שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורה מוכן להפגש עם האוהדים
04-Oct-2015, 12:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2015 על ידי 13:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #81
RE: דורה מוכן להפגש עם האוהדים
אייל, לאורך הזמן (ואני עוקב) אתה מאוד שלילי (במקרה הטוב פסימי) לגבי ערן לוי ונראה לי שזה בגלל שהוא איך נגיד "not your cup of tea".
אז בוא אני אגלה לך משהו הוא לא היה הדמות האידאלית גם בשבילי לפני שהגיע וזה בלשון המעטה, אבל כשאני מסתכל על החומר הכל כך בינוני שנמצא במועדון הזה לאורך שנים, שלא לדבר על שחקני בית, שחקן כמו ערן לוי הוא כמו "רובן" או "פירלו" בשבילנו, שם אותו באותו משוואה כמו איציק זוהר בזמנו.
ערן לוי אם לא נפצע, נתניה היום במקום אחר ולא משנה מי המאמן.
ערן לוי אם הוא חוזר עוד העונה, יכול להיות ההבדל בין ירידה או הישארות.
נתניה בלי ערן לוי יורדת שנה שעברה ליגה, עם כל הכבוד לרוני לוי.
נתניה לפני שנתיים בלי ערן לוי לא עולה ליגה.
אם כל הכבוד למרגוליס, חמזה, איילה וכל שאר החבר'ה הנוכחיים, זו רמה אחרת, זו קבלת החלטות אחרת, זה "קילר" אחר, לא בר השוואה בכלל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
Shaul (0404-1010-2015201520152015)
04-Oct-2015, 13:05
הודעה: #82
(04-Oct-2015 12:56)פיליפצוק כתב:  אייל, לאורך הזמן (ואני עוקב) אתה מאוד שלילי (במקרה הטוב פסימי) לגבי ערן לוי ונראה לי שזה בגלל שהוא איך נגיד "not your cup of tea".
אז בוא אני אגלה לך משהו הוא לא היה הדמות האידאלית גם בשבילי לפני שהגיע וזה בלשון המעטה, אבל כשאני מסתכל על החומר הכל כך בינוני שנמצא במועדון הזה לאורך שנים, שלא לדבר על שחקני בית, שחקן כמו ערן לוי הוא כמו "רובן" או "פירלו" בשבילנו, שם אותו באותו משוואה כמו איציק זוהר בזמנו.
ערן לוי אם לא נפצע, נתניה היום במקום אחר ולא משנה מי המאמן.
ערן לוי אם הוא חוזר עוד העונה, יכול להיות ההבדל בין ירידה או הישארות.
נתניה בלי ערן לוי יורדת שנה שעברה ליגה, עם כל הכבוד לרוני לוי.
נתניה לפני שנתיים בלי ערן לוי לא עולה ליגה.
אם כל הכבוד למרגוליס, חמזה, איילה וכל שאר החבר'ה הנוכחיים, זו רמה אחרת, זו קבלת החלטות אחרת, זה "קילר" אחר, לא בר השוואה בכלל.
מסכים לא להסכים Smile
04-Oct-2015, 13:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2015 על ידי 13:07 פיליפצ'וק.)
הודעה: #83
דרך אגב, אם כאשר ערן לוי יחזור שלומי דורה עדיין יהיה המאמן הם יסתדרו מצוין.
המאמן "על הנייר" יהיה דורה, המאמן בפועל יהיה ערן.
וערן יכול להחזיק את הקבוצה הבינונית הזו מעל המים עד שיבוא מישהו וייקח אותה קצת מעבר לבינוניות.
ושדורה יעמוד על הקווים כי צריך מישהו עם תעודת "פרו".
04-Oct-2015, 14:23
הודעה: #84
(04-Oct-2015 10:29)פיליפצוק כתב:  בארי נתן משחק וחצי טובים עד כה וכבר עשיתם אותו שווה ערך/יותר טוב מערן לוי?!
חטב, אין לך מושג, בארי עוד צריך לקרוע זוג נעליים ואז נתחיל אולי לדון בהשוואות.

צודק אין לי מושג ...ומה שאמרתי שחמזה יותר מגוון , מהיר, מחלץ, דריבל, בעיטה...
משה מה חסר לך בו???
שישחרר את הכדור ואני יגיד לך שכשיהיה לו למי למסור אז הוא גם ישחרר...
ההשוואה כרגע ברגע של משבר (כי הקבוצה במשבר) היא לערן לוי אצל מזרחי ולא ערן לוי אצל רוני לוי ...
אני מאחל לערן לוי החלמה מהירה ויש מקום לשניהם על הדשא...
04-Oct-2015, 14:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2015 על ידי 14:27 פיליפצ'וק.)
הודעה: #85
(04-Oct-2015 14:23)דוד חטב כתב:  
(04-Oct-2015 10:29)פיליפצוק כתב:  בארי נתן משחק וחצי טובים עד כה וכבר עשיתם אותו שווה ערך/יותר טוב מערן לוי?!
חטב, אין לך מושג, בארי עוד צריך לקרוע זוג נעליים ואז נתחיל אולי לדון בהשוואות.

צודק אין לי מושג ...ומה שאמרתי שחמזה יותר מגוון , מהיר, מחלץ, דריבל, בעיטה...
משה מה חסר לך בו???
שישחרר את הכדור ואני יגיד לך שכשיהיה לו למי למסור אז הוא גם ישחרר...
ההשוואה כרגע ברגע של משבר (כי הקבוצה במשבר) היא לערן לוי אצל מזרחי ולא ערן לוי אצל רוני לוי ...
אני מאחל לערן לוי החלמה מהירה ויש מקום לשניהם על הדשא...

חמזה שחקן טוב אבל עדיין בראשית דרכו.
כמו שאמרתי, צריך לקרוע לפחות עוד זוג נעליים אחד כדי שיהיה אפשר בכלל להשוות את האיכויות שלו לאלו של ערן.
04-Oct-2015, 14:54
הודעה: #86
יאללה... עשיתם לי מערן לוי חצי אלהים....
אין לי בעיה שכל הגרופים שלו יקפצו עכשיו אבל אני מבטיח לכם שהקריירה של חמזה לא תגמר בהפועל חיפה ובמכבי נתניה...
"אין בכלל מה להשוות... לא קרע זוג נעליים...." תעשו לי טובה אבל להתלהב ולהעדיף שחקן ש 90 אחוז מהזמן עומד במגרש ומידי פעם נותן כדור טוב וגם יודע לבעוט לא רע פנדלים אל מול שחקן צעיר עם טכניקה מצוינת, מהירות, בעיטה טובה ותנועה ללא כדור ,זה כנראה יכול לקרות רק לאוהדים שהתרגלו לתת רמה שיש לנו פה.
אני מעדיף כזה צעיר שלא קרע זוג נעליים אבל מכניס קצב ומהירות למשחק על שחקן כבד עם רגל שמאל אדירה שברב הזמן רק תוקע את המשחק של הקבוצה.

כל היום מדברים על בינוניות וברגע שמביאים מישהו טיפה מעל מה שהתרגלנו מחזירים אותנו לבינוניות האמיתית.
תתקדמו כבר ותהנו מהזר הזה כי הרבה זמן הוא לא ישאר פה.
04-Oct-2015, 15:01
הודעה: #87
דורה מוכן להפגש עם האוהדים
הוא לא ישאר פה הרבה זמן אם לא נקנה אותו ... ברור שהוא שחקן עם איכויות אף אחד לא מתווכח על זה.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
04-Oct-2015, 15:02
הודעה: #88
(04-Oct-2015 14:54)אופיר34 כתב:  יאללה... עשיתם לי מערן לוי חצי אלהים....
אין לי בעיה שכל הגרופים שלו יקפצו עכשיו אבל אני מבטיח לכם שהקריירה של חמזה לא תגמר בהפועל חיפה ובמכבי נתניה...
"אין בכלל מה להשוות... לא קרע זוג נעליים...." תעשו לי טובה אבל להתלהב ולהעדיף שחקן ש 90 אחוז מהזמן עומד במגרש ומידי פעם נותן כדור טוב וגם יודע לבעוט לא רע פנדלים אל מול שחקן צעיר עם טכניקה מצוינת, מהירות, בעיטה טובה ותנועה ללא כדור ,זה כנראה יכול לקרות רק לאוהדים שהתרגלו לתת רמה שיש לנו פה.
אני מעדיף כזה צעיר שלא קרע זוג נעליים אבל מכניס קצב ומהירות למשחק על שחקן כבד עם רגל שמאל אדירה שברב הזמן רק תוקע את המשחק של הקבוצה.

כל היום מדברים על בינוניות וברגע שמביאים מישהו טיפה מעל מה שהתרגלנו מחזירים אותנו לבינוניות האמיתית.
תתקדמו כבר ותהנו מהזר הזה כי הרבה זמן הוא לא ישאר פה.

אם היו הולכים לפי ה"אני מאמין" שלך הקבוצה הזו היתה כבר מזמן בליגה א'.
אתה גר בנתניה וחושב שזו לונדון, אתה רואה כדורגל ישראלי וחושב שזה הבונדסליגה.
חוסר פרופורציות מוחלט בין ה"רצוי" ל"מצוי".
04-Oct-2015, 15:21
הודעה: #89
(04-Oct-2015 15:02)פיליפצוק כתב:  אם היו הולכים לפי ה"אני מאמין" שלך הקבוצה הזו היתה כבר מזמן בליגה א'.
אתה גר בנתניה וחושב שזו לונדון, אתה רואה כדורגל ישראלי וחושב שזה הבונדסליגה.
חוסר פרופורציות מוחלט בין ה"רצוי" ל"מצוי".

או בליגה א' או מתקדמת קצת בגרף המיקצוענות...
כל מה שאתה מציע הן בגיזרת המאמן והן בגיזרת השחקן המוביל שלנו רק מנציח את הבינוניות שלנו ומרחיקה את האפשרות שלנו להתקדם אפילו טיפה לכיוון מיקצוענות אמיתית.
כנראה שעשרות שנים אפורות דיכאו אותך לגמרי.
04-Oct-2015, 15:40
הודעה: #90
כולכם טועים לגבי חמזה כבר בשבוע הבא הקללה תיתפס על הרגליים הברכיים הקלות שלו והוא כנראה יגמור העונה
בכלל חמזה זה שם של מחבל בערב הסעודית בסרט " הממלכה " שקראו לו אבו חמזה חחחחחח

הוא לא מגיע לערן לוי גם כשערן עם רצועות קרועות
אז יצאה לו בעיטה פוקס עשיתם ממנו אלהים שלם לא חצי גם תרנגול עיוור יכול למצוא גרגיר

אייל תפסיק להסית נגד ערן לוי עונה שעברה הוא סתם לך את הפה אתה רק לא אוהב 2 דברים אצלו את הערסיות ואת השכר
מה העין שלך צרה על יהודי שמרוויח כסף בזעת אפו ? אל תבוא בטענות לשחקן תבוא בטענות לחבר שלך בלדב שסגר איתו על שכר כזה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים