שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורה מוכן להפגש עם האוהדים
01-Oct-2015, 18:54
הודעה: #31
Re: RE: דורה מוכן להפגש עם האוהדים
(01-Oct-2015 18:10)אייל ס כתב:  אין לי מושג מי האוויל חסר האינטילגנציה הרגשית(ולא רק) שחוזר פעם אחרי פעם על ההודעה בנוגע לאותם "גורמים אינטרסנטים שהיו חלק מהמועדון וכבר לא נמצאים בו שרוצים לפגוע במערכת משיקולים אישיים".
לאותו אוויל אני רוצה להזכיר שלאותם "גורמים אינטרסנטים",היה במשך כל השנים אינטרס 1 בלבד,לסייע למכבי נתניה בזמנם הפנוי(ולא רק),ללא שום תמורה ותמיד במלוא המרץ ובמוטיבצית שיא,אני מאחל למועדון שגם בעתיד ימצאו אנשים שכאלו שישמחו לסייע וללא תמורה ומקווה מאוד,שאותם אלו שממלאים מקומם לא מגדילים את הוצאות "ההנהלה וכלליות" במאזן.

(01-Oct-2015 15:36)צהוב לעולמים כתב:  זה מה שיקרה כשיש אוהדים שמחפשים רק לעשות רעל וכנראה שהאסימון יפול להם כשנרד ליגה

מי אלו האוהדים שמחפשים לעשות רק רעל?

אייל. לפי דעתי אתה יודע את התשובה לפחות לפוסט הראשון.
לגבי הפוסט השני .הרעל לצערנו כבר בפנים.

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Oct-2015, 18:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2015 על ידי 18:57 אופיר34.)
הודעה: #32
RE: דורה מוכן להפגש עם האוהדים
אלון, תדחוף אצבע כמוני....
זה הדרך הכי מהירה להוציא הכל החוצה...

בקיצור, עוד גל שעובר עלינו ולא ישבור אותנו.... נצחון ,שניים וגם את זה נשכח (וכן, אפשר לנצח...)
01-Oct-2015, 19:24
הודעה: #33
אייל סגל מה אתה נפגע ? הוא התכוון לדוד חטב ולמשה דיקטטורה שמריצים את עטר עוד לפני תחילת העונה
תסתכל בפוסטים שלפני פיליפצ'וק אמר אם דורה מגיע זה רק לתקופה קצרה עד שהתלתלים יחליף אותו

כשדיקטטורה וחטב מריצים עם אורן את עטר מענין שכל הפורום שמתנגד לעטר שותק אבל כשאני מדבר על שחקני העבר ישר כולם קוטלים
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
פיליפצ'וק (0101-1010-2015201520152015)
01-Oct-2015, 20:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2015 על ידי 20:24 דוד חטב.)
הודעה: #34
אני לא נגד אף אחד רק לטובת מכבי נתניה , מצידי מי שמלכלך על הקהל לא ראוי לי להיות פה לדעתי....
דעתי שונה משל רוב חברי ואני מקבל אותה אני מוכן לרדת 3 ליגות אבל לשמור על רוח המועדון ...
כדורגל ומכבי נתניה זה אולי המקום האחרון שנשארו לי בו עקרונות...

אגב אותי לא מעניין בלדב , אוסידון , אייל , או כל אחד אחר מי שבעיני עושה נזק מקומו לא פה...
מי שעושה טוב אז וולקאם...
01-Oct-2015, 21:20
הודעה: #35
אייל אותם אנשים שתרמו ללא תמורה כמו שאתה אומר סיימו את עבודתם. במקום לסיים בחיוך הם ישבו בצד וחיכו לרגע המתאים. אז שילכו להפגין ה 50 אוהדים האלה שמתוכם יש עוד כמה מושפעים שנגררים. זה מה שיעזור לקבוצה לנצח בשבת? גם בלי זה המאמן ילך הביתה אם לא יביא תוצאות. אז במקום שאחרי הגיבוש שעשו לשנות קצת את האווירה ולעלות למשחק עם אנרגיות חיוביות יותר. ה"אוהדים" שלך בוחרים להמשיך. שיבושם להם

והבושה הכי גדולה זה ללכלך על אוסידון שעשה מעל ומעבר בשביל הקבוצה. כפוי טובה מגעילים.

מאחל לנו לגל של ניצחנות יאללה נתניה
01-Oct-2015, 21:57
הודעה: #36
(01-Oct-2015 21:20)צהוב לעולמים כתב:  אייל אותם אנשים שתרמו ללא תמורה כמו שאתה אומר סיימו את עבודתם. במקום לסיים בחיוך הם ישבו בצד וחיכו לרגע המתאים. אז שילכו להפגין ה 50 אוהדים האלה שמתוכם יש עוד כמה מושפעים שנגררים. זה מה שיעזור לקבוצה לנצח בשבת? גם בלי זה המאמן ילך הביתה אם לא יביא תוצאות. אז במקום שאחרי הגיבוש שעשו לשנות קצת את האווירה ולעלות למשחק עם אנרגיות חיוביות יותר. ה"אוהדים" שלך בוחרים להמשיך. שיבושם להם

והבושה הכי גדולה זה ללכלך על אוסידון שעשה מעל ומעבר בשביל הקבוצה. כפוי טובה מגעילים.

די כבר...
מספיק להיות תמים...
עוד מעט תגיד לי שהוא מתנדב או בא מאהבת מכבי נתניה!
האיש כאן כי בא לו להיות כאן. הוא לא עושה טובה ובטח לא מתנדב...
עשה עבודה טובה וכנראה יש לו לא מעט קשרים אבל תהיה בטוח שהוא ידע שהוא מגיע ויש לו קיר בטון מאחוריו... בתקופה שרועי דניאל היה כאן תהיה בטוח שהוא לא היה "מתנדב" להגיע...
02-Oct-2015, 0:02
הודעה: #37
אוהדי מכבי נתניה נפגשו הערב (חמישי) עם המאמן שלומי דורה. במהלך השיחה הוטחו טענות קשות בהתנהלות המאמן מולם ובבעיות המקצועיות שישנן. דורה הכחיש שאמר על האוהדים "הם על הזין שלי" והוסיף כי ברגע שירגיש שהוא לא מסוגל להוציא את הקבוצה מהבוץ הוא יעזוב. האווירה במהלך הפגישה, אליה הצטרף גם היו"ר דורון אוסידון, הייתה טובה. האוהדים שדרשו לפני מספר ימים את התפטרות המאמן, החליטו להמשיך במחאה גם באימון שישי.
טענות קשות ? מי האנשים שנפגשו ? למה חברה מהפורום לא היו בפגישה ? מוזר מאוד כול מה שקורה פה

Sent from my iPhone using Tapatalk
02-Oct-2015, 0:45
הודעה: #38
(01-Oct-2015 21:20)צהוב לעולמים כתב:  אייל אותם אנשים שתרמו ללא תמורה כמו שאתה אומר סיימו את עבודתם. במקום לסיים בחיוך הם ישבו בצד וחיכו לרגע המתאים. אז שילכו להפגין ה 50 אוהדים האלה שמתוכם יש עוד כמה מושפעים שנגררים. זה מה שיעזור לקבוצה לנצח בשבת? גם בלי זה המאמן ילך הביתה אם לא יביא תוצאות. אז במקום שאחרי הגיבוש שעשו לשנות קצת את האווירה ולעלות למשחק עם אנרגיות חיוביות יותר. ה"אוהדים" שלך בוחרים להמשיך. שיבושם להם

"צהוב",כל אלו שתרמו ללא תמורה עזבו ביוזמתם מהסיבות ששמורות עמם ועשו זאת בשקט מופתי ובלי שום צעדי מחאה או צעדים רועשים,הם גם לא יצאו נגד המועדון בפייסבוק או במקום אחר,צר לי שהאורחים לרגע במועדון בחרו לנגח ולפגוע בהם.
02-Oct-2015, 0:52
הודעה: #39
(02-Oct-2015 0:02)mordii2 כתב:  אוהדי מכבי נתניה נפגשו הערב (חמישי) עם המאמן שלומי דורה. במהלך השיחה הוטחו טענות קשות בהתנהלות המאמן מולם ובבעיות המקצועיות שישנן. דורה הכחיש שאמר על האוהדים "הם על הזין שלי" והוסיף כי ברגע שירגיש שהוא לא מסוגל להוציא את הקבוצה מהבוץ הוא יעזוב. האווירה במהלך הפגישה, אליה הצטרף גם היו"ר דורון אוסידון, הייתה טובה. האוהדים שדרשו לפני מספר ימים את התפטרות המאמן, החליטו להמשיך במחאה גם באימון שישי.
טענות קשות ? מי האנשים שנפגשו ? למה חברה מהפורום לא היו בפגישה ? מוזר מאוד כול מה שקורה פה

מי שנכח בפיגשה הם 2 נציגי "העמותה" בשירות המועדון רועי הורביץ ורועי כהן

2 נציגים של אירגון האוהדים

ו 2 נציגי היציע מאחורי הספסל מאיר בומבו ואור כצנשטיין
02-Oct-2015, 14:04
הודעה: #40
מישהו יכול לפרסם את השאלות ״הקשות ״ ששאלו ואת התשובות ?????? או שנחכה לאפי