שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
27-Sep-2015, 11:51
הודעה: #31
RE: חי אדוני זה לא דורה זה פרדסיה
(27-Sep-2015 11:46)טל.מ כתב:  
(27-Sep-2015 11:32)פיליפצוק כתב:  בחזרה לתלתלים, בחזרה למידור, בחזרה למה שעובד הכי טוב בכל הבינוניות הזו.
חלאס עם הרומנטיקה (לואיס מרין, מי שמציע להביא בסיטואציה כזו רק מקלל אותו) חלאס עם החאפריות (בני לם) חלאס עם ההימורים (גיא לוי, אלישע, לנדאו).
תנו לחולה את התרופה שלו, חברו את השקע לתקע, שימו את המכסה על הקומקום התואם, המועדון הזה והוא זה "חתן וכלה" לא יעזור לאף אחד כלום.

משה אתה טועה בגדול לצערי. עטר מקצועית לא יותר טוב מדורה או טל בנין או יוסי מזרחי. המאמן היחידי שהיה כאן וראית שיצר שינוי תהומי היה רוני לוי. אם תשאל מה הפיתרון - לא יודע. לך תחליף עכשיו צוות אימון. שיחליטו - יש כסף או אין כסף .

Sent from my iPad using Tapatalk

אני טועה???
מעניין, כי התוצאות ברשומות מראות בדיוק את ההיפך, אבל אוהדי נתניה כנראה אוהבים לסבול, לעלות ולרדת ולנסוע לנצרת עילית ולוינטר אז בבקשה שימשיכו עם הניסויים.
ותוציא לך מהראש את רוני לוי, זה לא יקרה גם הוא אם יפוטר היום!
עשה ג'סטה בשנה שעברה למועדון, הרבה בגלל החברות שלו עם רועי דניאל וזה גם התאים לו בנקודת הזמן ההיא במקום לשבת בבית, הוא לא יחזור שוב לבינוניות הזו, זה לא בשבילו.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 11:54
הודעה: #32
ברגע ששלומי דורה פותח עם שחקן שבקושי התאמן אימון וחצי זה מראה כמה המאמן לא מקצועני.אנשים כנראה שכחו ששלומי דורה פוטר בתחילת העונה שעברה אחרי כמה מחזורים באחי נצרת עם סגל שחקנים שנבנה לעלות ליגה.אני מודה כאשר הוא מונה תמכתי במינוי ,עכשיו אחרי מה שראיתי אני מצטער על זה.

אם וכאשר ירצו להחליף את המאמן,אישית הייתי רוצה לראות או את אלישע לוי או גיא לוי.לא הייתי רוצה לראות,לא את בני לם ולא את ראובן עטר.
27-Sep-2015, 11:56
הודעה: #33
תבדקו את העונות האחרונות של עטר. כלום ושום דבר. טקטיקן גדול הוא לא, משחק התקפה שבלוני , בחירת זרים גרועה. הצליח בנתניה ותו לא. אין לו היום את הסגל שהיה אז. אפס כשרון קבוצה פצועה וכבויה עם יכולת אפסית בהתקפה. ועל זה הוא יבקש מיליון שקל לעונה בחוזה מינימום לשנתיים שלוש כי זה עטר ובפועל לא נראה שום שינוי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 11:57
הודעה: #34
והאמת,השנה "פיספסתי" בגדול(עד עכשיו),הייתי בטוח שברק לוי הולך להביא לנו נקודות ובינתיים רק לקח(גם נגד מכבי פ"ת וגם נגד קרית שמונה וגם נגד הפועל חיפה).
הייתי משוכנע שלוגסי יתפספס וניראה משהו אחר בנתניה ובינתיים חוסר דיוק שמזכיר הרבה יותר את צלישר מדג'אני.
כנ"ל לגבי דורה,כשהגיע ציפיתי למאמן מנוסה,אחרי שהבנתי שמדובר ב"שכונה",קיוויתי שיש לו ערכים מוספים של "חתול רכוב",עכשיו אני בדעה שמדובר ב"בהשפפיס" שגדל בשכונה.
27-Sep-2015, 12:00
הודעה: #35
רק השנה ..? Wink

27-Sep-2015, 12:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 12:05 פיליפצ'וק.)
הודעה: #36
(27-Sep-2015 11:56)טל.מ כתב:  תבדקו את העונות האחרונות של עטר. כלום ושום דבר. טקטיקן גדול הוא לא, משחק התקפה שבלוני , בחירת זרים גרועה. הצליח בנתניה ותו לא. אין לו היום את הסגל שהיה אז. אפס כשרון קבוצה פצועה וכבויה עם יכולת אפסית בהתקפה. ועל זה הוא יבקש מיליון שקל לעונה בחוזה מינימום לשנתיים שלוש כי זה עטר ובפועל לא נראה שום שינוי.

בעונת 2005/2006 שיחקה נתניה בליגת העל תחת המאמן ראובן עטר והסגל נבנה ממספר רב של שחקני בית שהיו בקבוצה והיא סיימה באותה עונה במקום השביעי.
ב-3 בינואר 2007 פוטר מאמן מכבי נתניה אלי גוטמן, ועטר שב לאמן את הקבוצה‏. עם עטר הגיעה נתניה למקום השני, דבר שהקנה לה כרטיס לגביע אופ"א.
בעונת הכדורגל 2007/2008 הוביל עטר את מכבי נתניה אל המקום השני בליגת העל.
ב-29 בספטמבר 2009, בעקבות פתיחת עונה חלשה של מכבי נתניה, חזר עטר לאמן את הקבוצה כאשר הוחתם במקומו של נתי עזריה, בתום עונת 2011/2012 הוביל את הקבוצה למקום הרביעי ושוב למוקדמות גביע אופ"א.
ב-19 במרץ 2013 חזר עטר למכבי נתניה, בעקבות פיטורי המאמן הקודם, טל בנין, לאחר שהקבוצה נקלעה לתחתית הטבלה‏, בקאמבק מרשים הוא הצליח להביא את נתניה ממצב של יורדת ודאית למחזור האחרון למשחק בית שבו הכל תלוי בה.

בשבילי זה מספיק טוב.
27-Sep-2015, 12:07
הודעה: #37
בנתניה בשיאו של עטר ,שיחקו עזרא מוגרבי סבע דגני ימפולסקי בשיאו שוערים מעולים כמו זוגבו ואריאס בן הרוש שנבנה .. איפה כל זה היום ? מה תקבל היום ממאמן שבור חשדן שלמרות שרשרת כשלונות אני בטוח שבדרכו העטרית לא למד כלום לא היפנים כלום ? מה הוא הוסיף ליכולות האימון שלו ? איך הקבוצות של עטר משחקות בכלל ?

27-Sep-2015, 12:13
הודעה: #38
(27-Sep-2015 12:07)טל.מ כתב:  בנתניה בשיאו של עטר ,שיחקו עזרא מוגרבי סבע דגני ימפולסקי בשיאו שוערים מעולים כמו זוגבו ואריאס בן הרוש שנבנה .. איפה כל זה היום ? מה תקבל היום ממאמן שבור חשדן שלמרות שרשרת כשלונות אני בטוח שבדרכו העטרית לא למד כלום לא היפנים כלום ? מה הוא הוסיף ליכולות האימון שלו ? איך הקבוצות של עטר משחקות בכלל ?

השחקנים הבינוניים של אז אלו השחקנים הבינוניים של היום והליגה החובבנית של אז היא הליגה החובבנית של היום.
עטר פשוט ידע להפוך אז חיסרון לתועלת והוא יעשה זאת גם הפעם כי הוא יודע איך להתנהל עם המועדון הזה.
אמרתי לך, אפשר תמיד לחפש מתחת לבלטה ולהיות יותר צדיקים מהאפיפיור, זה יוביל בסוף את אותם חכמולוגים לליגה השניה.
27-Sep-2015, 12:35
הודעה: #39
אם אני קורא נכון בין השורות את אוסידון אז שני המשחקים הבאים נגד העולות החדשות הם המבחן אחרון של דורה. יביא תוצאות ישאר לא יביא יוחלף.
החלפה בכל חפר/תמהוני אחר עשויה לשנות מומנטום . גם החלפת דורה הכושל שנה שעברה בעכו הביאה לשינוי מומנטום שהשאיר אותם בליגה. ברור שזה הימור ויכול לשחק לשני הכיוונים אבל המצב הנוכחי בוודאות שם אותנו כמועמדת מס 1 לירידה ולכן יש ללכת על החלפת מאמן כאן ועכשיו.
27-Sep-2015, 12:39
הודעה: #40
אני לא חושב שעטר יכול לעזור לדעתי מוטי איוניר מאמן קשוח יכול לעזור כי יש שחקנים טובים שצריכים מאמן וכיוון

Sent from my iPhone using Tapatalk
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים