שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
28-Sep-2015, 0:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Sep-2015 על ידי 0:44 דוד חטב.)
הודעה: #61
RE: חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
לא יודע אם תזכור אבל בעונה קודמת בתק׳ של מזרחי ניסיתי להסביר ששחקן טוב ככל שיהיה בלי בטחון לא שווה הרבה...

אבל עזוב בוא נפתור את הבעיות שלנו רוני לוי יסתדר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Sep-2015, 1:18
הודעה: #62
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
עברתי על כל ההודעות בפוסט הזה ובאחרים אחרי שכל היום לא יצא לי להתחבר(לא להאמין באיזה באסה יצאתי לנופש הזה אחרי המשחק אתמול...)- ודבר אחד ברור לי- שעון החול של שלומי דורה יתהפך... רק מינימום 4 נקודות בשני המשחקים הקרובים יעצרו את שעון החול ולפי הרמיזות לגבי שיטות העבודה ואיך שהמועדון מתנהל- אני לא יודע מה עדיף שיקרה... כנראה ש 2 ניצחונות כי כפי שכולם אמרו- לא בטוח שהמחליף יהיה דמות שתחולל שינוי כמו רוני. בכל אופן היתה תחושה טובה בתחילת הדרך וכולנו החמאנו. בחודשים האחרונים אוסידון ודורה פשוט הרסו הכל! מבחינתי אסלח לאוסידון על החורבן שהוא עושה במועדון רק אם יביא משקיע רציני(ולא אהבתי את המשפט שאפי ישראל ציטט מפיו- ״זה מישהו שיכול להחזיק את מכבי נתניה״. להחזיק את מכבי נתניה גם אני יכול(עם גב של העיריה). וגם אשר אלון החזיק, וגם בלדב ולב בלי להביא שקל מהבית. המועדון הזה צריך מישהו שיהפוך את המועדון הזה 180 מעלות-וזה דורש כסף! המועדון הזה צריך במינימום מישהו כמו איזי שירצקי. הוא לא צריך אשר אלון או סתיו שחם שיחזיק אותו... בלי בעלים אנחנו שווים יותר מרעננה עם אשר וכ״ס עם שחם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים