שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
בני יהודה - מכבי נתניה
03-Oct-2015, 22:49
הודעה: #51
בני יהודה - מכבי נתניה
(03-Oct-2015 21:20)אופיר34 כתב:  המשחק הזה הוא ההוכחה שבליגה הזאת הכל יכול לקרות למכבי נתניה - מירידת ליגה ועד פליאוף עליון, ובאמת הגיע הזמן שאנשים יתחילו להכנס פה לפרופורציות בתגובות שלהם. 10 קבוצות שכולן יכולות לנצח את כולן, וכרגיל אנחנו הכי חלשים והכי גרועים והמועמדים מס 1 לירידה.... באמת שנמאס...

ולא היינו גדולים היום, בטח לא במחצית הראשונה, ועל פי המצבים תיקו היה אולי יותר משקף, אבל זה הכדורגל וכמו שהפועל חיפה (שלדעתי חלשה מבני יהודה) עשתה 2 שערים מכלום ככה אנחנו כבשנו את שלנו היום (ושלנו דווקא היו שערים יותר של כדורגל). פעם הצדק איתך ופעם לא. ככה זה בכדורגל.

ולגבי המשחק -
נתחיל עם השחקן, חמזה - לא הייתי צריך את המחצית השנייה בשביל להבין כמה כדורגל יש לשחקן הזה. שהוא בא עם הפנים לשער קשה מאד לעצור אותו. טכניקה מצוינת , בעיטה טובה, אם יהיה קצת פחות דרביליסט יהיה עוד יותר טוב. אני רק מקווה שבמשחקים הבאים תהיה הצטרפות של יותר שחקנים להתקפה כך שיהיה לו גם עם מי לשחק.

לגבי השאר -
חסן זה חסן. לחוץ ,היסטרי ולא מדויק אבל הוא שחקן בית אז מותר לו כנראה...
מישנקו - פחות יציב וטועה יותר מידי בשני המחקים האחרונים. לגביו אני פחות דואג (ביחס לחברו שקצת יותר מלחיץ)
טגה - שחקן מוגבל, אבל נשמה, ואנחנו צריכים הרבה נשמות בימים אלו...
סיסאי - חסר כושר, ועוד מנסה לעשות דברים שהוא לא יודע ולא מסוגל. לא צריך לשחק יותר מחצי שעה וגם זה רק בתוך הרחבה
מרגוליס - נתן עבודה היום והצדיק את הקרדיט שקיבל.
הרוש - גריאטרי.... נמאס
סמיליאניץ - שיחק קצת יותר קדימה היום ודי אכזב, למרות שהיו לו דקות טובות פה ושם. עדיין הייתי רץ איתו קדימה ועם פירס מאחור

(03-Oct-2015 18:31)טל.מ כתב:  וואלה משחק מצחיק הכדורגל הזה ... במקום 5:0 לבני יהודה 2:1 לנתניה.
כמה תובנות היסטריות :
סיסאיי ליציע מרגוליס 9 אבידור בצדדים.
טל איילה חלש חלש חלש וכמעט עלה לנו בשוויון . הייתי בודק את נבו מזרחי במקומו.
ברק לוי סוף סוף הביא נקודות.
מילאן לא שחקן התקפה
חסן התחיל על הפנים והשתפר בהמשך
טגה יכול להשאר כמגן ימני ממש הופתעתי מהכושר שלו
מרגוליס סוף סוף מראה מה הוא שווה וגם חמזה.
צר לי על עומר פרץ אבל כנראה שהשנה אנחנו שוברים שיאי רצועות וחברת הביטוח פושטת רגל ..

מה נאמר - מזל טוב ! איזה גול של חמזה !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

תאמין לי הדבר הראשון שחשבתי עליו אחרי המשחק זה הפקפוק שלך בחמזה. אני מאד מקווה שאם לא קבלת מספיק הוכחות עד היום לגביו ,במשחק הזה גם הספקות שלך נעלמו (למרות שקשה לי להאמין שזה יקרה..). ישבתי ליד ידידנו חטב והגענו למסקנה שבבחירה בין ערן לחמזה אנחנו בוחרים בחמזה (ולאו דווקא בגלל המשחק הזה).

ומעבר לזה, תראה מזה... הקבוצה מצליחה להגיע למצבים ואפילו להבקיע....מי היה מאמין....

(03-Oct-2015 19:45)פיליפצוק כתב:  הדבר החיובי שהיחיד שאפשר להגיד היום על דורה זה החילוף של סיסיי באבידור, זה מה שעשה את המפנה.
אבל אז נזכרים שדורה הוא זה שהביא את "העמוד חשמל הזה" (מה הוא חשב לעצמו לעזאזל) וזה אחרי שהביא ושיחרר את ווקוביץ (היה בטוח תורם יותר מסיסיי).
אני מקווה מאוד, מאוד, מאוד שהוא לא יעשה את הטעות ובמשחק הבא יחזיר את סיסיי להרכב.

ואתה זה שרוצה את עטר חזרה ?? להזכיר לך כמה "עמודי חשמל" הוא הביא ? קיויו, בה, סאנוגו (ובטח שכחתי עוד כמה).
סיסאי לא היה צריך לפתוח ולא צריך לפתוח בעתיד הקרוב. סגנון השחקן שלו מאד ברור ולשם כך הובא. זה שהמאמן נותן לו לשחק הרבה מעבר למה שהוא יכול, וזה שהוא מנחה אותו לרדת כל כך אחורה, זה הבעיה. תן לו 20-30 דקות בשעת הצורך, ושישחק במקום הטבעי לחלוץ בדמותו ולא במקומות שהוא לא קשור אליהם

חמזה שחקן לא רע ולא היו לי ספקות לגביו, אני בטוח שאורן יכול למצוא לך את דעתי עליו וכן למרות הכל הוא מאוהב מידי בכדור . השחקן שאני פשוט לא מחזיק ממנו ואתה כן הוא איילה. לגבי סיסאיי - צדק מי שאמר שהדבר היחיד הנכון שדורה עשה היום היה להוריד את השחקן המסורבל הזה לספסל. מצידי שלא ישחק יותר וישוחרר עד ינואר. לא מבין על סמך מה הוא הוחתם , הבנאדם זר לענף תוקע את המשחק איכשהו גורם לחמזה לחפש אותו כל הזמן אולי בגלל הזהות הגמבית. 3 משחקים אפס בעיטות לשער. דייייי הבנו.
לגבי הבכאילו קוליות .. תעשה לי טובה ? היינו צריכים לרדת עם מינוס 3 למחצית .. אז אלילת המזל היתה לצידנו ומזה אתה מסיק מסקנות ? עד הדקה החמישים כבר היה צריך להיות 5:0 ועד אז לא בעטנו למסגרת .. מילא תגיד שתי קבוצות גרועות מנסות לאיים אחת על השניה... משקוף, פעמיים 1:1, החמצה ממטר .. תהיה אמיתי לשם שינוי. יש לנו המון סיבות להיות מוטרדים.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
04-Oct-2015, 0:10
הודעה: #52
RE: בני יהודה - מכבי נתניה
(03-Oct-2015 22:49)טל.מ כתב:  חמזה שחקן לא רע ולא היו לי ספקות לגביו, אני בטוח שאורן יכול למצוא לך את דעתי עליו וכן למרות הכל הוא מאוהב מידי בכדור . השחקן שאני פשוט לא מחזיק ממנו ואתה כן הוא איילה. לגבי סיסאיי - צדק מי שאמר שהדבר היחיד הנכון שדורה עשה היום היה להוריד את השחקן המסורבל הזה לספסל. מצידי שלא ישחק יותר וישוחרר עד ינואר. לא מבין על סמך מה הוא הוחתם , הבנאדם זר לענף תוקע את המשחק איכשהו גורם לחמזה לחפש אותו כל הזמן אולי בגלל הזהות הגמבית. 3 משחקים אפס בעיטות לשער. דייייי הבנו.
לגבי הבכאילו קוליות .. תעשה לי טובה ? היינו צריכים לרדת עם מינוס 3 למחצית .. אז אלילת המזל היתה לצידנו ומזה אתה מסיק מסקנות ? עד הדקה החמישים כבר היה צריך להיות 5:0 ועד אז לא בעטנו למסגרת .. מילא תגיד שתי קבוצות גרועות מנסות לאיים אחת על השניה... משקוף, פעמיים 1:1, החמצה ממטר .. תהיה אמיתי לשם שינוי. יש לנו המון סיבות להיות מוטרדים.

Sent from my iPad using Tapatalk
אם לא היה לך ספקות לא היית מצהיר כל שני וחמישי שהקבוצה נחלשה השנה בקישור ושחמזה לא בליגה של ערן לוי. אז תן לי לחדש לך (ולא קשור להיום) ,לא רק שהוא בליגה שלו ,לדעתי אם מסתכלים על המכלול הוא עולה עליו. עם ערן לוי היום אתה לא מנצח ,ואת האמת לא רואה איך ערן מצליח לשחזר את העונה שעברה בלי שחקן מהסוג של קיודה לפניו.

וכנל לגבי איילה. כנראה שאתה צריך את הזמן שלך עם שחקנים. אחד הבודדים שתמיד בא לקבל כדור, שחקן שעושה דברים מדהימים על הקו, טכני. ונכון, חלש פיזי ומאוהב בכדור. בטל בשישים ליד היתרונות שיש לו.

ועשה לי אתה טובה.... מה אני אני אגיד לך המשחק הראשון בהיסטוריה שהקבוצה שמגיעה לפחות מצבים מנצחת. כמה פעמים זה קרה לנו בשנים האחרונות ?? רק שבוע שעבר עקצו אותנו פעמיים. אז באמת עשה לי טובה. ובטח שאני לא מסיק מסקנות. לא ירדתי ליגה שבוע שעבר ואני לא באירופה אחרי המשחק הזה. פרופורציות ידידי.

ולגבי המוטרדים , תזכיר לי מתי לא היית מוטרד ?? מה שיפה אצלך שאתה מוטרד בכל מצב. מנצחים, מפסידים,כולם חלשים סביבך, ואתה מוטרד...
צא מהחרדות. זה עוד מוקדם.
04-Oct-2015, 0:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2015 על ידי 0:36 טל.מ.)
הודעה: #53
בני יהודה - מכבי נתניה
וואי אופיר ... ראינו את אותו המשחק ? את אותם שחקנים ...? באמת חבל על המילים .

ולגבי החרדות - מכבי נתניה תפסה אותי במצב אדיש השנה. לא ממש אכפת לי. כשאנחנו עוברים את החצי אני מופתע לטובה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Oct-2015, 0:52
הודעה: #54
מה אני אומר ומה אתה עונה...
חבל או לא חבל, תתייחס לטיעונים או אל תתייחס בכלל

Sent from my LG-D855
04-Oct-2015, 0:53
הודעה: #55
מכבי נתניה של השנה עם הסגל הזה ומכמן יותר טוב בפלייאוף עליון קל...
כל מה שצריך זה לסגור כמו שצריך ולהעביר את הכדור לחמזה , מרגוליס , איילה (מצויין חייב להיות מרוכז ליד השער), אבידור או נבו
יש מהירות יש טכניקה , עדיין אין שיטה לא בהגנה ולא בהתקפה , שחקניח לא באים לקבל , לא לוחצים, חלקם גם לא עוזרים בהגנה (אבידור דקה 70 לא חוזר...) אין מצב שהדברים האלה קורים אצל מאמן אחר , שימי לב שכ״א בועט מאיפה שבא לו...
04-Oct-2015, 7:28
הודעה: #56
אתמול נפגשנו לראשונה העונה עם פראיירים יותר גדולים מאיתנו ולכן ניצחנו(וזה מה שחשוב).
השאלה,האם יש פראיירים נוספים בליגה? ואם כן,מתי נפגוש אותם פעם נוספת?
מתפלל שיו"ר השכונה לא הלך לישון הלילה תוך מחשבה שהוא סוף סוף מצא את הנוסחה,כי הוא לא..אומנם ההגנות השנה מחוררות לחלוטין ומרביתם חטפו יותר מאיתנו,אך יש לנו מרכז הגנה קטסטרופלי ואין לנו מגינים והקשרים האחוריים לא הבינו את תפקידם(והוא ממש לא להרוג את המעט ציפורים שנשארו מעל בלומפילד) והחלק ההתקפי מהיר ומוכשר בחלקו ובעיקר רחוק להיות מתורגל ומאומן.
.וכן,אני חוזר בפעם ה101 אין לנו כושר גופני ואין לנו תרגיל 1 בכל מהלך המשחק לא במצבים ניידים ובטח לא סטטיים.
אז,שלומי דורה תתעורר ומהר!!!
כן כן,גם אתה דורון אסידון שבחודש הראשון נתת לכולנו תחושה שיש משהו חדש בעיר,תוציא את ה"צ'ארלי" מחייך ותתחיל להתנהג ולהתנהל כמו מנהל ולא כנשיא השכונה.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
roeyshaul (0404-1010-2015201520152015)
04-Oct-2015, 8:55
הודעה: #57
עכו, רעננה, סכנין. בני יהודה, כ"ס הפועל חיפה זאת הליגה שלנו החזק ישרוד.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Oct-2015, 10:21
הודעה: #58
ומה עם בית"ר, הפועל ת"א ,ק"ש ופ"ת ??

אף אחת מהן לא יותר טובה (או יותר נכון לא פחות גרועה...) ,כולל פ"ת הגדולה.
10 קבוצות באותה רמה פחות או יותר...
04-Oct-2015, 10:48
הודעה: #59
טובות יותר/טובות פחות את זה נדע בסוף העונה.
.ולמרות שחמזה עשו לנו חג שמח אמתי וכייף לראות את כל תוכניות הספורט עד המילה האחרונה מה שלא חוויתי מאז אוגוסט,למרבית הקבוצות שהוזכרו יש צוות מקצועי טוב משלנו שיודע להוציא מהשלם הרבה יותר מסכום חלקיו ואנחנו עדיין רחוקים משם.
04-Oct-2015, 10:59
הודעה: #60
(04-Oct-2015 10:21)אופיר34 כתב:  ומה עם בית"ר, הפועל ת"א ,ק"ש ופ"ת ??

אף אחת מהן לא יותר טובה (או יותר נכון לא פחות גרועה...) ,כולל פ"ת הגדולה.
10 קבוצות באותה רמה פחות או יותר...

אופיר פ"ת שתי רמות מעליך...קבוצה סופר מאומנת..גם אתמול אם לא ניצן המצחיק ושופט פחדן הם מנצחים...דורה לא מאמן נקודה גם עם ננצח עכשיו ששה משחקים רצוף..לראיה התבוסה של הפועל חיפה השבת...עם מאמן..מאמן כדורגל בסגל הזה עכשיו אנחנו מקום שלישי....אין הגנה בכלל..ומשחק התקפה לא מסודר..תפנים...לא מעניין אותי שאר הקבוצות...דרך אגב גם אתמול היינו אומרים להיות מובסים...
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים