שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הנחמה היחידה
27-Sep-2015, 0:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2015 על ידי 0:53 amir.)
הודעה: #11
RE: הנחמה היחידה
(27-Sep-2015 0:42)אלון כתב:  
(26-Sep-2015 23:11)amir כתב:  שלי הערב ההפסד של מכבי חיפה עדיין ללא שער זכות לא שכ"כ אכפת לי מהם אבל אולי רוני לוי יתיאש ויחליט ללכת למרות שגם אם יגיע מתי שהוא עם הסגל העקום שיש פה יהיה לו מאוד קשה.
מצד שני תראו את עכו, רעננה וסכנין.

גם אם רוני לוי יעזוב שם לא נראה לי שיגיע שוב לנתניה, בטח אם לא יהיה כסף.
לא רואה אותו עוזב כ״כ מהר וגם אם כן יחכה להתפתחויות בב״ש/הפ׳ ת״א/חו״ל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
יכול להיות אבל
מאז 2006 רוני לוי צבר בעיקר כשלונות. פה ושם חצאי עונות סבירות בבית"ר ירושלים, במכבי נתניה (ההצלחה היחידה) וברומניה.
המשחק ההתקפי של מכבי חיפה הערב היה לא מתוחכם לחלוטין. איפה חילופים בין עמדות השחקנים בהתקפה? איפה הפתעות בכדורים חופשיים? הדברים האלה הם באחריות המאמן.
. בשבת הבאה מכבי חיפה במשחק חוץ סופר קשה נגד הפועל רעננה . 6 שנים חיפה לא ניצחה ברעננה הפסד שם ו...

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2015, 0:52
הודעה: #12
הנחמה היחידה
(27-Sep-2015 0:45)אופיר34 כתב:  אז אני רוצה להבין ,אם הסגל הזה הכי עלוב בליגה למה לפטר את המאמן ??

הרי ברור שאם מחר יגיע לפה מוריניו ונתחיל לנצח עם הסגל הזה פתאום אף אחד לא ידבר על הסגל. הסגל הזה צריך להספיק להשאר בליגה וגם יותר מזה. יש פה בעיית כושר גופני קודם כל , ואחרי זה צורת משחק שצריכה להשתנות עם יותר תנועה ללא כדור של שחקנים, הצטרפות של מגינים להתקפה , וציוות נכון של שחקנים בהרכב.

וכן, סמיליאניץ צריך לשחק יותר קדימה, פירס אחורה וחמזה לפני החלוצים. לוגסי עם כושר גופני טוב אבל לא מצליח לתת כדור עומק טוב מתחילת הליגה ולכן לא יכול לפתוח בעמדה הזאת.

סמיליאניץ מתחילת הליגה לא נתן כדור עומק אחד.. הוא טוב בלבלום וזהו. כמו ברק לוי - אובר רייטד. לא יודע מה מצבו של שניר דורי אני יודע שהוחתם. ברק לוי זה פשוט לא זה אבל זה לא רק הוא. חיימוביץ שיחק טוב מחסן ? איילה שחקן שכונתי אפשר להתלהב מהדריבלים שלו עד מחר , הוא לא תורם כלום. עומר ורד חלש מאוד לא ראיתי פריצה אחת על הקו ממנו מתחילת השנה חוץ מאשר לחתוך שמאלה בלי רגל שמאל ולעשות כלום. החלוץ - לצערי שוב פעם עקצו אותנו וזה אחרי שבחנו אותו שבועיים . הדבר הכי מדכא שאתה יודע שאין מה לצפות מהקבוצה הזו. חבורה של אפאטים. מבקיעים גול בדקה ה80 ועד ה94 לא מגיעים יותר לרחבה כאילו הסתפקו בתוצאה. קבוצה פשוט מדכאת.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 0:55
הודעה: #13
דורה צריך ללכת הביתה רק על הבחירה שלו בסיסיי כזר שאמור להיות המוציא לפועל של הקבוצה.
27-Sep-2015, 0:57
הודעה: #14
(27-Sep-2015 0:55)פיליפצוק כתב:  דורה צריך ללכת הביתה רק על הבחירה שלו בסיסיי כזר שאמור להיות המוציא לפועל של הקבוצה.
אם טענה כזו אני יכול להסכים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
27-Sep-2015, 0:57
הודעה: #15
(27-Sep-2015 0:52)טל.מ כתב:  
(27-Sep-2015 0:45)אופיר34 כתב:  אז אני רוצה להבין ,אם הסגל הזה הכי עלוב בליגה למה לפטר את המאמן ??

הרי ברור שאם מחר יגיע לפה מוריניו ונתחיל לנצח עם הסגל הזה פתאום אף אחד לא ידבר על הסגל. הסגל הזה צריך להספיק להשאר בליגה וגם יותר מזה. יש פה בעיית כושר גופני קודם כל , ואחרי זה צורת משחק שצריכה להשתנות עם יותר תנועה ללא כדור של שחקנים, הצטרפות של מגינים להתקפה , וציוות נכון של שחקנים בהרכב.

וכן, סמיליאניץ צריך לשחק יותר קדימה, פירס אחורה וחמזה לפני החלוצים. לוגסי עם כושר גופני טוב אבל לא מצליח לתת כדור עומק טוב מתחילת הליגה ולכן לא יכול לפתוח בעמדה הזאת.

סמיליאניץ מתחילת הליגה לא נתן כדור עומק אחד.. הוא טוב בלבלום וזהו. כמו ברק לוי - אובר רייטד. לא יודע מה מצבו של שניר דורי אני יודע שהוחתם. ברק לוי זה פשוט לא זה אבל זה לא רק הוא. חיימוביץ שיחק טוב מחסן ? איילה שחקן שכונתי אפשר להתלהב מהדריבלים שלו עד מחר , הוא לא תורם כלום. עומר ורד חלש מאוד לא ראיתי פריצה אחת על הקו ממנו מתחילת השנה חוץ מאשר לחתוך שמאלה בלי רגל שמאל ולעשות כלום. החלוץ - לצערי שוב פעם עקצו אותנו וזה אחרי שבחנו אותו שבועיים . הדבר הכי מדכא שאתה יודע שאין מה לצפות מהקבוצה הזו. חבורה של אפאטים. מבקיעים גול בדקה ה80 ועד ה94 לא מגיעים יותר לרחבה כאילו הסתפקו בתוצאה. קבוצה פשוט מדכאת.

תסתכל על נבו מזרחי אחרי הגול שלנו. מרגוליס רץ לקחת את הכדור. מזרחי נראה מבואס כאילו למה אני לא הבקעתי.
לתחושתי למעט פירס יש אדישות
27-Sep-2015, 1:00
הודעה: #16
בני לם יכניס רוח לחימה רוח של רעב להצליח בכל שחקן אפילו שחקן 23 בסגל יתאבד ביציע על הכדור

בנתיים אנחנו מועמדים ראשוניים לרדת ליגה
27-Sep-2015, 1:01
הודעה: #17
סמיליאניץ לא נתן כדור עומק כי סמיליאניץ משחק בעמדה יותר מידי אחורית. תן לו לפחות את הצ׳אנס (ואת ההנחיה אדון דורה !) לשחק יותר קדימה ואז נבקר אותו.

חסן עד היום לא היה בשיאו בלשון המעטה לכן לגיטימי לתת לחיימוביץ את ההזדמנות גם אם לא כתוב לו על המצח שחקן בית.

איילה שחקן מצוין ומותר לפרגן. הרי אם היה שחקן בית אנשים פה היו תולים פוסטרים שלו מעל המיטה. זה נכון שהוא מאוהב בכדור אבל את זה אפשר לשפר. הוא מייצר מצבים ועושה בלגנים וכל זה בשקל וחצי. שווה כל שקל.

ורד - לא תומך מספיק בהתקפה. שהוא כן עולה עושה מידי פעם דברים לא רעים, לצד שטויות. בסטנדרטים שלנו לי אין בעיה איתו.

וסיסאי, זה סגנון השחקן וכולנו ידענו את זה. דורה לא עושה איתו חסד שמשתף אותו דקות רבות מידי ביחס לכושר המשחק שלו. לדעתי צריך עוד קצת סבלנות איתו
27-Sep-2015, 1:02
הודעה: #18
הנחמה היחידה
די כבר לחפור עם הבני לם שלך. הפורום פה קובע מי יאמן ? לך תחפור לאוסידון ותעזוב אותנו בשקט.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
27-Sep-2015, 1:04
הודעה: #19
(27-Sep-2015 1:01)אופיר34 כתב:  סמיליאניץ לא נתן כדור עומק כי סמיליאניץ משחק בעמדה יותר מידי אחורית. תן לו לפחות את הצ׳אנס (ואת ההנחיה אדון דורה !) לשחק יותר קדימה ואז נבקר אותו.

חסן עד היום לא היה בשיאו בלשון המעטה לכן לגיטימי לתת לחיימוביץ את ההזדמנות גם אם לא כתוב לו על המצח שחקן בית.

איילה שחקן מצוין ומותר לפרגן. הרי אם היה שחקן בית אנשים פה היו תולים פוסטרים שלו מעל המיטה. זה נכון שהוא מאוהב בכדור אבל את זה אפשר לשפר. הוא מייצר מצבים ועושה בלגנים וכל זה בשקל וחצי. שווה כל שקל.

ורד - לא תומך מספיק בהתקפה. שהוא כן עולה עושה מידי פעם דברים לא רעים, לצד שטויות. בסטנדרטים שלנו לי אין בעיה איתו.

וסיסאי, זה סגנון השחקן וכולנו ידענו את זה. דורה לא עושה איתו חסד שמשתף אותו דקות רבות מידי ביחס לכושר המשחק שלו. לדעתי צריך עוד קצת סבלנות איתו

טל איילה זה הורד בתוך שדה הקוצים שקרוי "החוליה הקדמית של מכבי נתניה".
27-Sep-2015, 1:07
הודעה: #20
טל.מ אם ייצא מכאן ןמהמגרש ומכל מקוםמקול אחד ברור למנות את בני לם או שלום תקווה אם אפשר את שתיהם יחד הכי טוב
נראה בנתניה כדורגל סקסי עם הרבה התקפות ושערים נראה הצגות ולא נאכל את הלב שחקנים יבריאו נתניה תפרח

אם לא אנחנו מועמדים וודאיים לרדת ליגה עוד לפני ינואר לא חבל ?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים