שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
08-Oct-2015, 12:47
הודעה: #21
RE: מחלקת הנוער לאן ?? לא בטוח שאוסידון קורא נכון את המפה
והיום אתה חושב שכל המחלקה מורכבת ממקומיים? מה השתנה? אני יכול לחשוב רק על דבר אחד... העוצמה הכלכלית שלך שמשליכה באופן ישיר על המעמד שלך כמועדון. לא איזו תפיסת עולם שהשתנתה. שאז ידעו לעבוד והיום לא יודעים. שאז רצו לחפש כשרונות בכל הארץ והיום חושבים שצריך לחפש רק באזור.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
08-Oct-2015, 13:17
הודעה: #22
(08-Oct-2015 12:47)עידן444 כתב:  והיום אתה חושב שכל המחלקה מורכבת ממקומיים? מה השתנה? אני יכול לחשוב רק על דבר אחד... העוצמה הכלכלית שלך שמשליכה באופן ישיר על המעמד שלך כמועדון. לא איזו תפיסת עולם שהשתנתה. שאז ידעו לעבוד והיום לא יודעים. שאז רצו לחפש כשרונות בכל הארץ והיום חושבים שצריך לחפש רק באזור.

לא חושב. יודע. הרוב המוחלט באיזורי החיוג שפיליפצ'וק נקב בשמם. לא יודע להכנס לניתוח למה וכו. יודע להתייחס לעובדות - הנוער לא מגדל שחקנים לבוגרת. למה ? בשביל זה יש מנהל מקצועי מנהל מחלקה ומנכ״ל מועדון.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
08-Oct-2015, 13:28
הודעה: #23
(08-Oct-2015 13:17)טל.מ כתב:  
(08-Oct-2015 12:47)עידן444 כתב:  והיום אתה חושב שכל המחלקה מורכבת ממקומיים? מה השתנה? אני יכול לחשוב רק על דבר אחד... העוצמה הכלכלית שלך שמשליכה באופן ישיר על המעמד שלך כמועדון. לא איזו תפיסת עולם שהשתנתה. שאז ידעו לעבוד והיום לא יודעים. שאז רצו לחפש כשרונות בכל הארץ והיום חושבים שצריך לחפש רק באזור.

לא חושב. יודע. הרוב המוחלט באיזורי החיוג שפיליפצ'וק נקב בשמם. לא יודע להכנס לניתוח למה וכו. יודע להתייחס לעובדות - הנוער לא מגדל שחקנים לבוגרת. למה ? בשביל זה יש מנהל מקצועי מנהל מחלקה ומנכ״ל מועדון.

למה? כי הנוער שלנו משחק ברעננה וכ"ס והיותר מוצלחים במכבי ת"א, מכבי חיפה והפועל ב"ש.
08-Oct-2015, 13:39 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 13:40 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
מנהל מקצועי שסביבו צוות סקאוטינג איכותי, שם את ידיו על "היותר מוצלחים" עוד לפני שמכבי ת"א/מכבי חיפה/איזי שירצקי/לוזונים מגיעים אליהם.
את זה עושים ע"י סיור וחרישת הארץ לאורכה ורוחבה, אנשי קשר בצפון, בדרום, בפריפריה, הסכמים שת"פ עם מועדונים בעיריות פיתוח וכדומה, להזיז את התחת בקיצור.
חאפרים וחפיפניקים עושים "ימים פתוחים" ומחכים שהמוצלחים יגיעו אליהם (בפועל מגיעים כל הבלופים).
08-Oct-2015, 15:02
הודעה: #25
עידן כל מה שאתה אומר נכון אבל אלה שחקנים שעוד רגע פורשים או ממזמן כבר לא נוער ... מחלקת נוער נורמלית צריכה להעלות כל שנה 1-2 שחקנים לבוגרים. ושחקנים שראויים להקרא שחקנים. אנחנו לא בכיוון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

08-Oct-2015, 15:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 15:55 עידן444.)
הודעה: #26
לפני 3 עונות השתלבו בבוגרים- עידו לוי, ירין חסן, עמית שומוביץ', עומרי בן הרוש, לירן שריקי, עומר צלישר, ואם אני לא טועה אפילו נור ביסאן עשה את הבכורה שלו בעונה הזו.
בעונה הלפני כן התחילו לשלב את עומרי בן הרוש, דגני כבר היה קפטן, מוגרבי, בלסטרה, עדי נימני, חן ראובן.
לאורך כל השנים היו לפחות 2-3 שמות חדשים שצצו ואם אתה רוצה אני יכול לבדוק- אני בטוח שאמצע אפילו יותר מ 2-3.
את הקו הזה קטע למעשה יוסי מזרחי שהחליט שכדי לעלות ליגה אסור לו להריץ אף שחקן צעיר(חוץ מצלישר ועדי סופר-דווקא הם!!! ובשלב מסויים ירין חסן). הוא אפילו לא סמך על עדי נימני כמגן ימני. נור ביסאן ואביב אברהם שיחקו כל אחד משחק או שניים גם אחרי שעלינו. כחלון רק סתם חורים כשהוא ניסה כל מיני ניסיונות עם טופי בקישור. בקיצור מאז שחקני בית לא מקבלים צ'אנס אמיתי כמו בתקופות של עטר.

העונה אם הקו שהיה כאן בתקופות של עטר(ושוב- אני ממש לא ממעריציו) של לפני כמה שנים היית רואה משתלבים בהדרגה דודי תירם, אביב אברהם, ראול גרשומוב.
אם העונה הזו מבטיחים הישארות מספיק מוקדם גם אפשר להתחיל לשלב את דין גל ובעונה הבאה כבר ממש לתת לו מעמד של שוער שנאבק על הרכב ראשון בדומה לקבוצות עם 2 שוערים שווים כמו סכנין\מכבי פ"ת ורעננה כשליפשיץ עוד היה שם.
ובעונה הבאה אביב כבר אמור להיות שחקן הרכב בשל, ואולי גם דודי אם מוכיח עצמו, ואולי גם גרשומוב. ואז מסמנים עוד שניים שמתחילים לשלב אותם- נניח עאמר מסארווה וניר עזריה. ואולי מחזיר מישהו מהמושאלים כמו סתיו זלאיט או ירושלמי או מנצור אם נותנים עונה טובה.
וכן הלאה וכן הלאה. אין דבר כזה שאין את מי לשלב. לא אומר שכולם יקחו את הצ'אנס- אבל זה צריך להיות הקו.

בהרכב מכבי נתניה במצב תקין לא היו צריכים מושאל אחד!!!
עדי נימני(במקום עומר ורד), עידו לוי(במקום מישצ'נקו), ירין חסן, ויקי כחלון(במקום כל מיני אילתורים), ריף מסיקה, אביב אברהם, פיראס מוגרבי, דודי תירם- לפחות הם היו צריכים להיות חלק מהסגל של הקבוצה העונה. מועמדים נוספים להשלמת הסגל- סתיו זלאיט, איתי מנצור, ולירן שריקי. אני חושב שהם יכלו לתרום לא פחות משחקנים שנמצאים בסגל הנוכחי.

אם רוצים- אפשר!

ותאמין לי שלקבוצת הנוער שלך גם יהיה הרבה יותר קל למשוך כשרונות ממקומות אחרים- כי היום כשרונות(כולל ממכבי ת"א) מחפשים קבוצות שידועות כקבוצות שמשלבות. נתניה היא לא כזו ולכן קשה לה. מכבי פ"ת, אשדוד וק"ש כן כאלה ולכן קל להן.
08-Oct-2015, 16:20
הודעה: #27
"במצב תקין" - אלה מילות המפתח במה שכתבת....

ולצערנו המצב כרגע לא תקין (ולא נכנס לסיבות) כי אין נכון להיום שחקנים מבית שעולים על שלשת המושאלים שהבאנו ממכבי ושאר החיזוקים האחרים.
לא נמני, לא עידו, לא כחלון ,לא דודי ובטח לא סתיו זלאיט, איתי מנצור, ולירן שריקי.

יבוא יום ותשלים עם זה.....
08-Oct-2015, 16:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 16:37 עידן444.)
הודעה: #28
מוגרבי לא יכול היה להיות תחליף למרגוליס? ריף מסיקה שווה פחות מלוגסי?(בוא תסביר לי אחת ולתמיד את הסיפור של מושיקו לוגסי... איפה הוא היה טוב כל כך שקיבל מעמד כמו שהוא קיבל??? למה מכבי ת"א כבר לא סופרת אותו? אפילו בכתבות שמדברים על המושאלים ממכבי ת"א מדברים על שניים...). מה עשה ריף מסיקה? לא פחות ממנו זה בטוח...
למה מתן בלסטרה, עמית שומוביץ', וחן ראובן כן קיבלו צ'אנסים ואלה שסיימו גיל נוער ב- 3 השנים האחרונות חוץ מירין חסן לא?
במה הם היו טובים? זו פשוט היתה מדיניות אחרת של מועדון. מדיניות נכונה יותר עבור המועדון הזה והיא גם השתלמה לו והחזיקה אותו ע"י מכירה של שחקנים. את מי תמכור היום?

(08-Oct-2015 16:20)אופיר34 כתב:  "במצב תקין" - אלה מילות המפתח במה שכתבת....

ולצערנו המצב כרגע לא תקין (ולא נכנס לסיבות) כי אין נכון להיום שחקנים מבית שעולים על שלשת המושאלים שהבאנו ממכבי ושאר החיזוקים האחרים.
לא נמני, לא עידו, לא כחלון ,לא דודי ובטח לא סתיו זלאיט, איתי מנצור, ולירן שריקי.

יבוא יום ותשלים עם זה.....

יש

באסה... חשבתי זה יצא יותר גדול משלך...
לא פייר שישר הלכת על הכי גדול.
08-Oct-2015, 17:09 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 08-Oct-2015 על ידי 17:09 פיליפצ'וק.)
הודעה: #29
כי אחרי שראו כמה גדול הבלוף של בלסטרה, ראובן, שומוביץ' ושאר הבלופים דאז, ויתרו מראש על השנתונים שבאו אחריהם.
08-Oct-2015, 17:47
הודעה: #30
מוגרבי עזב לחול והלך לסכנין אחרי זה . הוא לא קשור לנושא. אין בשנים האחרונות שום שחקן בקבוצה למעט חסן ואולי דין גל שיכולים להשתלב. זו המציאות מה לעשות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים