שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
09-Oct-2015, 0:18
הודעה: #41
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
שחקני כדורגל יהודים וערבים כאחד בוחרים במהלך הקריירה הקצרה את הקבוצות שלהם כאשר השיקול המקצועי והכלכלי נמצא סדר העדיפות שלהם.
מכבי נתניה עם כל הכבוד, היא כיום לא אטרקציה גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה כלכלית.
כל בלבולי הביצים האחרים על סביבה טיבעית, גזע, דת, לאום זה שטויות במיץ.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Oct-2015, 1:19
הודעה: #42
(08-Oct-2015 23:04)זאב רווח כתב:  כולכם טועים ועידן צודק
אף פעם לא הייתם שחקנים אף פעם לא תבינו מה זה שחקן שסיים גיל נוער וצריך לשחק רצוף בכדי להתפתח , בקבוצת האם שלו הקהל יכול לתת לו בטחון המאמן יכול לתת לו בטחון גם אם יעשה טעויות כמו למשל עידו לוי בשנותיו הראשונות בבוגרים , מי לא זוכר כמה פנדלים הוא גרם בלי טעם ?

לכן שחקן שעולה מהנוער צריך איתו המון סבלנות בבוגרים בגיל הזה בדרך כלל לא יציבים גם מי שהיה כוכב בנוער אין לו יציבות בבוגרים דוגמאות רבות כמו חיים מסיקה ויוני סונדרס בני גילי שהיו כוכבי נבחרת ישראל בנוער ונבלעו בבוגרים עד שנעלמו ...

לצערי בכל עונה ילכו המון שחקנים מהבוגרים שימו לב , נגיד שמרגוליס יצליח בענק אז מכבי ת"א תשאיר אותו ? ברור שלא !!! ושחקן שיכשל נתניה תשאיר אותו ? ברור שלא .... נשארנו עם הבינוניים . מעל 10 שחקנים יתחלפו בכל עונה למה ? כי אין בסיס של שחקני בית , בחו"ל יש ליגת מילואים ששחקן יכול להתפתח כאן יש ליגה א או ב אבל זה לא אותו כדורגל , אין מתח אין קהל יש המון כסאח שחקן צעיר יעלם ברוב המקרים בליגה נמוכה בישראל דוגמאות ? מחלקת הנוער של מכבי חיפה של מכבי ת"א מי שלא מוצא קבוצה בליגת העל נעלם

אם יגיע בעלים רציני שישים לא רק כסף אלא גם מדיניות אז יכול הכל להשתנות תוך 3 שנים ובני נוער אני בטוח יעזבו מחלקות נוער גם של חיפה וגם של ת"א ובאר שבע בשביל להגיע לנתניה , במקרה כזה החיזוק יהיה רק 5 שחקנים זרים ואולי עוד ישראלי אחד או שתיים על מנת לרוץ לאליפות עם מחלקות בריאות מילדים עד בוגרים !!!

בימי דניאל יאמר היינו קרובים לזה

הגעתי למסקנה שבנושא הזה אין עם מי לדבר. אפילו טל שחשבתי שהוא בצד שלי מסתבר שלא. מבחינתם קח שחקן בן 18-19, דבר ראשון זרוק אותו לליגה שניה או שלישית בהשאלה. אם הוא יהיה שם כוכב תחזיר. אם לא אז הוא בלוף. זה לא עובד ככה! זו הדרך הבטוחה לאבד כשרונות. אני תמיד נותן את הדוגמה של אלמוג כהן. שחקן שחוץ ממלחמה וכסאח אין לו יותר מידי מה להציע. זרוק אותו לליגה א' ויש סיכוי לא רע ששם הוא ישאר ותוך שנתיים-שלוש-ארבע הוא חוזר לב"ש עם הזנב בין הרגליים וממש לא להפועל...
ואם לא טביב יכול להיות ששלומי אזולאי ועומר אצילי נתקעים רוב הקריירה בליגה שניה ואם לא שירצקי אולי אנחנו מפספסים את רועי קהת, ולא היה רחוק שגם אחמד סבע יזכר כשחקן ליגה שניה כל חייו ולא מלך שערי ליגת העל. המרחק בין גיחה קצרה כמושאל לבין להירקב בליגות האלה כל הקריירה קטן מאוד.
מדברים כל הזמן על מכבי פ"ת ועל כמה צריך ללמוד מהם. אני דיברתי עם אוהד מכבי פ"ת שרוף. אתם יודעים כמה חרא אכלה מכבי פ"ת מגידי קניוק? אז מה? אז זרקו אותו אחרי שנה? ניצן דמארי הביא אותם לירידת ליגה וכמעט לעוד אחת או שתיים עד שויתרו על שרותיו... המגן שלהם דור אלו לא התבלט ונלחם על מקומו עוד בנוער. אף פעם לא היה מדובר בכוכב או שחקן שפקד נבחרת כלשהי. למה הוא משחק? כי המנהלים החליטו שלא מביאים מגן ימני מבחוץ וזה מה יש. והבחור עושה אחלה עבודה! למעשה, עומר דנינו הוא השחקן היחיד שלדעתי אם היה בקבוצה עם מדיניות מסריחה כמו שיש אצלנו היה מקבל צ'אנס ויודעים מה? גם זה לא בטוח! וזה שחקן שאין ספק שימכר לא עוד הרבה זמן בכמה מיליונים לקבוצה בכירה בארץ או לחו"ל.

להביא מאמנים טובים? במכבי פ"ת המאמנים במחלקה נבחרים לפי שם המשפחה או שם המשפחה של האמא. כן, מה ששמעתם- רוב המאמנים במחלקת הנוער שלהם הם ממשפחת לוזון. ממש לקחת ולעשות קופי ופיסט. מקצוענות במיטבה!
מבחינת פיליפצ'וק דני פרדה הוא החלום הרטוב. אם הוא היה גדל אצלנו הוא כבר מזמן היה מוכרז כבלוף שלא מוצא עצמו באף מקום. בסופו של דבר כשחופרים עמוק מגלים שאם חוזרים 20 שנה אחורה מה שהמחלקה שם יצרה הוא אולי מרשים אבל מדובר בכמות מאוד מצומצמת של שחקנים אפילו ביחס אלינו.
מה כן טוב שם? המדיניות! המדיניות! המדיניות! וזו בקבוצה הבוגרת- שמשלבת בכל מחיר כמה שיותר שחקנים מהמחלקה שלה בקבוצה הבוגרת. בכל מחיר זה אומר גם במחיר של ירידת ליגה. אתם מוכנים לשלם את המחיר הזה? לא. גם אני לא. אז אני לא אומר לשלב בכל מחיר, אבל ח'ברה- אי אפשר לא לשלב בכלל!!! אפילו לא כשחקני ספסל??????????? אפילו לא בהדרגה?????? ישר ללכת ולהביא מכל הבא ליד?????? למה? אנחנו הולכים לרוץ לאליפות עם כל שחקני הרכש האלה?
תתעוררו!!! כי גם אם נשאר בליגה בעונה הבאה שוב נצטרך לבנות קבוצה מחדש!!! לאן בדיוק נגיע ככה? לשרוד ולשרוד? תסלחו לי- עם 17-18 מיליון ש"ח אפשר לעשות יותר מזה!
The following 2 users Like עידן444's post:
ORENARIEL (0909-1010-2015201520152015), דוד חטב (1111-1010-2015201520152015)
09-Oct-2015, 9:20
הודעה: #43
לא אמרתי מעולם זרוק להשאלה יהיה טוב יחזור. מה שטענתי או יותר נכון הסכמתי עם אחרים - מכבי נתניה לא מגדלת שחקנים ראויים לבוגרים כבר כמה שנים . אין איזה כישרון בולט שאפשר להעלות וזה כבר נמשך שנים, והעובדה שאנחנו מעלים רק שחקני הגנה. אפורים חסרי ברק מקום שבו לחימה מחפה על חוסר טכניקה . מתי העלינו חלוץ ? קשר ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Oct-2015, 9:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2015 על ידי 9:47 פיליפצ'וק.)
הודעה: #44
איזה 17-18 מיליון ש"ח עידן444 מה אתה סתם זורק מספרים?
זה גם לא 17-18 וגם המספר האמיתי (שהוא בערך 15 מיליון) כולל חלק מהחובות שמגולמים בתקציב.
דני פרדה היה כישרון גדול אבל כשהראש דפוק, הרגליים לא יכולות לקחת קדימה.
והנוער של נתניה הוא בלוף!
09-Oct-2015, 10:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2015 על ידי 10:28 עידן444.)
הודעה: #45
כן, ב 4-5 שנים האחרונות שאנחנו מחליפים את כל הסגל כל שנה היו 17 ו 18 ו 20 ושנה שעברה גם 26 וצפונה. וכן, גם ב 15-16 אפשר לעשות יותר במובן שאני מדבר עליו.

זה אפילו מתבקש.
וטל, גם המכבי פ״ת חומר הגלם הוא לא כזה נפלא. זה מה שאני מנסה להגיד. נותנים לשחקנים למקסם את היכולת שלהם.
תענה לי על שאלה. מי יותר כשרוני- ערן זהבי או חן עזרא?

ועוד תהיה שלי- איפה עבודה יותר קשה של מחלקת נוער ומאמנים- בללמד שחקני הגנה איך מגינים, סוגרים ועומדים נכון או איך ללמד שחקנים כמו מליקסון וחן עזרא לכדרר? מי אמר שמחלקה שמגדלת שחקני הגנה פחות איכותית ממחלקה שמגדלת כשרונות התקפיים(שבדרך כלל מדובר ביכולות מולדות)?

מתי בפעם האחרונה מלך השערים של מחלקת הנוער קיבל צאנס אמיתי בקבוצה הבוגרת? איך בדיוק אתה רוצה לראות שחקני התקפה אם אתה מעדיף עליהם כל מיני אקסברדים,אור ברוכים, סיסאיים נבו מזרחים ורן רולים?

ובוא אני אגיד לך עוד משהו- גם את אביב אברהם, דין גל וניר עזריה אתה תפספס. למה? כי בתפקידים האלה לא רואה אף מאמן נותן לשחקנים בנתניה צ׳אנס אלא אם מאלצים אותן עם אקדח לראש.
09-Oct-2015, 10:55
הודעה: #46
חן עזרא כשרוני בתחומו (שליטה בכדור) אבל הוא לא ממקסם אותו. זהבי קילר דבר שאין לעזרא במספרים האלה. לגבי אימון - אי אפשר ללמד שליטה בכדור . אפשר לשפר, למקסם אבל אכן נולדים עם זה. ופה בדיוק אמר לך משה - כשהשחקנים הם אך ורק מאיזור נתניה חדרה ויש לפנינו את טוברוק באיזור והרבה שמעדיפים להצפין לחיפה על חשבון החלום, צוות סקאוטינג או מנהל מקצועי או מי שזה לא יהיה נדרש לעבוד קשה על מנת למצוא את הכשרונות ולהביא אותם אלינו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
09-Oct-2015, 11:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2015 על ידי 11:42 עידן444.)
הודעה: #47
איך תביא אותם? מה יש לך להציע להם? המותג מכבי נתניה לא מזיז לילד בקריות או ילד בבית שאן את הביצה.
למכבי פ״ת לדוגמה יש מה להציע לו- הוכחות בשטח שאצלם יש לו סיכוי טוב בגיל 20-21 להפוך לשחקן בוגרים!
בהשוואה בין חן עזרא לזהבי הנקודה שלי היתה שעל השאלה למי יש יותר כשרון אפשר לדון. לגבי השאלה מי ממקסם את היכולת שלו יותר אין בכלל שאלה. מכבי נתניה בגיל 19-21 נוטשת כמעט את כל בוגרי המחלקה שלה. היא לא עוזרת להן למקסם את יכולת. להפך. היא מדכאת אותם. היא גורמת במדיניות הזאת לשחקנים בגיל 19 גם אם היו בנבחרות ישראל ובלטו בקבוצות הילדים והנוער לחשוב על מקצוע אחר.
אין לי ספק שמכבי נתניה תפספס את השלומי אזולאי הבא, את הברק בדש הבא, את האלמוג כהן הבא, את הרועי קהת הבא גם אם הוא יהיה לנו מתחת לאף. אולי לא נפספס את הקלמי סבן והאורי אוזן הבאים... כי בתפקידים האלה משום מה יודעים מצויין לתת צ׳אנס המאמנים הפחדנים. השנה אפילו בתפקידים האלה מעדיפים לאלתר...
09-Oct-2015, 17:05
הודעה: #48
צבירת דקות משחק זה הבסיס להצלחה.
ויקי כחלון עבר להפועל פ"ת,נכנס כמחליף במשחקו הראשון ומאז הפך שחקן הרכב.
היום הוא מבקיע את שערו הראשון כשחקן בוגרים.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
עידן444 (0909-1010-2015201520152015)
09-Oct-2015, 18:16
הודעה: #49
(09-Oct-2015 11:38)עידן444 כתב:  איך תביא אותם? מה יש לך להציע להם? המותג מכבי נתניה לא מזיז לילד בקריות או ילד בבית שאן את הביצה.
למכבי פ״ת לדוגמה יש מה להציע לו- הוכחות בשטח שאצלם יש לו סיכוי טוב בגיל 20-21 להפוך לשחקן בוגרים!
בהשוואה בין חן עזרא לזהבי הנקודה שלי היתה שעל השאלה למי יש יותר כשרון אפשר לדון. לגבי השאלה מי ממקסם את היכולת שלו יותר אין בכלל שאלה. מכבי נתניה בגיל 19-21 נוטשת כמעט את כל בוגרי המחלקה שלה. היא לא עוזרת להן למקסם את יכולת. להפך. היא מדכאת אותם. היא גורמת במדיניות הזאת לשחקנים בגיל 19 גם אם היו בנבחרות ישראל ובלטו בקבוצות הילדים והנוער לחשוב על מקצוע אחר.
אין לי ספק שמכבי נתניה תפספס את השלומי אזולאי הבא, את הברק בדש הבא, את האלמוג כהן הבא, את הרועי קהת הבא גם אם הוא יהיה לנו מתחת לאף. אולי לא נפספס את הקלמי סבן והאורי אוזן הבאים... כי בתפקידים האלה משום מה יודעים מצויין לתת צ׳אנס המאמנים הפחדנים. השנה אפילו בתפקידים האלה מעדיפים לאלתר...

ואני שואל אותך עידן..עובדתית...נניח שאנחנו פספסנו בגדול...איך אבל אף קבוצה בליגת העל לא "חטפה" אותם...איך.. .כולם מטומטמים ולא רואים יכולות על שרק אתה רואה...
09-Oct-2015, 19:17 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Oct-2015 על ידי 19:17 אלון.)
הודעה: #50
באמת שאני משתדל לא להיכנס לדיונים המאוסים האלה על מחלקת הנוער, אבל,אתם לא מבינים דבר אחד. המעבר בין נוער לבוגרים מצריך סבלנות. בודדים השחקנים שבשנתם הראשונה בבוגרים היו כוכבים. אם לא הייתה סבלנות בעבר כלפי אורי אוזן, קלימי סבן, אוראל דגני, עמרי בן הרוש, אמייה טגה וחבריהם, הם לא היו שחקני ליגת על והיו מסיימים בליגות הנמוכות.
אני לא חושב שדודי תירם, ויקי כחלון ועוד כמה פחות טובים ממה שהיו אז החברה שהזכרתי. המועדון צריך להתוות דרך ומדיניות ולסמן שחקנים פוטנציאלים וללכת איתם ״עד הסוף״.
הבעיה בשנים האחרונות שבכל שנתיים מתחלפים בעלים ואין מי שיתווה דרך ולכן כל הדיונים האלה שווים כקליפת השום.
כל עוד אין בעלים אז כל מאמן יעשה כראות עיניו ולא ייקח סיכון ויקדם שחקנים צעירים. כל מאמן דואג לתחת שלו ורוצה לעמוד במטרות שהציבו לו ולא מעניין אותו קידום שחקנים צעירים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים