שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
09-Oct-2015, 22:40 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2015 על ידי 22:44 עידן444.)
הודעה: #51
(09-Oct-2015 18:16)davidb7 כתב:  
(09-Oct-2015 11:38)עידן444 כתב:  איך תביא אותם? מה יש לך להציע להם? המותג מכבי נתניה לא מזיז לילד בקריות או ילד בבית שאן את הביצה.
למכבי פ״ת לדוגמה יש מה להציע לו- הוכחות בשטח שאצלם יש לו סיכוי טוב בגיל 20-21 להפוך לשחקן בוגרים!
בהשוואה בין חן עזרא לזהבי הנקודה שלי היתה שעל השאלה למי יש יותר כשרון אפשר לדון. לגבי השאלה מי ממקסם את היכולת שלו יותר אין בכלל שאלה. מכבי נתניה בגיל 19-21 נוטשת כמעט את כל בוגרי המחלקה שלה. היא לא עוזרת להן למקסם את יכולת. להפך. היא מדכאת אותם. היא גורמת במדיניות הזאת לשחקנים בגיל 19 גם אם היו בנבחרות ישראל ובלטו בקבוצות הילדים והנוער לחשוב על מקצוע אחר.
אין לי ספק שמכבי נתניה תפספס את השלומי אזולאי הבא, את הברק בדש הבא, את האלמוג כהן הבא, את הרועי קהת הבא גם אם הוא יהיה לנו מתחת לאף. אולי לא נפספס את הקלמי סבן והאורי אוזן הבאים... כי בתפקידים האלה משום מה יודעים מצויין לתת צ׳אנס המאמנים הפחדנים. השנה אפילו בתפקידים האלה מעדיפים לאלתר...

ואני שואל אותך עידן..עובדתית...נניח שאנחנו פספסנו בגדול...איך אבל אף קבוצה בליגת העל לא "חטפה" אותם...איך.. .כולם מטומטמים ולא רואים יכולות על שרק אתה רואה...

דויד, אתה מעיף אותם לליגה א׳ ותתפלא- גם שחקן שיכול להצליח ויש לו את כל הנתונים- בקלות יכול לקבל שם דכאון ולהיעלם. זה לא שאתה מוריד לליגה א׳ שחקן כמן ברוכיאן או אסולין שכבר מבושל וכולם יודעים מי הם שמושכים תקשורת ומקבלים כבוד- רבאק זה ילד בן 19-20 שעד היום היה בחממה ופתאום מוצא עצמו משחק בכפרים ערביים ושוברים לו את הרגליים. תדמיין עכשיו שחקן כמו דן ביטון שמתחיל להשתלב בהפועל ב״ש או דור אלו המגן של מכבי פ״ת וזרוק אותם להשאלה בליגה א׳. מה אתה מצפה שיקרה איתם? שהן יראו שם כמו טוראם ומריו גצה אחרת תוכל להגיד שהם לא שווים כלום? מה זה המבחן בגרות המעוות הזה?

ועובדתית פיספסת את שיר צדק, פיספסת את ברק בדש, פיספסת את עדי נימני ואני בטוח שיש עוד דוגמאות רבות, וזה שאביב עזריה ומוחמד עאקל נעלמו לא אומר שהם לא שווים כלום! זה אומר שלא נתנו להם שום צ׳אנס להצליח בזה שזרקו אותם מהחממה לה׳ יודע איפה.

(09-Oct-2015 19:17)אלון כתב:  באמת שאני משתדל לא להיכנס לדיונים המאוסים האלה על מחלקת הנוער, אבל,אתם לא מבינים דבר אחד. המעבר בין נוער לבוגרים מצריך סבלנות. בודדים השחקנים שבשנתם הראשונה בבוגרים היו כוכבים. אם לא הייתה סבלנות בעבר כלפי אורי אוזן, קלימי סבן, אוראל דגני, עמרי בן הרוש, אמייה טגה וחבריהם, הם לא היו שחקני ליגת על והיו מסיימים בליגות הנמוכות.
אני לא חושב שדודי תירם, ויקי כחלון ועוד כמה פחות טובים ממה שהיו אז החברה שהזכרתי. המועדון צריך להתוות דרך ומדיניות ולסמן שחקנים פוטנציאלים וללכת איתם ״עד הסוף״.
הבעיה בשנים האחרונות שבכל שנתיים מתחלפים בעלים ואין מי שיתווה דרך ולכן כל הדיונים האלה שווים כקליפת השום.
כל עוד אין בעלים אז כל מאמן יעשה כראות עיניו ולא ייקח סיכון ויקדם שחקנים צעירים. כל מאמן דואג לתחת שלו ורוצה לעמוד במטרות שהציבו לו ולא מעניין אותו קידום שחקנים צעירים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מסכים עם כל מילה!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
דוד חטב (1212-1010-2015201520152015)
09-Oct-2015, 22:47
הודעה: #52
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
אכלו לי, שתו לי, לקחו לי....
09-Oct-2015, 23:11
הודעה: #53
(09-Oct-2015 19:17)אלון כתב:  באמת שאני משתדל לא להיכנס לדיונים המאוסים האלה על מחלקת הנוער, אבל,אתם לא מבינים דבר אחד. המעבר בין נוער לבוגרים מצריך סבלנות. בודדים השחקנים שבשנתם הראשונה בבוגרים היו כוכבים. אם לא הייתה סבלנות בעבר כלפי אורי אוזן, קלימי סבן, אוראל דגני, עמרי בן הרוש, אמייה טגה וחבריהם, הם לא היו שחקני ליגת על והיו מסיימים בליגות הנמוכות.
אני לא חושב שדודי תירם, ויקי כחלון ועוד כמה פחות טובים ממה שהיו אז החברה שהזכרתי. המועדון צריך להתוות דרך ומדיניות ולסמן שחקנים פוטנציאלים וללכת איתם ״עד הסוף״.
הבעיה בשנים האחרונות שבכל שנתיים מתחלפים בעלים ואין מי שיתווה דרך ולכן כל הדיונים האלה שווים כקליפת השום.
כל עוד אין בעלים אז כל מאמן יעשה כראות עיניו ולא ייקח סיכון ויקדם שחקנים צעירים. כל מאמן דואג לתחת שלו ורוצה לעמוד במטרות שהציבו לו ולא מעניין אותו קידום שחקנים צעירים.

בוא לא נפיל הכל על ״הבעלים״. אפשר לקדם ולשלב שחקני נוער גם בלי בעלים ששם מליונים. זה בסה״כ מדיניות ודרך שהמנהלים הקיימים צריכים לקבל. בשביל זה אתה לא צריך להיות מיליארדר.
הבעייה איתכם, שאתם רוצים לממש מדיניות בכל מקרה ובכל מצב. שחקני בית צריכים להיות משולבים מבחינתכם גם אם לדעת אנשי המקצוע הם לא מתאימים. העיקר שהמדיניות תשמר.

אז לא. בכדורגל מיקצועני זה לא עובד ככה ולא צריך לעבוד ככה. שחקנים שיש בהם את הפוטנציאל (ותאמינו לי שיש פוטנציאל רואים את זה ישר) צריכים לקבל בהדרגה את הדקות ולהשתלב, אבל אם אתה נופל על דור לא מספיק מוכשר ולא מספיק ראוי ,אז מה לעשות נאלצים להביא סחורה מבחוץ. וזה מה שקורה היום, והסחורה מבחוץ היא לא כזאת איי איי איי אבל היא עדיין איכותית מהסחורה המקומית.

ולגבי הדוגמאות שהבאת - לגבי בן הרוש ודגני, שניהם היו שחקנים שהיה בהם משהו, ראית שיש בהם פוטנציאל ולכן קיבלו את הבמה. אין לנו היום שום שחקן בית ברמה שלהם.
קלימי ואוזן, שחקנים בינוניים, ואם נעשה השוואה להיום אז ירין זה בלבל שלהם , ולגבי מגן ימני, צר לי אבל אין. וממה שהספקתי לראות לא ויקי ולא מסרוואה ברמה של אוזן וקלימי.
וגם עם האימרה שלך ,שהם היו מסיימים בליגות הנמוכות אם לא היו משולבים אני לא מסכים. אם הם לא היו מגיעים לליגות הגבוהות זה לא בגלל שלא קיבלו במה בנתניה, זה בגלל שמיקצועית הם כנראה לא מתאימים לליגות האלה.
מבחינתי, כל הטענות בנושא הזה נכון להיום הם לא יותר מפופוליזם ואוסף של סיסמאות שלא קשורות למציאות. מציע להסתכל על הדברים בצורה מיקצועית ומיקצועיות ולא בצורה רומנטית
09-Oct-2015, 23:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2015 על ידי 23:48 עידן444.)
הודעה: #54
בואו לא נסתכל אחורה אלא קדימה, סבבה?
דין גל שוער נבחרת.
אביב עזריה- לדעת כולם כאן כן עונה להגדרה "כשרון".
ניר עזריה- שחקן ההתקפה הכי מבטיח שיש נכון לכרגע בנוער- בקצת שראיתי אותו- מאוד מוצא חן בעיני. יש לו מהירות, יש לו יכולת לסיים. אולי צמד התכונות הכי חשובות לחלוץ.
אלה שלושה שחייבים להיות משולבים.

אני מהמר שגם הם לא יקבלו את הצ'אנס שמגיע להם.
שתמיד יעדיפו להביא שחקן מבחוץ שיתפוס להם את המקום אפילו לאופציה להיות מחליפים.
ימים יגידו...
10-Oct-2015, 0:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 0:06 פיליפצ'וק.)
הודעה: #55
(09-Oct-2015 23:43)עידן444 כתב:  בואו לא נסתכל אחורה אלא קדימה, סבבה?
דין גל שוער נבחרת.
ניר עזריה- שחקן ההתקפה הכי מבטיח שיש נכון לכרגע בנוער- בקצת שראיתי אותו- מאוד מוצא חן בעיני. יש לו מהירות, יש לו יכולת לסיים. אולי צמד התכונות הכי חשובות לחלוץ.

ימים יגידו...

שוער נבחרת סו וואט? גם גיא אסולין חשבו שיהיה "ליאו מסי".
איפה אביב עזריה משחק היום ומה עשה מאז שסיים את גיל הנוער??? (אכלו לי, שתו לי, לקחו לי)
בוא נראה מה יעשה השנה ניר עזריה בנוער לפני שנתפור לו כתרים.
"חייבים להיות משולבים" לא חייבים כלום, עידן444 הפופוליסט חושב שהם צריכים להיות משולבים זה המשפט הנכון.
10-Oct-2015, 0:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 0:26 עידן444.)
הודעה: #56
(10-Oct-2015 0:01)פיליפצוק כתב:  
(09-Oct-2015 23:43)עידן444 כתב:  בואו לא נסתכל אחורה אלא קדימה, סבבה?
דין גל שוער נבחרת.

ימים יגידו...

שוער נבחרת סו וואט? גם גיא אסולין חשבו שיהיה "ליאו מסי".
איפה אביב עזריה משחק היום ומה עשה מאז שסיים את גיל הנוער??? (אכלו לי, שתו לי, לקחו לי)
בוא נראה מה יעשה השנה ניר עזריה בנוער לפני שנתפור לו כתרים.
"חייבים להיות משולבים" לא חייבים כלום, עידן444 הפופוליסט חושב שהם צריכים להיות משולבים זה המשפט הנכון.
סליחה, התכוונתי לאביב אברהם.

ואין כאן שום פופוליזם. כפי שאלון אמר- מועדון רציני שיש לו דרך ולא סתם משקיע מיליונים בנוער שלו כדי להגיד ״אנחנו משקיעים בנוער״- אלא באמת רוצה לבנות משהו- מסמן את הכשרונות המרכזיים שלו, רצוי בגיל צעיר ככל האפשר ונותן להם גב ענק עד להפיכתם לשחקני בוגרים. פיספסו את ההזדמנות(אבל הזדמנות אמיתית! כמו שבן הרוש קיבל- ובעיני חוסר הניסיון שלו עלה לנו בלא מעט נקודות וגם ירדנו ליגה כשהוא התגלח עלינו לפני שעבר למכבי ת״א, כמו שצלישר קיבל, כמו שירין חסן מקבל)- שלא יבואו בטענות. כל עוד לא קיבלו את ההזדמנות- אל תגידו לי עליהם בלופים- הרי סימנתם אותם מגיל צעיר!
ככה זה צריך לעבוד. וכל שנה משלבים לפחות עוד 2 בסגל.
אלון (1010-1010-2015201520152015)
10-Oct-2015, 0:41
הודעה: #57
(09-Oct-2015 23:11)אופיר34 כתב:  

בוא לא נפיל הכל על ״הבעלים״. אפשר לקדם ולשלב שחקני נוער גם בלי בעלים ששם מליונים. זה בסה״כ מדיניות ודרך שהמנהלים הקיימים צריכים לקבל. בשביל זה אתה לא צריך להיות מיליארדר.
הבעייה איתכם, שאתם רוצים לממש מדיניות בכל מקרה ובכל מצב. שחקני בית צריכים להיות משולבים מבחינתכם גם אם לדעת אנשי המקצוע הם לא מתאימים. העיקר שהמדיניות תשמר.

אז לא. בכדורגל מיקצועני זה לא עובד ככה ולא צריך לעבוד ככה. שחקנים שיש בהם את הפוטנציאל (ותאמינו לי שיש פוטנציאל רואים את זה ישר) צריכים לקבל בהדרגה את הדקות ולהשתלב, אבל אם אתה נופל על דור לא מספיק מוכשר ולא מספיק ראוי ,אז מה לעשות נאלצים להביא סחורה מבחוץ. וזה מה שקורה היום, והסחורה מבחוץ היא לא כזאת איי איי איי אבל היא עדיין איכותית מהסחורה המקומית.

ולגבי הדוגמאות שהבאת - לגבי בן הרוש ודגני, שניהם היו שחקנים שהיה בהם משהו, ראית שיש בהם פוטנציאל ולכן קיבלו את הבמה. אין לנו היום שום שחקן בית ברמה שלהם.
קלימי ואוזן, שחקנים בינוניים, ואם נעשה השוואה להיום אז ירין זה בלבל שלהם , ולגבי מגן ימני, צר לי אבל אין. וממה שהספקתי לראות לא ויקי ולא מסרוואה ברמה של אוזן וקלימי.
וגם עם האימרה שלך ,שהם היו מסיימים בליגות הנמוכות אם לא היו משולבים אני לא מסכים. אם הם לא היו מגיעים לליגות הגבוהות זה לא בגלל שלא קיבלו במה בנתניה, זה בגלל שמיקצועית הם כנראה לא מתאימים לליגות האלה.
מבחינתי, כל הטענות בנושא הזה נכון להיום הם לא יותר מפופוליזם ואוסף של סיסמאות שלא קשורות למציאות. מציע להסתכל על הדברים בצורה מיקצועית ומיקצועיות ולא בצורה רומנטית

כן אופיר, מדיניות ממשים בכל מקרה, ראה ערך ברצלונה, שם המאמן מתאים את עצמו למדיניות המועדון שמגיל ילדים משחק באותה הדרך ואותה השיטה ולא להפך.
אבל מי אנחנו היהודים שנלמד, הרי אנחנו המצאנו את הגלגל...

10-Oct-2015, 1:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 1:54 אופיר34.)
הודעה: #58
(10-Oct-2015 0:41)אלון כתב:  כן אופיר, מדיניות ממשים בכל מקרה, ראה ערך ברצלונה, שם המאמן מתאים את עצמו למדיניות המועדון שמגיל ילדים משחק באותה הדרך ואותה השיטה ולא להפך.

לא אלון ! מממשים בהנחה שיש עם מה לממש.
מה זה בכל מקרה ??? ואם היום בסגל הנוער כולם פיסחים וצולעים ,תעלה שחקנים לבוגרים רק כדי שאלון ועידן ימחאו כפיים על מימוש המדיניות ??

מספיק כבר לדבר כמו אחרון הפרשנים הפופוליסטים שמשחקים לי אותה "בעלי דרך". ואני כבר לא מדבר על הצביעות . הרי ברגע שאותם שחקנים יראו דשא ויגרמו לקבוצה להפסיד משחק אחרי משחק לא אתה ולא עידן תדברו על מדיניות ודרך. הדבר היחידי שתגידו זה מי האידיוט שנותן לשחקנים כאלה במה.

אתם רוצים להחזיר אותנו לימי אשר אלון ומאיר אוזן ולי זה ממש לא מתאים. מצטער.
10-Oct-2015, 10:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 10-Oct-2015 על ידי 11:12 עידן444.)
הודעה: #59
(10-Oct-2015 1:53)אופיר34 כתב:  
(10-Oct-2015 0:41)אלון כתב:  כן אופיר, מדיניות ממשים בכל מקרה, ראה ערך ברצלונה, שם המאמן מתאים את עצמו למדיניות המועדון שמגיל ילדים משחק באותה הדרך ואותה השיטה ולא להפך.

מה זה בכל מקרה ??? ואם היום בסגל הנוער כולם פיסחים וצולעים ,תעלה שחקנים לבוגרים רק כדי שאלון ועידן ימחאו כפיים על מימוש המדיניות ??

מספיק כבר לדבר כמו אחרון הפרשנים הפופוליסטים שמשחקים לי אותה "בעלי דרך". ואני כבר לא מדבר על הצביעות . הרי ברגע שאותם שחקנים יראו דשא ויגרמו לקבוצה להפסיד משחק אחרי משחק לא אתה ולא עידן תדברו על מדיניות ודרך. הדבר היחידי שתגידו זה מי האידיוט שנותן לשחקנים כאלה במה.

למה אתה סלחן כלפי שחקני רכש שטועים? מישצ'נקו העונה כבר טעה בשביל עונה שלמה. סירגי עונה שעברה(שחקן רכש ב 150 אלף דולר!!!) כמעט הוריד אותך ליגה ולדעתי אם הוא לא נפצע הוא משלים את המשימה בהצלחה...
למה כשעומר בוארון מחמיץ כמו ילד נגד ק"ש, או אם ביסאן ומנצור יחמיצו ישר כולם קופצים ואומרים בלוף וכשאבידור, נבו מזרחי ועמית בן שושן מחמיצים ברשלנות אומרים "קורה"? אתם לא מבינים שזה צריך להיות בדיוק הפוך? שבחור בן 19-20 עוד אפשר ללמד ואבידור ובן שושן זה מוצר מוגמר? בין גיל 19 ל 23 שחקן אמור לעשות קפיצה בכל המישורים בדגש על הפיזי. כשטל מ. אומר מנצור צריך לעבוד על מסת שריר- פה בדיוק נכנס לעניינים מועדון רציני, ולמכבי נתניה יש היום מתקן אימונים שמספק את כל התנאים לאפשר למנצור ואביב וכולם להפוך אותם מילדים לשחקני כדורגל. לא לכולם יש את המשמעת העצמית לעשות את זה לבד. מה לעשות? ואיך בדיוק אתה מצפה שהם יעשו את זה במועדונים סוג ז' שאתה משאיל אותם לשם ואני בספק אם מישהו בכלל עוקב אחריהם מעבר ללהסתכל על המספרים היבשים...
לא הצדיק בעיניך לתת את האשראי לעומרי בן ברוש כי ירדת ליגה בעונה שהוא שיחק קבוע בהרכב?
ומה זה אין למי לתת? גם כשאני מדבר אתכם על שחקני נבחרת אתה אומרים לי "סו ווט?". שחקן נבחרת זה במקרה הרע אחד מבין 3-4 שחקנים הכי טובים בתפקיד שלו בארץ ובמקרה הטוב השחקן הכי טוב בתפקיד שלו בארץ. גם בהם אתם מזלזלים. זרוק אותם לליגה א' ותקווה שיצא מהם שחקנים בעוד שנתיים... זה לא עובד ככה!!! אתה צריך לעקוב מקרוב דווקא בגיל הזה. דווקא שם לתת דגשים, דווקא שם לתת גב. וזה לא אומר שהם צריכים לשחק בהרכב. ממש לא. אבל הם צריכים להיות בסגל הרחב שלך תחת זכוכית מגדלת של אנשי מקצוע שעוקבים אחרי ההתפתחות שלהם.
אשלי קול וניקולס אנלקה התחילו לשחק בארסנל בגיל 18 והם לא נראו הרבה יותר "בריאים" ממנצור. בגיל 21-22 הם כבר נראו מפלצות(בעיקר אנלקה שהיה שחיף לא נורמלי כשהחל לשחק בבוגרים)- ואני לא מדבר כרגע על כשרון אז אל תקפצו. אני מדבר על מסת שריר שמה לעשות- בליגה א' או בבית"ר ת"א רמלה אין לשחקנים את הכלים להתפתח כמו במכבי נתניה עם מתקן אימונים הכי טוב בארץ. מצטער. אז רועי קהת כן עשה התקדמות אדירה בכל המישורים מאז שעזב את מכבי ת"א ועל דודי תירם אומרים שמדובר בבחור עם מוסר עבודה גבוה(אולי יש לזה קשר לרקע סוציו-אקונומי חזק יותר שמאפשר לעשות דברים באופן עצמאי- אין לי מושג) אבל לא כולם כאלה וכאן אמור לעמוד מאחורי השחקנים מועדון שעובד נכון כדי לאפשר להם למצות את הפוטנציאל. ומי שמקבל את כל הכלים ולא עושה את הקפיצה- שלום ולא להתראות! לא בכוח... אבל תנו לח׳ברה צאנס. איפה ההגיון בלהשקיע בבחור 10 שנים ולא להיות מוכנים להשקיע עוד שנה שנתיים בתקופה הכי קריטית שלו???

ושוב בפעם המיליון- זה לא ששחקני הרכש שמביאים לכאן ותופסים להם את המקום הם חוד החנית של הכדורגל הישראלי... אלה שאריות של השאריות!
אסףג (1010-1010-2015201520152015)
10-Oct-2015, 11:26
הודעה: #60
(10-Oct-2015 1:53)אופיר34 כתב:  

מה אגיד לך, שחקני הרכש שהבאת לכאן ב4 שנים האחרונות ללקק את האצבעות...
עדי סופר,ליאור ראובן, שמעון הרוש, נבו מזרחי, אור ברוך, ניר אברג'יל, שניר דורי,ועוד רבים וטובים שלא עולים כרגע בזכרון, עדיפים עשרות מונים מהתוצר המקומי...
אבל שוב הויכוח הזה עקר, ברגע שאין דרך ומדיניות זה לא שווה כלום.
הכי קל לומר לא צומח כלום, אם לא צומח כלום אז צריך לעשות בדק בית במחלקת הנוער. אין כזה דבר שמועדון שלא מתחרה על שום תואר לא יכול לקדם שחקנים צעירים, דווקא במצבנו עם דרך נכונה זה הכי קל לשלב ולקדם שחקנים צעירים.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים