שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לקרדה או טונה מעושנת ?
25-Sep-2015, 14:20
הודעה: #21
RE: לקרדה או טונה מעושנת ?
(25-Sep-2015 14:18)זאב רווח כתב:  כמה חפירות
היה לעידו לוי חוזה אבל נתניה לא רצתה לעמוד בו לכן החליטו לבטל את החוזה ושעידו יעבור חופשי לכל מקום שירצה
לא יודע אם זו טעות או לא יש יו"ר אוסידון והוא מחליט לנו לא מונחים כל השיקולים והנתונים לכן אי אפשר להביע בכך דעה אבל כן יש לנו דעה בכך שאנחנו רוצים לראות שחקני בית בנתניה גם אם הם בנוניים

קבל לייק לשם שינוי, אני מקווה שגם החופר השני הכניס סוף סוף למוח שלו את העניין הזה.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Sep-2015, 14:26
הודעה: #22
זהו משה עם הלייק הזה עשית לי את היום
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
פיליפצ'וק (2525-0909-2015201520152015)
25-Sep-2015, 14:35
הודעה: #23
לקרדה או טונה מעושנת ?
(25-Sep-2015 12:42)פיליפצוק כתב:  או שאנשים כאן בורים, או קשיי הבנה, או שסתם אוהבים לחפור ולהראות "מבינים".
פסק הבורר של הרוש שיחרר אותו מהחוזה מבית"ר אבל לא ביטל את האפשרות של בית"ר לדרוש דמי השבחה, תקראו את פסק הבוררות קודם.
עידו לוי שוחרר ממכבי נתניה ללא תמורה, קרי ויתור על החוזה ללא הצעה לחוזה חדש, אין עילה לדמי השבחה.
שחקן ללא חוזה ושלא מונחת בפניו הצעה לחידוש חוזה, קבוצת האם לא זכאית לדרוש דמי השבחה.
אלונה ברקת שילמה 1.3 מיליון שקל לאיזי שירצקי דמי השבחה כי לשיר צדק הוגשה הצעה להארכת חוזה , אבל הוא העדיף לעזוב ולכן שרצקי היה זכאי.

התרגלתי לסגנון שלך ובאמת שאין לי בעיה איתו. אני אפילו נהנה לקרוא אותך(מלבד הזלזול בשחקני הבית) וגם לא מפריע לי שתקרא לי בור. אני גם לא מנסה לשחק אותה ידען. באמת מנסה להבין את הסוגיה. לגבי הרוש אני יכול להגיד לך כמעט בודאות שבפסק הבורר ששיחרר את הרוש מבית״ר ירושלים על סמך זה הוא הוחתם אצלנו- לא היתה שום התייחסות לסוגית דמי ההשבחה שבאו לנו בהפתעה גדולה וללא ספק היה שם תחום אפור- ולכן טביב הלך לבוררות לדרוש את דמי ההשבחה. אם מה שאתה אומר נכון למה היתה סאגה בנושא הזה? הרי אתה טוען שהכל היה סגור וברור לאחר הבוררות הראשונה בין טביב להרוש?
גם יש פירצה בזכאות אם זה כפי שאתה מתאר- הרי מה הבעיה להציע חוזה חדש כדי להיות זכאי? מי האידיוט שלא יעשה את זה?
אולי אייל ישפוך כאן אור.
25-Sep-2015, 14:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2015 על ידי 14:37 ORENARIEL.)
הודעה: #24
אלי טביב עושה בית ספר לכולם...

בדיוק במצב שהיה לנו עם עידו שבקשנו ממנו לקצץ ולעזור לקבוצה, טביב הציב אולטימטום , או שתקצץ או שתשב שנה ביציע ... מהצעד הזה טביב הרוויח ורק ממשיך להרוויח מרגע לרגע

אולי הוא לא הבעלים האידיאלי אבל הוא לא פראייר והקבוצה לא תפסיד שקל.. גם אם זה דמי השבחה

"קפטן בית"ר ירושלים והשוער הראשון של נבחרת ישראל אריאל הרוש עומד בפני סיטואציה לא פשוטה בכלל, הבעלים של הקבוצה אלי טביב הבהיר באמצעות נציגיו לשחקן כי הוא יידרש לקצץ כ-50% משכרו בתמורה להארכת חוזהו בבית"ר ירושלים לעוד עונה והפחתה בסכום השחרור, במידה והרוש לא יענה להצעה הזאת יפנו בקבוצה לשוערים אחרים והרוש ישב ביציע במשך עונה שלמה.

יש לציין שדבר כזה עלול לפגוע אנושות באריאל הרוש שכיום משמש כשוער הנבחרת ובמידה ולא ישחק בבית"ר באופן פעיל הוא יאבד את מקומו ומעמדו, אריאל הרוש וסוכנו אבי נימני עדיין לא הגיבו אך אנו באתר בית"ר.נט תומכים באריאל בכל החלטה שיקבל ומוסרים לו את אהבתנו, אריאל הרוש הוא נכס חשוב מאוד למועדון בית"ר ירושלים."
25-Sep-2015, 14:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Sep-2015 על ידי 14:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
(25-Sep-2015 14:35)עידן444 כתב:  
(25-Sep-2015 12:42)פיליפצוק כתב:  או שאנשים כאן בורים, או קשיי הבנה, או שסתם אוהבים לחפור ולהראות "מבינים".
פסק הבורר של הרוש שיחרר אותו מהחוזה מבית"ר אבל לא ביטל את האפשרות של בית"ר לדרוש דמי השבחה, תקראו את פסק הבוררות קודם.
עידו לוי שוחרר ממכבי נתניה ללא תמורה, קרי ויתור על החוזה ללא הצעה לחוזה חדש, אין עילה לדמי השבחה.
שחקן ללא חוזה ושלא מונחת בפניו הצעה לחידוש חוזה, קבוצת האם לא זכאית לדרוש דמי השבחה.
אלונה ברקת שילמה 1.3 מיליון שקל לאיזי שירצקי דמי השבחה כי לשיר צדק הוגשה הצעה להארכת חוזה , אבל הוא העדיף לעזוב ולכן שרצקי היה זכאי.

התרגלתי לסגנון שלך ובאמת שאין לי בעיה איתו. אני אפילו נהנה לקרוא אותך(מלבד הזלזול בשחקני הבית) וגם לא מפריע לי שתקרא לי בור. אני גם לא מנסה לשחק אותה ידען. באמת מנסה להבין את הסוגיה. לגבי הרוש אני יכול להגיד לך כמעט בודאות שבפסק הבורר ששיחרר את הרוש מבית״ר ירושלים על סמך זה הוא הוחתם אצלנו- לא היתה שום התייחסות לסוגית דמי ההשבחה שבאו לנו בהפתעה גדולה וללא ספק היה שם תחום אפור- ולכן טביב הלך לבוררות לדרוש את דמי ההשבחה. אם מה שאתה אומר נכון למה היתה סאגה בנושא הזה? הרי אתה טוען שהכל היה סגור וברור לאחר הבוררות הראשונה בין טביב להרוש?
גם יש פירצה בזכאות אם זה כפי שאתה מתאר- הרי מה הבעיה להציע חוזה חדש כדי להיות זכאי? מי האידיוט שלא יעשה את זה?
אולי אייל ישפוך כאן אור.

בגלל שהבורר לא התייחס בפסק הדין שלו לעניין דמי ההשבחה, אז אלי טביב ניצל את הפירצה ודרש וגם קיבל דמי השבחה שטרם שולמו עד כה.
בשביל להציע לעידו לוי חוזה חדש, הקבוצה היתה צריכה לעמוד בחוזהו עד תום העונה על כל המשמעויות הכספיות וזה מה שהמועדון לא רצה.
כמו שאמרתי, נתניה ולוי הגיעו לפשרה ויתור של הקבוצה על הכרטיס + דמי השבחה תמורת ויתור של השחקן על החוזה הכבד של העונה הנוכחית, טוב לא טוב, נכון לא נכון, זה נתון לויכוח אבל זה המצב.
25-Sep-2015, 14:52
הודעה: #26
כל הצדדים הפסידו מהעניין , הפסד שלנו שנחלשנו מקצועית ואיבדו שחקן בית יותר ... בלי לדבר על הכסף שהפסדנו
ועידו ירד ליגה עם קבוצה תחתית כמו רעננה
25-Sep-2015, 16:18
הודעה: #27
אורן אנחנו בנתיים קבוצת התחתית חחחח

לדעתי קבוצות כמו מכבי פ"ת , רעננה , עכו , סכנין , וגם הפועל חיפה וקריית שמונה מקומם לא בליגת העל

אין להם קהל פשוט חבל

שמשון תל אביב בזמנו היה להם קהל יותר כל הקבוצות משציינתי
25-Sep-2015, 16:29
הודעה: #28
(25-Sep-2015 16:18)זאב רווח כתב:  אורן אנחנו בנתיים קבוצת התחתית חחחח

לדעתי קבוצות כמו מכבי פ"ת , רעננה , עכו , סכנין , וגם הפועל חיפה וקריית שמונה מקומם לא בליגת העל

אין להם קהל פשוט חבל

שמשון תל אביב בזמנו היה להם קהל יותר כל הקבוצות משציינתי
לסכנין והפועל חיפה יש המון אוהדים. אותם ואת קרית שמונה שזכתה באליפות 2011/2012 ובגביע 2013/2014 אתה זורק מליגת העאלק?
25-Sep-2015, 16:43
הודעה: #29
כן שרגא לא בגלל האליפויות אלא בגלל כמות האוהדים לא רואה שמגיע אוהדים לחיפה אחרי רובי שפירא ז"ל
25-Sep-2015, 17:50
הודעה: #30
לקרדה או טונה מעושנת ?
(25-Sep-2015 14:42)פיליפצוק כתב:  
(25-Sep-2015 14:35)עידן444 כתב:  

אולי אייל ישפוך כאן אור.

בגלל שהבורר לא התייחס בפסק הדין שלו לעניין דמי ההשבחה, אז אלי טביב ניצל את הפירצה ודרש וגם קיבל דמי השבחה שטרם שולמו עד כה.
בשביל להציע לעידו לוי חוזה חדש, הקבוצה היתה צריכה לעמוד בחוזהו עד תום העונה על כל המשמעויות הכספיות וזה מה שהמועדון לא רצה.
כמו שאמרתי, נתניה ולוי הגיעו לפשרה ויתור של הקבוצה על הכרטיס + דמי השבחה תמורת ויתור של השחקן על החוזה הכבד של העונה הנוכחית, טוב לא טוב, נכון לא נכון, זה נתון לויכוח אבל זה המצב.

בגלל שהבורר לא התייחס טביב ניצל את זה אבל איך יכול להיות שהוא זכה בדמי השבחה על שחקן שהוא הלין את שכרו וחוזהו בוטל כמה חודשים קודם?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים