שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורה מוכן להפגש עם האוהדים
01-Oct-2015, 0:03
הודעה: #11
(30-Sep-2015 23:27)דוד חטב כתב:  טעות איומה אסור לפגוש את האיש בטח עד שלא מעלה התנצלות בשמו בוידאו לא טקסט ערוך ומתוכנן...
אני בא בשבת רק לקלל אותו ומדקה ראשונה לכ מעניין מה חושבים...
זוכר מה עשו המפגשים האלה עם האוהדים כשהיו כאלה עם דג׳אני וסבע או עם בנין...
עוד דרך להסית את הנושא מהכשלון המהדהד...
הייתי מייעץ לאוסידון לפעול מהר ובנחישות אחרת הוא הבא בתור...
הבעיה עם אוסידון זה שאני ממש לא ריצה לראות את בלדב חוזר לקדמת הבמה...

אחלה גבר...
״מְהָרְסַיִךְ וּמַחֲרִיבַיִךְ מִמֵּךְ יֵצֵאוּ״...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Oct-2015, 0:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2015 על ידי 0:26 אופיר34.)
הודעה: #12
RE: דורה מוכן להפגש עם האוהדים
(30-Sep-2015 23:27)דוד חטב כתב:  טעות איומה אסור לפגוש את האיש בטח עד שלא מעלה התנצלות בשמו בוידאו לא טקסט ערוך ומתוכנן...
אני בא בשבת רק לקלל אותו ומדקה ראשונה לכ מעניין מה חושבים...
זוכר מה עשו המפגשים האלה עם האוהדים כשהיו כאלה עם דג׳אני וסבע או עם בנין...
עוד דרך להסית את הנושא מהכשלון המהדהד...
הייתי מייעץ לאוסידון לפעול מהר ובנחישות אחרת הוא הבא בתור...
הבעיה עם אוסידון זה שאני ממש לא ריצה לראות את בלדב חוזר לקדמת הבמה...

אחי, ביקשתי ממך לשתות מים ונראה לי שמת בירה בטעות...
וואלה מי שקורא את הקטע ולא מכיר את הסיפור יכול לחשוב שאוהדים הולכים פה להפגש עם חסן נאסרללה ולא עם המאמן של קבוצת הכדורגל שהם אוהבים....

בוא נרגיע. אם האוהדים יפגשו או לא זה לא מה שישנו את עתידו של דורה. אם הקבוצה לא תביא נקודות במשחקים הקרובים ,עם פגישה או בלי פגישה, דורה לא יוכל לשרוד. תהיה רגוע בקטע הזה.
01-Oct-2015, 0:39
הודעה: #13
דוד חטב תמיד ידעתי שיש בך את הערס המצוי , אם אתה בא לקלל אל תבוא בכלל למשחקים איזה מן אוהד אתה שבא בשביל לקלל ? תתביש לך !!!

טל.מ לא אמרתי שתלך לפגוש את דורה בשביל לומר לו איזה הרכב לעלות אבל כן יכולת ללכת ולשאול אותו לגבי מגוון נושאים כמו מה האוהדים בנתניה רוצים לראות מבחינת סגנון , מבחינת קוד מוסרי בקבוצה , אבל כרגיל אתה חייב להיות יוצא דופן אז ......
01-Oct-2015, 0:54
הודעה: #14
(01-Oct-2015 0:39)זאב רווח כתב:  דוד חטב תמיד ידעתי שיש בך את הערס המצוי , אם אתה בא לקלל אל תבוא בכלל למשחקים איזה מן אוהד אתה שבא בשביל לקלל ? תתביש לך !!!
וזה בא מההוא שמאחל לשחקני נתניה לקרוע רצועות, להפסיד עונה שלמה מהקריירה הקצרה של כדורגלנים, אולי אפילו לגמור את הקריירה.
וזה בא מההוא שמאחל לקבוצה להפסיד במשחק הקרוב שלה.
וזה בא מההוא שמעיד על עצמו שהוא נורא נהנה בתקופה האחרונה, כשהקבוצה מפסידה וכששחקניה נפצעים באורח קשה.
וכמובן שאני מסכים אתך שאוהד לא צריך לבוא למשחקים כדי לקלל. בטח לא את הקבוצה שלו או מי מהשייכים לה. אבל מי אתה שתטיף מוסר למישהו?
01-Oct-2015, 1:29
הודעה: #15
(01-Oct-2015 0:39)זאב רווח כתב:  דוד חטב תמיד ידעתי שיש בך את הערס המצוי , אם אתה בא לקלל אל תבוא בכלל למשחקים איזה מן אוהד אתה שבא בשביל לקלל ? תתביש לך !!!

טל.מ לא אמרתי שתלך לפגוש את דורה בשביל לומר לו איזה הרכב לעלות אבל כן יכולת ללכת ולשאול אותו לגבי מגוון נושאים כמו מה האוהדים בנתניה רוצים לראות מבחינת סגנון , מבחינת קוד מוסרי בקבוצה , אבל כרגיל אתה חייב להיות יוצא דופן אז ......

משעמם להיות כמו כולם לא ...? בכנות אם מאמן צריך שאוהד יגיד לו את כל הדברים שציינת מהבושה אני מעדיף להשאר בבית ושהמאמן יחליף מקצוע.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Oct-2015, 2:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Oct-2015 על ידי 2:07 דוד חטב.)
הודעה: #16
תמשיכו להיות מתוקים כאלה כל שנה יבוא מישהו יעשה עליכם סיבוב ...
נרד ליגה , נעלה ליגה, כל עונה פרשה אחרת ואתם תהיו נחמדים...
הכל טוב !!!
01-Oct-2015, 7:21
הודעה: #17
ולמה אתה חושב שאם תקלל את דורה מהיציע זה ישתנה ..? כדורגל זה כסף ולנו אין. ואם אוסידון יעזוב אז מירים תמנה עוד מישהו שימשיך את אותו קו של הביצה המקומית. קללות מהיציע בטח לא ימשכו אנשים איכותיים לכדורגל לא ככה ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Oct-2015, 9:18
הודעה: #18
יש לי בעיה עם קללות בכלל ויזומות בפרט(בלי קשר לנושא/נשוא/מושא)
זה נכון שמפעם לפעם נפלט לי תוך כדי משחק בצורה פרטנית ונקודתית,אך אני לא חלק ממקהלה ובטח לא "נוקם" ע"י קללות אובייקט מסווים גם כשיוכיחו לי באותות ומופתים שבסיום משחק הוא גידף את האוהדים.

למרות דעתי הנחרצת אחרי המשחק האחרון ואחרי ההתנהלות המתמשכת והסדרתית,כאוהד נתניה תמיד(אבל תמיד),אשאף להצלחת המועדון ואשמח לאכול חנות כובעים שלמה במידה ויתברר לי שטעיתי בהערכתי.
01-Oct-2015, 10:48
הודעה: #19
אצל טל בנין התאפקתי עד ה-4:0 נגד הפועל חיפה בחוץ וכולם אמרו לי עזוב מה זה יעזור הוא חזק הוא לא יילך באותו יום הלך הביתה...
פה לא חושב שזה קשור למשחק או לתוצאה ...
אגב אני לכל המשחקים מגיע עם הילדים אז קללות זה בכלל לא משהו שעומד על הפרק אבל אילו רק יכולתי הייתי מקלל...
מילא על הזין שלי אבל הקהל שלכם...צודק הוא כבר לא חלק מהמועדון...
שמישהו יתקשר לבובליל שיכין לו את המזוודה ...
01-Oct-2015, 10:58
הודעה: #20
מכיוון שעמדנו אחד ליד השני ב3:0 נגד הפועל חיפה בחוץ(המשחק הראשון בפלייאוף התחתון כשהיינו מעל הקוו האדום) והתחושה היתה תחושת הלוויה,מבין היטב לאן אתה מכוון.
ונכון שיש היום לא מעט סימנים שמזכירים את אותה עונה,אני עדיין מקווה/מתפלל/מצפה מאסידון לתפוס פיקוד ולהביא את המועדון למקום הנכון(למרות שהוא בחודשיים האחרונים לא פיספס שום בור ובגדול),הכל מתחיל ונגמר בו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים