שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אחידות בבית הדין
15-Oct-2015, 17:19
הודעה: #11
RE: אחידות בבית הדין
(15-Oct-2015 17:11)amir כתב:  
(15-Oct-2015 16:51)אופיר34 כתב:  
(15-Oct-2015 15:37)עידן444 כתב:  שומע על זה פעם ראשונה...
בושה וחרפה!
הקהל של בני יהודה יותר פח זבל מסכנין... תשאל את יאמר ואולי גם יש כאן כמה שעוד הספיקו לחטוף מכות בשכונת התקווה אחרי כשהורדנו אותם ליגה בשנות ה-90.

ב 25 שנה האחרונות הייתי במליון מגרשים - כפר כנא, עילוט, סכנין, יבנה, ב"ש, אשדוד ועוד ועוד...

רק במקום אחד חטפתי אבנים על הראש - שכונת התקווה !
אתה מוזמן בשבת הבאה לסכנין נסיעה טובה ודרך צלחה.

כשכתבת לי את זה לפני שבוע באמת שלא חשבתי שבאמת יש סיכוי שהם לא יקבלו רדיוס והרשתיתי לעצמי להתלוצץ בגלל שהולך לנו בדוחא. אני המום שאשכרה הם יצאו מזה בלי רדיוס!
כנ"ל בני יהודה שגם להם כמו לנו היה רדיוס על תנאי!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Oct-2015, 17:24
הודעה: #12
איך אומר הקוף ײמדינה פארטיה ײ.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
15-Oct-2015, 17:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Oct-2015 על ידי 17:28 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
אנשים מביאים פליאה על הנעשה כאילו הם נחתו כאן בארץ אתמול.
בני סכנין מקבלת הנחות בגלל שהם כביכול קבוצה שמייצגת מיעוט ופוחדים שהם יתלוננו באופ"א על גזענות.
בני יהודה, מכבי פ"ת, קרית שמונה, מכבי חיפה ושתי התל אביביות מקבלות הנחות בגלל שיש להם בעלי בית או מנהלים שהם גם סוג של "בעלי בית" בתוך המוסד הרקוב והמושחת הזה שנקרא התאחדות.
כל שאר הקבוצות מקבלות את כל הצינור באופן קבוע כי מישהו צריך הרי לממן את ההטבות לקבוצות המיוחסות.
15-Oct-2015, 17:33
הודעה: #14
(15-Oct-2015 17:27)פיליפצוק כתב:  אנשים מביאים פליאה על הנעשה כאילו הם נחתו כאן בארץ אתמול.
בני סכנין מקבלת הנחות בגלל שהם כביכול קבוצה שמייצגת מיעוט ופוחדים שהם יתלוננו באופ"א על גזענות.
בני יהודה, מכבי פ"ת, קרית שמונה, מכבי חיפה ושתי התל אביביות מקבלות הנחות בגלל שיש להם בעלי בית או מנהלים שהם גם סוג של "בעלי בית" בתוך המוסד הרקוב והמושחת הזה שנקרא התאחדות.
כל שאר הקבוצות מקבלות את כל הצינור באופן קבוע כי מישהו צריך הרי לממן את ההטבות לקבוצות המיוחסות.

חוסר האחידות כבר חוצה את גבול הטעם הטוב.
15-Oct-2015, 17:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Oct-2015 על ידי 17:49 אלון.)
הודעה: #15
(15-Oct-2015 16:53)עידן444 כתב:  
(15-Oct-2015 16:51)אופיר34 כתב:  
(15-Oct-2015 15:37)עידן444 כתב:  שומע על זה פעם ראשונה...
בושה וחרפה!
הקהל של בני יהודה יותר פח זבל מסכנין... תשאל את יאמר ואולי גם יש כאן כמה שעוד הספיקו לחטוף מכות בשכונת התקווה אחרי כשהורדנו אותם ליגה בשנות ה-90.

ב 25 שנה האחרונות הייתי במליון מגרשים - כפר כנא, עילוט, סכנין, יבנה, ב"ש, אשדוד ועוד ועוד...

רק במקום אחד חטפתי אבנים על הראש - שכונת התקווה !

ובנצרת.

ובסכנין ובב"ש.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים