שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
27-Sep-2015, 13:00 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 13:04 דוד חטב.)
הודעה: #41
RE: חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
(27-Sep-2015 10:57)אייל ס כתב:  הבעיה עם דורה לא תפתר,יכול להיות שיהיה רצף השגים ויכול להיות שנכנס ל"זון"ונצבור מספיק נקודות,זה לא ישנה את העובדה הבסיסית,דורה כשל וכושל בכל פרמטר רלוונטי באימון הקבוצה ולצערי הרב הגיבוי המוחלט של אוסידון והפתרונות ה"דבילים"(במקרה הטוב),מחריפים את הבעיה מיום ליום.

זו הפעם השניה שאני שותף לאותה טעות(גם במקרה טל בנין) ומכה על חטא(מאוחר,מקווה שלא מדי).
שני הבני דודים (כל אחד מסיבה אחרת),לוקים באותה טעות,אצל הראשון זה מפתיע שבעתיים כי היה שחקן מקצועני ושיחק במועדונים מפוארים,אצל הנוכחי מפתיע פחות,למרות שהעונה שעברה בעכו הפכה את רובנו למאמינים במבחן התוצאה.

מכיוון שאוסידון שמה מימני כבר בסוף יולי את דעתי על "המקצועיות" של הצוות המקצועי ואת ההתנהלות הקלוקלת,הרשתי לעצמי לכתוב את שכתבתי(עדיין בעדינות רבה כי שוקל מילים).

אין סיבה שמכבי נתניה בתקציב של 16/17 מיליון ש"ח,כשהחובות מגובים עיריה,תלחם על חייה בליגת "הפח" הנוכחית.

אחחח אם רק היו אוהדים אמיתיים ולא אוהדי אינטרנט היתה כבר היום התארגנות אוהדים מגיעים לאימון ושולחים את המאמן בכח הביתה אין דרך אחרת...
אסור לחזור על טעות טל בנין כי הירידה הזו כמו הירידה של בנין תהיה רשומה רק על שמנו האוהדים!!!
אלוהים איך הם לא רואים את מה שאנחנו רואים ????

(27-Sep-2015 11:45)אייל ס כתב:  לא גיא לוי ולא כל הסהרוריים האלו,אין לנו יכולת לטעות.
טעינו פעם אחת,אין הזדמנות שניה למבט ראשון.

מה אתה מציע או את מי יותר נכון ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 13:07
הודעה: #42
לצערי,אני יודע את מי לא..
.הצעתי את בנין,טעיתי!
הצעתי את דורה,טעיתי!
כניראה,להציע מאמנים זה ממש לא אני.
27-Sep-2015, 13:10
הודעה: #43
תכלס אין מאמנים במדינה הזו...
היחידים שאני עוד מחזיק מהם זה רוני לוי וגוטמן...
27-Sep-2015, 13:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 13:13 פיליפצ'וק.)
הודעה: #44
(27-Sep-2015 13:10)דוד חטב כתב:  תכלס אין מאמנים במדינה הזו...
היחידים שאני עוד מחזיק מהם זה רוני לוי וגוטמן...

אתה אוהב "בלנדרים"

(27-Sep-2015 13:07)אייל ס כתב:  לצערי,אני יודע את מי לא..
.הצעתי את בנין,טעיתי!
הצעתי את דורה,טעיתי!
כניראה,להציע מאמנים זה ממש לא אני.

אייל, אם משהו עובד, למה להחליף?!
התוצאות בעשור האחרון מדברות בעד עצמן אבל אנחנו אוהבים להתפלסף ולנסות להמציא את הגלגל.
27-Sep-2015, 13:18
הודעה: #45
זורקים פה שמות לאוויר כאילו שבאחד מהשמות האלה מסתתר איזה מושיע שישנה פה את החשיבה, יתקן את החפפיניקיות, יחנך את השחקנים , יכניס משמעת, ירביץ מקצוענות....

רבותי, הכל זה אותה הגברת בשינוי אדרת. תביאו מחר את גיא לוי, עטר או איווניר ותשארו עם אותן מחלות, שלא יהיה לכם ספקות.
כל מה שאייל ואחרים שואפים אליו הם דברים שלצערי לא נקבל מאף אחד מ"הילידים" ,ואת האמת אני כל פעם מופתע מחדש לקרוא את התדהמה שאוחזת בכם לאור הדברים שקורים בקבוצה (שבטוח קורים גם במקומות אחרים בארץ).

לי אישית נמאס כבר מכל הסחורה המקומית הזאת. עוד התחזות, עוד בזבוזי זמן, עוד מקריות, עוד חפפיניקיות....זה כל מה שאנחנו יודעים ללמד פה...

לכן ,אם כבר חושבים להחליף מאמן, אז אני גם בדיעה שלהביא מישהו מבחוץ דוגמת מרין למשל ,כן יכול לעשות את העבודה. מעבר לחוכמת המשחק שהיתה לו כשחקן, מדובר באדם חיובי שקל מאד להתחבר אליו גם מצד הקהל ,ואני בטוח שגם מהצד של השחקן.
ואל תבהילו אותנו עם הכסף והעלויות ועם זה שרק "אחד משלנו" יוכל לעזור פה כי זה חרטא. מרין הוא אחד משלנו ואני בעד לפחות להתחיל לגשש בגזרתו...
27-Sep-2015, 13:21
הודעה: #46
להגנתך אני יכול להגיד שרובם המוחלט חאפרים ....
הנה רשימה חלקית של הצעות כולנו שחקנים ומאמנים -
טל בנין מקצוען רוני דורה מאמן ראוי יוסי מזרחי מאמן ענק רק ראובן עטר , רק בני לם ושלום תקוה
צלישר יהיה שחקן גדול, לזרוק את ערן לוי , ערן לוי חצי קבוצה, בן הרוש פחדן בלי אופי , ירין חסן זבל עידו לוי זבל, מישצ׳נקו בלם גדול מישצ׳נקו אפס, חיימוביץ כבד ואיטי חיימוביץ מספיק טוב, צריך לתת לחלוץ זמן , החלוץ גמל שלמה, רק לא זגורי, עומר פרץ שחקן ליגה אירופית , סמיליאניץ שחקן ששווה לשנות מערך בשבילו, טופי זר לענף , אבו עביד יהיה הבאדיר הבא, בלי הרוש נרד ליגה, ברק לוי אחד מארבעת השוערים הטובים בליגה .. יש טעם להמשיך ?
כל הענף הזה מורכב מחאפרים וכנראה מכאלה שלא הצליחו למצוא משהו טוב יותר לעשות עם עצמם. הרוב עם מינימום כשרון ובעיקר רצון עבודה ומזל שהביאו אותם עד הלום. או שזה מתחבר או לא. תשאלו את רוני לוי...

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 13:27
הודעה: #47
אוי הפופוליזם, אוי הפופוליזם.
תביאו את לואיס חסר הניסיון לקבוצה בינונית שאותה הוא לא בנה, ללא אפשרות לשינויים וללא תקציבים מיותרים, והכל בשביל שנוכל להטביע על מצחו "ירידת ליגה".
מי שמעריך ומכבד את לואיס לפחות טיפה, ייתן לו לפחות צ'אנס אמיתי להכין קבוצה בקיץ כראות עיניו ועם תקציב ראוי.
27-Sep-2015, 13:32
הודעה: #48
אם לואיס היה רוצה לקחת את האתגר הוא היה בא. אני לא חושב שהוא צריך לפחד מכישלון. לא מדובר בחיי אדם ומי שלא מעז לא מנצח. היתרון של אחד כמוהו שהוא יודע א י ך זה צריך להעשות. פה כושר הוא חלטורה חימום לפני משחק הוא לא יותר מ20 דק( אולי בגלל זה אנחנו סופגים כבר שבוע שני תוך כמה דק ?), עמידה על המגרש זו מילה גסה, התקפה גם כן .. אני משוכנע שאחד כמוהו יכול רק להוסיף. מאלה שגדלו בשכונות ונשארו שם שבענו כולנו

27-Sep-2015, 13:35
הודעה: #49
(27-Sep-2015 13:32)טל.מ כתב:  אם לואיס היה רוצה לקחת את האתגר הוא היה בא. אני לא חושב שהוא צריך לפחד מכישלון. לא מדובר בחיי אדם ומי שלא מעז לא מנצח. היתרון של אחד כמוהו שהוא יודע א י ך זה צריך להעשות. פה כושר הוא חלטורה חימום לפני משחק הוא לא יותר מ20 דק( אולי בגלל זה אנחנו סופגים כבר שבוע שני תוך כמה דק ?), עמידה על המגרש זו מילה גסה, התקפה גם כן .. אני משוכנע שאחד כמוהו יכול רק להוסיף. מאלה שגדלו בשכונות ונשארו שם שבענו כולנו

התחלנו את החימום הרבה לפני הפועל חיפה והוא היה בסגנון מכבי ת"א עם שכיבות שמיכה לפתיחה אז לפי התאוריה שלך הפועל חיפה היתה אמורה לספוג קודם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Sep-2015, 13:36
הודעה: #50
אין לי תאוריה. החימום הוא לא יותר מ20 דק. עלו ב7:25 ירדו ב7:45

שלח תגובה