שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
08-Oct-2015, 19:01
הודעה: #31
מוגרבי כבר מזמן חזר מחו״ל וזה לא שהוא נמצא בשנתיים האחרונות בקבוצה גדולה. שימשיכו להביא בלופים מבחוץ ואתם תמשיכו לבכות שאף הורה שרוצה שיהיה לילד שלו סיכוי להפוך לשחקן בוגרים לא יבחר במכבי נתניה כחממה שהוא רוצה לילד שלו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2015, 19:04
הודעה: #32
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
מוגרבי זה שחקן הבית הפעיל היחיד שמשחק היום בארץ שאני מצטער שהוא לא פה.
08-Oct-2015, 21:03
הודעה: #33
(08-Oct-2015 19:01)עידן444 כתב:  מוגרבי כבר מזמן חזר מחו״ל וזה לא שהוא נמצא בשנתיים האחרונות בקבוצה גדולה. שימשיכו להביא בלופים מבחוץ ואתם תמשיכו לבכות שאף הורה שרוצה שיהיה לילד שלו סיכוי להפוך לשחקן בוגרים לא יבחר במכבי נתניה כחממה שהוא רוצה לילד שלו.

לא מבין מה אתה רוצה .. כשמוגרבי הלך לסכנין נתניה היתה בלאומית. נראה לך שלא רוצים אותו בנתניה ? הוא מעדיף את סכנין גם היום.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Oct-2015, 21:14 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 21:15 ORENARIEL.)
הודעה: #34
(08-Oct-2015 21:03)טל.מ כתב:  
(08-Oct-2015 19:01)עידן444 כתב:  מוגרבי כבר מזמן חזר מחו״ל וזה לא שהוא נמצא בשנתיים האחרונות בקבוצה גדולה. שימשיכו להביא בלופים מבחוץ ואתם תמשיכו לבכות שאף הורה שרוצה שיהיה לילד שלו סיכוי להפוך לשחקן בוגרים לא יבחר במכבי נתניה כחממה שהוא רוצה לילד שלו.

לא מבין מה אתה רוצה .. כשמוגרבי הלך לסכנין נתניה היתה בלאומית. נראה לך שלא רוצים אותו בנתניה ? הוא מעדיף את סכנין גם היום.

הוא מעדיף את סכנין רק בגלל הכסף? או בגלל שהוא מעדיף את המגזר הערבי?

כי אין ספק איפה יותר כדאי לשחקן לשחק..
08-Oct-2015, 22:15
הודעה: #35
אתה שואל את דעתי ? ברור שאת המגזר.

08-Oct-2015, 23:04
הודעה: #36
כולכם טועים ועידן צודק
אף פעם לא הייתם שחקנים אף פעם לא תבינו מה זה שחקן שסיים גיל נוער וצריך לשחק רצוף בכדי להתפתח , בקבוצת האם שלו הקהל יכול לתת לו בטחון המאמן יכול לתת לו בטחון גם אם יעשה טעויות כמו למשל עידו לוי בשנותיו הראשונות בבוגרים , מי לא זוכר כמה פנדלים הוא גרם בלי טעם ?

לכן שחקן שעולה מהנוער צריך איתו המון סבלנות בבוגרים בגיל הזה בדרך כלל לא יציבים גם מי שהיה כוכב בנוער אין לו יציבות בבוגרים דוגמאות רבות כמו חיים מסיקה ויוני סונדרס בני גילי שהיו כוכבי נבחרת ישראל בנוער ונבלעו בבוגרים עד שנעלמו ...

לצערי בכל עונה ילכו המון שחקנים מהבוגרים שימו לב , נגיד שמרגוליס יצליח בענק אז מכבי ת"א תשאיר אותו ? ברור שלא !!! ושחקן שיכשל נתניה תשאיר אותו ? ברור שלא .... נשארנו עם הבינוניים . מעל 10 שחקנים יתחלפו בכל עונה למה ? כי אין בסיס של שחקני בית , בחו"ל יש ליגת מילואים ששחקן יכול להתפתח כאן יש ליגה א או ב אבל זה לא אותו כדורגל , אין מתח אין קהל יש המון כסאח שחקן צעיר יעלם ברוב המקרים בליגה נמוכה בישראל דוגמאות ? מחלקת הנוער של מכבי חיפה של מכבי ת"א מי שלא מוצא קבוצה בליגת העל נעלם

אם יגיע בעלים רציני שישים לא רק כסף אלא גם מדיניות אז יכול הכל להשתנות תוך 3 שנים ובני נוער אני בטוח יעזבו מחלקות נוער גם של חיפה וגם של ת"א ובאר שבע בשביל להגיע לנתניה , במקרה כזה החיזוק יהיה רק 5 שחקנים זרים ואולי עוד ישראלי אחד או שתיים על מנת לרוץ לאליפות עם מחלקות בריאות מילדים עד בוגרים !!!

בימי דניאל יאמר היינו קרובים לזה
08-Oct-2015, 23:32 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 23:34 פיליפצ'וק.)
הודעה: #37
(08-Oct-2015 22:15)טל.מ כתב:  אתה שואל את דעתי ? ברור שאת המגזר.

בגלל זה בתחילת העונה הוא ממש רצה להגיע למכבי חיפה אבל רוני לוי לבסוף לא הלך עליו.
המשכורת שהוא מרוויח בסכנין גבוהה ממה שנתניה של קיץ 2015 היתה יכולה לשלם לו.
תחשוב קצת לפני שאתה הולך ישר שולל אחרי הפופוליזם, מילא אורןyoutube הוא עוד צריך לגדול אבל אתה?
08-Oct-2015, 23:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 23:49 טל.מ.)
הודעה: #38
הוא כבר שלוש שנים שם לא ככה ? אני בטוח שיכול היה לשחק בכל קבוצה אחרת . אז אולי הוא לא מתאים לחיפה או מכבי תא או אולי ב״ש, אבל הוא שחקן מספיק טוב עבור שאר הליגה. וביננו משה כמה כבר סכנין יכולה לשלם לו ?

וחוץ מזה למה זה פופוליזם אם שחקן ערבי בוחר לשחק בסכנין ? לא נראה לך שהוא מרגיש יותר בסביבתו הטבעית ?

08-Oct-2015, 23:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 23:55 פיליפצ'וק.)
הודעה: #39
(08-Oct-2015 23:48)טל.מ כתב:  הוא כבר שלוש שנים שם לא ככה ? אני בטוח שיכול היה לשחק בכל קבוצה אחרת . אז אולי הוא לא מתאים לחיפה או מכבי תא או אולי ב״ש, אבל הוא שחקן מספיק טוב עבור שאר הליגה. וביננו משה כמה כבר סכנין יכולה לשלם לו ?

וחוץ מזה למה זה פופוליזם אם שחקן ערבי בוחר לשחק בסכנין ? לא נראה לך שהוא מרגיש יותר בסביבתו הטבעית ?

מה לעשות שהקבוצות הגדולות לא רוצות אותו, אולי בגלל שהוא ערבי לשיטתך?!
אולי גם בנתניה לא רצו לכאורה עוד ערבי בנוסף לדיע סבע לך תדע עם הגזענות של היום.
הפועל חיפה ניהלה איתו מו"מ שלא צלח בגלל כסף, מאוד רצה במכבי חיפה אבל לא רצו אותו. לאורך כל הזמן הזה בנתניה לא ידעו מה קורה איתם, אני מניח שאם היה קיץ יותר רגוע, הוא אולי היה מקבל הצעה לחזור.
בנתיים אני לא רואה את השחקנים הערביים המובילים בארץ משחקנים בבני סכנין או בקבוצה ערבית אחרת, אז נראה לי שהתאוריה שלך לא עומדת במבחן המציאות בלשון המעטה.
08-Oct-2015, 23:58
הודעה: #40
אתה ממש ממציא וזה ויכוח מפגר. עובדתית רוב השחקנים בסכנין ערבים . לא מבין מה הבעיה אם הוא מעדיף לשחק שם ? גאדיר כליבת עמאשה מוגרבי עות'מאן - כל אלה עברו או חזרו לסכנין. אני לא רואה בזה בעיה צר לי. ואין לי שום מניעים ואין לי מושג מה מדליק אותך. הייתי שמח אם הוא היה אצלנו. בוא נגיד שלמיטב ידיעתי הוא אפילו לא גישש. לא כשירדנו ולא כשעלינו.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים