שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
תגובת שלומי דורה בסיום
04-Oct-2015, 11:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2015 על ידי 12:03 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: תגובת שלומי דורה בסיום
טל איזה מאמן אתה היית מביא לנתניה? ויש לך תקציב להביא כל מאמן ישראלי פנוי

ותבחר מהר .. כי אחרת הפועל ת"א/ בני יהודה / בית"ר יקדימו אותך , ואז לא ישארו מאמנים ראויים..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Oct-2015, 12:21
הודעה: #22
תגובת שלומי דורה בסיום
האחים לוי . רוני ואלישע . אבל זה באמת לא רלוונטי אז למה מתווכחים. אני מעדיף שיעשו שינויים אחרים למשל שסיסאיי יבחר בדראפט של האנ בי איי ונביא חלוץ נורמלי בינואר ושאם פרץ אכן סיים את העונה ושכרו התפנה שנחתים את אייבינדר ( ברור שזה לא אותו השכר אבל תן לחלום ..)

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Oct-2015, 12:25
הודעה: #23
(04-Oct-2015 12:21)טל.מ כתב:  האחים לוי . רוני ואלישע . אבל זה באמת לא רלוונטי אז למה מתווכחים. אני מעדיף שיעשו שינויים אחרים למשל שסיסאיי יבחר בדראפט של האנ בי איי ונביא חלוץ נורמלי בינואר ושאם פרץ אכן סיים את העונה ושכרו התפנה שנחתים את אייבינדר ( ברור שזה לא אותו השכר אבל תן לחלום ..)

שמור את הכסף של החלוץ ואייבנדר למאמן נורמלי....השקעה במאמן שווה הרבה יותר מהניסיונות הכושלים בשאריות חיזוקים+תזונאי+מאמן מנטלי+כל מיני תוספות "במנגנון"...
04-Oct-2015, 12:28
הודעה: #24
תגובת שלומי דורה בסיום
(04-Oct-2015 12:25)אייל ס כתב:  
(04-Oct-2015 12:21)טל.מ כתב:  האחים לוי . רוני ואלישע . אבל זה באמת לא רלוונטי אז למה מתווכחים. אני מעדיף שיעשו שינויים אחרים למשל שסיסאיי יבחר בדראפט של האנ בי איי ונביא חלוץ נורמלי בינואר ושאם פרץ אכן סיים את העונה ושכרו התפנה שנחתים את אייבינדר ( ברור שזה לא אותו השכר אבל תן לחלום ..)

שמור את הכסף של החלוץ ואייבנדר למאמן נורמלי....השקעה במאמן שווה הרבה יותר מהניסיונות הכושלים בשאריות חיזוקים+תזונאי+מאמן מנטלי+כל מיני תוספות "במנגנון"...

יש לך שם של מאמן נורמלי שיבוא בשכר של נתניה ?

04-Oct-2015, 12:29
הודעה: #25
מאמן נורמלי לא יתנה בחיזוק אייל ?
04-Oct-2015, 12:32
הודעה: #26
תגובת שלומי דורה בסיום
לדעתי בני לם לא ירצה חיזוק. רק את שלום תקווה.

04-Oct-2015, 12:35
הודעה: #27
מאמן נורמלי,זה שאלה של השקפה....ובעיקר מזל ועיתוי.
אלילת המזל לא שוכנת ברחוב דניאל...לא בבוגרים ומתברר שהשנה גם לא במחלקת הנוער..כניראה שצריך לחזור למזוזות הישנות.
04-Oct-2015, 12:50 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2015 על ידי 12:51 טל.מ.)
הודעה: #28
תגובת שלומי דורה בסיום
אני לא מאמין באלילת המזל . רק בעבודה קשה לאורך זמן. נתניה בחרה במאמן צעיר וזול, הבעיה היא שאין לו שום מנטור. זה לא שהוא לא אימן בליגה קודם , אבל מה לעשות שנתניה זו חיה אחרת ( למרות התקציב הדומה) מעכו והפועל חיפה. הייתי ממנה לו מנטור מקצועי , הבעיה שאין מי .. דורה צריך לבצע קפיצת מדרגה ביכולות שלו כמאמן ולהבין שאין לו חלוץ 9 ולשחק בהתאם. הגיע הזמן שטל איילה יראה ספסל כנל סיסאיי. הייתי מנסה חוליה קדמית שמורכבת מחמזה מרגוליס ( אני מבסוט מהילד הזה. הלוואי שישאר שלנו למרות שאם ימשיך ככה הוא חוזר לקרית שלום ) אבידור ומזרחי.
טל איילה - בפעם המיליון צריך לעבוד על הגוף ובעיקר להבין מה הוא עושה במגרש .

04-Oct-2015, 12:59
הודעה: #29
(04-Oct-2015 11:31)טל.מ כתב:  כי ראובן לא ..?
בא בסכומים של נתניה
רוצה לאמן השנה
רוצה לאמן בנתניה
רצוי בנתניה

כל התשובות נכונות ?

ראובן לא רוצה כרגע לחזור לכדורגל בגלל כמה סיבות אישיות, יחד עם זאת הכל נזיל אי אפשר לדעת מה יהיה מחר.
04-Oct-2015, 13:45
הודעה: #30
(04-Oct-2015 12:50)טל.מ כתב:  אני לא מאמין באלילת המזל . רק בעבודה קשה לאורך זמן. נתניה בחרה במאמן צעיר וזול, הבעיה היא שאין לו שום מנטור. זה לא שהוא לא אימן בליגה קודם , אבל מה לעשות שנתניה זו חיה אחרת ( למרות התקציב הדומה) מעכו והפועל חיפה. הייתי ממנה לו מנטור מקצועי , הבעיה שאין מי .. דורה צריך לבצע קפיצת מדרגה ביכולות שלו כמאמן ולהבין שאין לו חלוץ 9 ולשחק בהתאם. הגיע הזמן שטל איילה יראה ספסל כנל סיסאיי. הייתי מנסה חוליה קדמית שמורכבת מחמזה מרגוליס ( אני מבסוט מהילד הזה. הלוואי שישאר שלנו למרות שאם ימשיך ככה הוא חוזר לקרית שלום ) אבידור ומזרחי.
טל איילה - בפעם המיליון צריך לעבוד על הגוף ובעיקר להבין מה הוא עושה במגרש .

טל איילה אחלה שחקן. מהבודדים שאתה רואה רץ על כל המגרש. עושה הגנה והתקפה. טל איילה צריך מאמן שיכוון אותו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים