שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
27-Sep-2015, 1:44
הודעה: #1
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
מאמן כל כך חלש לא ראיתי שנים.
בעיני איבד את אמון השחקנים מאיפה להתחיל?
1.אין חיה כזו בכדורגל מקצועני ששחקן רק מגיע וישר בהרכב ועוד שבוע שני ברציפות איך תהיה ההרגשה של אלה שכבר פה 3 חודשים ?
2.על מה הוא סיפסל את סמיליאניץ׳ ? על הטעות ? אז שבת הבאה מישצ׳נקו בחוץ ?
3. ההגנה היתה יציבה ועמדה על שער למשחק למה לשנות ? כי הקהל רצה לראות את ירין על הספסל ?
4.רומריו פירס מתחילת העונה הגרוע בשחקני הקבוצה הוא זה שצריך לנהל את המשחק והוא מתחיל להזכיר לי את אנסומבו ונראה רע עצבני לא מדוייק...
5.מדקה 60 הקבוצה גרועה וחסרת כושר גופני
6. גם בדקות שבהם שיחקנו טוב הכל היה מקרי ומפעולות אישיות של בארי ואיילה וקצת אבידור...
7. אין משחק התקפה אין תנועה ללא כדור אין שום דבר במצבים נייחים או קרנות כלום...
8. הפחד הכי גדול שלי מתחיל להתממש אני מרגיש שכולם צריכים לעבור שחקן לפני שמוסרים זה נכון לגבי בארי זה נכון לגבי איילה (לוקה מאד בפס האחרון או בסיומת לשער עוד אתיופי בלי דם בגוף)
9. מישהו יכול להסביר לחלוץ לעשות תנועה לקרוב יש לו כח יש לו גם מהירות למרות סרבול מטורף אפשר להפיק ממנו יותר במידה ומישהו יסביר לו לעשות תנועה גם אם הוא לא יקבל את הכדור לפחות יפנה שטחים
10. שמעון הרוש - שמישהו יעיף את החושך הזה מהעיניים שלי כי לא יכול לראות אותו כבר...
11. לוגסי - באמת כלום ושום דבר בזבוז זמן
לסיכום אין דרך אין שיטה אין תנועה ללא כדור שחקנים מפחדים לבוא לקבל אם היה לנו רק בעיה בחלק ההתקפי המאמן דאג גם לחוסר תיאום בהגנה וכושר גופני במילא אין....
יש לנו עוד 2 משחקים לסבול את הסיוט הזה בני יהודה וכפ״ס
ואז תראו חזרה את תלתלים ובלדב , דורה ואוסידון הביתה יחד בחבילה
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה - דוד חטב - 27-Sep-2015 1:44

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים