שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עפ וואינט התקבלה החלטה.
27-Oct-2015, 18:51
הודעה: #21
עפ וואינט התקבלה החלטה.
יאללה משה די לשרבב את שמי.. יושבים פה מספיק אנשים שמקורבים פי אלף ממני ואומרים לך שהמלך הוא ערום ואתה בשלך . הכל תחת לחץ , בכל מקום בחיים יש לחץ . כדי לצמצם לחץ המציאו דיון וחשיבה משותפת. מי בדיוק מייעץ לאוסידון ? לא כל עשיה היא עשיה מבורכת . להחתים את צרפתי לא יקדם אותנו. הוא יקדם כשרונות מהנוער ? במקום בני לם ? הוא יעזור לדורה בתור עוזר מאמן ? הוא ייעץ למישהו ? כמה נסיון יש לצרפתי שיכול לסייע למכבי נתניה בסיטואציה הזו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Oct-2015, 19:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 19:01 אלון.)
הודעה: #22
RE: עפ וואינט התקבלה החלטה.
(27-Oct-2015 18:18)משה.ד כתב:  זה לא עניין של לסנגר על טעויות. אף אחד לא שלם עם מה שקורה לקבוצה הזו בשנים האחרונות. האיש שיכול להרים את הקבוצה לגבהים לא מעוניין. במקומו הגיעו שני הזויים שהאחרון כמעט חיסל את הקבוצה. המצב היום שגורמים שלא קשורים לענף מונו עי ראשת העיר לנהל את הקבוצה. מנסים לעשות את הטוב מבחינתם עם הרבה מאד שגיאות וטעויות בדרך. זה המצב. יש פה בפורום אנשים חכמים שכל אחד יודע הכי טוב בעולם מה טוב לקבוצה. מי המאמן הכי מתאים. נורא קשה לעבוד תחת לחץ ולקבל החלטות טובות (רק לטל זה הכי קל בעולם)
הקיטורים פה לא יעזרו ולא ישנו כהוא זה. תנסו לחשוב חיובי אולי בסוף (הרבה לפני הסוף) יהיה גם חיובי. אכלו לי גנבו לי שתו לי לא יעזור כאן.גם אני מחכה לרגע שידבק.
בתחילת דרכו כאן אוסידון קיבל תשבוחות כמו שאף מנהל לא קיבל כאן בעבר. בחודשיים האחרונים לערך נעשו לא מעט טעויות כמו: החתמת המונטנגרים, החתמת סיסאי, בניית הסגל הלא מאוזן, פעולות במצבת כח האדם (שאני אישית לא מכיר ולא מבקר) ועוד כל מיני דברים שיש לנו, הקהל, השגות לגביהן. יש אנשים שיעצמו עיניים ויגידו הכל בסדר ויש אנשים שירימו גבה וישאלו שאלות.
החכמה היא לפרגן כשצריך ולבקר שצריך, מי שעושה רק את אחד הדברים כנראה שמפספס דבר או שניים...
27-Oct-2015, 20:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Oct-2015 על ידי 21:15 דוד חטב.)
הודעה: #23
ממי הוא קיבל מחמאות ממי שהתלהב מזה שהוכ קיבל שיק פתוח ובזבז כסף ???
מי נחשב שחקן שהייתם רוצים לראות פה שנים מהחדשים פרט לחמזה בארי שבעצם הגיע בזכות רוני לוי,
חוץ מזה בעיני הכל חלש מאד .
מאמן.
ניהול.
חדר הלבשה
נדידה בזמן שזרוע (נדמה לי היחידים שנדדו)
יחס לקהל
בקיצור יש פה מישהו שיכול להעיר את עיני במשהו חיובי אני מאד אשמח...

אגב ההבאה של צרפתי זה בכדי לרמוז שעטר לא בדרך...
צרפתי ועטר מסוכסכים עוד מהתקיפה שלנדאו אימן פה...
27-Oct-2015, 22:19
הודעה: #24
אז אם צרפתי מגיע בשביל להבטיח שעטר לא יגיע זה מצוין לנתניה כל הכבוד אוסידון חחחחח
27-Oct-2015, 22:55
הודעה: #25
(27-Oct-2015 19:00)אלון כתב:  בתחילת דרכו כאן אוסידון קיבל תשבוחות כמו שאף מנהל לא קיבל כאן בעבר. בחודשיים האחרונים לערך נעשו לא מעט טעויות כמו: החתמת המונטנגרים, החתמת סיסאי, בניית הסגל הלא מאוזן, פעולות במצבת כח האדם (שאני אישית לא מכיר ולא מבקר) ועוד כל מיני דברים שיש לנו, הקהל, השגות לגביהן. יש אנשים שיעצמו עיניים ויגידו הכל בסדר ויש אנשים שירימו גבה וישאלו שאלות.
החכמה היא לפרגן כשצריך ולבקר שצריך, מי שעושה רק את אחד הדברים כנראה שמפספס דבר או שניים...

הגיע הזמן להפסיק לעשות דרמה מכל דבר. נעשו טעויות שנעשות במועדונים הרבה יותר עשירים ומסודרים ממכבי נתניה.
מנגנים לי פה על המונטנגרים האלה כבר שלשה חודשים כאילו שקרה פה משהו שעוד לא קרה בכדורגל הישראלי. ובכלל ,בוא נכניס לראש - בקבוצת דלת אמצעים (ולא רק) הסיכוי לפגוע בשחקנים זרים לא גבוה מלחתחילה, אז באמת מספיק כבר עם עריפת הראשים הזאת. נפלו עם סיסאי אולי ,נפלו עם המונטנגרים ואני יכול להתחייב לכם שעוד יפלו בעתיד.

והחכמה היא לא לשבת ולגרבץ ביד אחת וביד השנייה להתלהם בעזרת המקלדת.

ולגבי מה שאמרת קודם, בוודאי שגם אני חושב שיש הרבה מה לשפר ,אבל שוב, אני לא בא עם ציפיות גבוהות כי אני יודע בדיוק כמה אנחנו הישראלים לא ממושמעים, מעגלים פינות, ודוגלים בקיצורי דרך. זה קיים בהרבה תחומים ובטח ובטח בכדורגל.
וכן, אם אני בעלים אני מעיף פה את כולם ומביא הכל מבחוץ. שלא ישאר שום זכר לפרובנציאליות שלנו.

אז אמרתי את שלי אבל אני לא מבין למה צריך לחפור ולהתבחשש על זה בכל פוסט שני. למה זה תורם ??
הגיע הזמן אולי לתת קצת שקט למערכת ולהפסיק עם אווירת יציע העיתונות הזאת.
27-Oct-2015, 23:13
הודעה: #26
איזה מן אוהד צ'קמייקה אתה אופיר 34 ? אנחנו במקום אחרון ואתה מדבר כאילו אתה מקום רביעי הבית בוער באש ואתה קורא עיתון ?זה שאוהדים כותבים זה בגלל שצר להם בגלל שגנבו לאוהדים את הקבוצה והפכו אותה לסוכנות חבר מביא לעבודה חבר חסר רק שיציעו מבצע 2 חברי עבודה וטיסה לאי יווני
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים