שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
10-Oct-2015, 15:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 16:03 עידן444.)
הודעה: #78
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
(10-Oct-2015 15:44)טל.מ כתב:  אני מסכים איתך שההתנהלות עם אביב אברהם כמו עם שאר חריגי הגיל בנוער היא מוטעית. אם אביב אברהם בן 20 (אתה בטוח? ) אז או שהוא משולב השנה או שיצא להשאלה או שישוחרר. בקטע הזה אתה צודק לגמרי. אבל במקרה שלו - מי אתה רוצה שיפתור את הבעיה ? שלומי דורה שכולם קוראים לו להתפטר וצריך להשאיר את הקבוצה בליגה ? אין מדיניות ואין ניהול זה רק כיבוי של עוד שריפה .

לגבי טיעון המחלקה - מי עלה מהנוער ב4 שנים האחרונות ? בן הרוש וחסן היו האחרונים. אחד לפני 4-5 שנים והשני לפני 3. ומאז ?

Sent from my iPad using Tapatalk
יהיה 20 בעוד כמה חודשים. לא משנה. חריג גיל שעשה הופעת בכורה לפני כמעט שנתיים...

בעונת בנין היה לך ירין, עידו, צלישר(חצי טוברוק חצי נתניה אבל זה פחות חשוב), מנצור(גם סיפור דומה לשל צלישר), לירן שריקי, עמית שומוביץ', נור ביסאן לדעתי גם ערך הופעת בכורה. לא כולם עשו הופעת בכורה בעונה הזו. לוי ובן הרוש לדעתי עשו הופעות בכורה שנה קודם אבל לא קריטי- זו עונה ראשונה שהם היו חלק אינטגרלי מהסגל.
לא מספיק? ואל תגיד לי שירדת ליגה בגלל שהם שולבו. הם הוקפצו כמה כיתות בבת אחת בגלל מכת פציעות, רכבות זרים הזויות, שחקן שמואשם ברצח ומה לא היה שם... אבל בנין שילב צעירים. לזה אפשר לצרף את עלי חטיב שהוא שילב, וירדן כהן שדווקא כשנכנס לכושר נפצע , ובינואר גם הגיע מוגרבי- היה בקבוצה בשר! היה עם מה לרוץ קדימה. אם היית נשאר בליגה היה לך שלד לרוץ איתו. אמנם אינספור טעויות אחרות- אבל בנושא הזה של לשלב צעירים ולבנות שחקנים- זה בהחלט קרה! לדעתי זו העונה האחרונה שזה קרה.

כוס אמק!!! הלכה לי השנת צהריים בגללכם! הילדים בטח עוד מעט יקומו...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה - עידן444 - 10-Oct-2015 15:50

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים