבוד ומה זה אומר ואם שלומי דורה יפוטר בעור מחזור או שניים והמאמן הבא לא ירצה את גיא צרפתי סביבו?נראה לי ג׳וב לא ענייני שסידר לו דורון אוסידון.
27-Oct-2015, 13:58
הודעה: #13
לדעתי תפקיד ביניים. או שיחליף את דורה כמו שעטר החליף את לנדאו או שיחליף את מאמן הנוער. אופציה נוספת שפתאום גם הנוער וגם הבוגרים לא יפסיקו לנצח, אבל זה קצת יותר מתחבר לתגובה של טל...
27-Oct-2015, 14:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 14:58 טל.מ.)
הודעה: #14
ואם אני מתחבר למשל של עמית ... אז דורון אוסידון הוא אכזבה אחת גדולה. זה כמו במכבי תא כדורסל - לשים שני עוזרים חסרי נסיון ביורוליג מאחורי מאמן הססן שלא עומד על שלו ולהתפלא למה זה לא מצליח. אוסידון לא מסוגל לקבל החלטות קשות, ככה זה נראה לצערי. שום דבר אמיתי קדימה. רק עוד בזבוזי כספים כדי שנראה עוד מאותו הדבר. הבחור הרוסי שמתעניין בנו הוא מבחינתי (נכון להרגע מבלי שאני יודע עליו משהו) התקווה האחרונה לשפיות.

27-Oct-2015, 14:53
הודעה: #15
עמית המלך זה האוהדים שהסכימו לשרלטנות במקום לסמוך על שחקני העבר שמבינים טיפה יותר מכל הליצנים האלו ...מושיקו גריאני , דוד פיזנטי , בני לם , ברוך חסן , שלום תקווה , חיים בר , גדעון קליינמן , ועוד מלא שחקני עבר היו מוציאים תוצאות טובות יותר משלומי דורה
27-Oct-2015, 14:54
הודעה: #16
(27-Oct-2015 13:42)אלון כתב:  והיועץ הוא.......... גיא צרפתיייייייייייייייייייייייייייייייייי
עוד שכונה ועוד שכונה, יאללה להביא גם את קלינגר כדי שאפשר יהיה לקפל כמה שיותר מהר...
עוד תלונה ועוד קיטור.....
באמת שנמאס, אפילו יותר ממצב הקבוצה...

Sent from my LG-D855
27-Oct-2015, 14:59
הודעה: #17
טל מ הבחור שמתעניין לכאורה זה סתם בלוף זה על מנת למשוך עוד זמן לשלומי דורה ואוסידון
27-Oct-2015, 17:10
הודעה: #18
(27-Oct-2015 14:54)אופיר34 כתב:  
(27-Oct-2015 13:42)אלון כתב:  והיועץ הוא.......... גיא צרפתיייייייייייייייייייייייייייייייייי
עוד שכונה ועוד שכונה, יאללה להביא גם את קלינגר כדי שאפשר יהיה לקפל כמה שיותר מהר...
עוד תלונה ועוד קיטור.....
באמת שנמאס, אפילו יותר ממצב הקבוצה...

Sent from my LG-D855

כשמשקיעם בטפל ולא בעיקר אז אני מקטר זה מה יש. לך תמיד נח לסנגר על טעויות אך מצד שני לומר הלוואי ויבוא לפה מישהו זר ימחק הכל ויביא רק אנשים מבחוץ לנהל את העסק. אז גם אתה מקטר ולא מרוצה מהמצב וגם לך נמאס לא רק מהקיטורים אלא מהמצב עצמו, רק שאתה מכבס את המילים...
27-Oct-2015, 18:15
הודעה: #19
עפ וואינט התקבלה החלטה.
מישהו יודע משהו על שלום אדרי שחתם כרגע בקבוצה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

27-Oct-2015, 18:18
הודעה: #20
זה לא עניין של לסנגר על טעויות. אף אחד לא שלם עם מה שקורה לקבוצה הזו בשנים האחרונות. האיש שיכול להרים את הקבוצה לגבהים לא מעוניין. במקומו הגיעו שני הזויים שהאחרון כמעט חיסל את הקבוצה. המצב היום שגורמים שלא קשורים לענף מונו עי ראשת העיר לנהל את הקבוצה. מנסים לעשות את הטוב מבחינתם עם הרבה מאד שגיאות וטעויות בדרך. זה המצב. יש פה בפורום אנשים חכמים שכל אחד יודע הכי טוב בעולם מה טוב לקבוצה. מי המאמן הכי מתאים. נורא קשה לעבוד תחת לחץ ולקבל החלטות טובות (רק לטל זה הכי קל בעולם)
הקיטורים פה לא יעזרו ולא ישנו כהוא זה. תנסו לחשוב חיובי אולי בסוף (הרבה לפני הסוף) יהיה גם חיובי. אכלו לי גנבו לי שתו לי לא יעזור כאן.גם אני מחכה לרגע שידבק.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים