שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא צריך חיזוק
20-Sep-2015, 10:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Sep-2015 על ידי 10:39 אופיר34.)
הודעה: #51
RE: לא צריך חיזוק
לא עושים יותר ממה שהוא בכלל.
אי אפשר להגיד עליו שאין לו משהו ברגליים. אתה לא רואה אותו מוסר כדורים פנימה כי הוא עסוק בלעשות גליצ'ים מאחורה....
לעומת זאת ,דווקא השחקן היותר מוגבל טכנית שפחות יודע להוביל כדור משחק קדימה ,וזה פירס. שיתחלפו בעמדות ואז לדעתי נראה יותר מסמיליניץ.

ולגבי הגמל שלמה, עוד פעם אני אומר. זה לא הוגן ולא נכון לקטול אותו. צריך אם כבר לקטול את זה שנתן לו 90 דקות לשחק אחרי תקופה כל כך ארוכה ללא כדורגל.
שהוא יהיה בכושר לדעתי הוא יוכל לתרום הרבה יותר. יש לו מסה ונוכחות שמושכים שחקנים אליו. רק שלא יזרקו לו כדורים מרחוק כי זה באמת יהפוך את המשחק שלנו לגועל אחד גדול.
בקיצור, סבלנות גם הפעם לא תזיק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Sep-2015, 10:58
הודעה: #52
מת על הסבלנות שלך.
אני מאלה שקולטים מהר.
כאשר במשחק הראשון, נגד פ"ת, חזיתי בתרגיל הנפלא והיצירתי "איך מכבי נתניה מוציאה חוץ". עיקריו הם כאלה. מוציאים חוץ לשחקן הקרוב אליך והוא נוגח אחורה. מה שבא אח"כ תלוי באלילת המזל או באפסיות הקבוצה השניה.
אם זה מה שמר דורה הצליח לייצר אחרי חודשיים של אימונים, אז אני את הרעיון תפסתי מהר. מונית לקריות או לאיפה שהוא גר...
אח"כ הגיעו עוד כמה משחקים בהם ראיתי שאף אחד בקבוצה לא יודע מה לעשות כשהוא מקבל את הכדור. דהיינו, אין חשיבה.
מה שכן יש בונקר.
זה לא בושה ללמוד. נכון, לא כולם כמו מתיאוס, או רוני לוי מבחינת כישרון אימון (שליו מנשה התראיין השבוע וציין את המשחק הנצחון 3:2 על חיפה, צא ולמד מר דורה איך תוקפים עם שכל. ואם אין שכל, אז לך לעכו.
The following 1 user Likes אסףג's post:
ORENARIEL (2020-0909-2015201520152015)
20-Sep-2015, 11:19
הודעה: #53
הסבלנות הפעם כוונה לסיסאי....

לגבי דורה, כמו שאתה יודע אני מלכתחילה לא הייתי מהתומכים של המינוי הזה.
זה מאמן שבדי אן אי שלו כתוב הישרדות ומאבקי תחתית וכנראה שהמצב הכלכלי שלנו נותן לו לגיטימציה לשחק כמו שמשחק.

אתמול דווקא היה לי זיק של תקווה שלפחות במחצית השנייה הכדורים פחות עפו באוויר. יכול להיות שזה בגלל יתרון השחקן שהיה לנו ויכול להיות שלא, אבל במשהו צריך להאחז....

בכל מקרה, היות ויש לי חשש כבד שמחליפו יהיה לא פחות גרוע ממנו (ודי לחכימה...) ,אני כרגע בדעה שלא לבצע עדיין את הזעזוע (אלא אם מבטיחים לי שרוני לוי מחר נוחת פה....).

נסבול בשקט עוד קצת בתקווה שאחרי הנצחון הראשון האווירה מסביב קצת תשתנה ואיתה אולי גם הכדורגל.
20-Sep-2015, 11:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Sep-2015 על ידי 11:42 פיליפצ'וק.)
הודעה: #54
אופיר, אתה אנטי כל מה שעשה טוב למועדון הבינוני הזה במבחן התוצאה והעין (ראובן עטר וערן לוי).
אתה אנטי ראובן? גם אני הייתי רוצה לראות פה את סוזה, צוות של מאמני כושר זרים, חמישה זרים אירופאים ומקצוענות שמתאימה לשנת 2015.
מה לעשות זה לא הולך לקרות בעידן הנראה לעין לפחות, אז את המועדון השכונתי הזה אני מסתפק בלהשאיר בליגה כי אני בספק גדול מאוד אם הוא יעמוד בעוד ירידת ליגה.
המכסה של המועדון הזה זה המתולתל כמו שהמכסה של המתולתל זה מכבי נתניה, פחות יפה, יותר יפה לא רלוונטי, יש כאן 100% התאמה להצלחה.
עשינו מספיק ניסויים, רוני לוי לא יחזור לפה וגם לא מאמן בכיר אחר.
אני רוצה את המועדון הזה חי ובועט בליגה הראשונה כי כפי שאמרתי, מירידת ליגה נוספת אני כבר ממש לא בטוח שנחזור.
אתה אנטי ערן? כולם רואים היום כמה אנחנו שווים בלעדיו, אין שם אחד שמתקרב לרבע מיכולותיו גם כשהוא משחק בעמידה.
20-Sep-2015, 11:52
הודעה: #55
לא צריך חיזוק
אתמול אמרתי לבן שלי בוא נספור כמה פעמים ברק לוי מוציא אותנו למתפרצת במחצית אחרי אפס פעמים אמרתי בוא נראה מתי יבעט למעלה כדור לעשות בלאגן ברחבה של קרית שמונה גם אפס וזה אומר הכול

Sent from my iPhone using Tapatalk
20-Sep-2015, 12:08
הודעה: #56
רוני לוי לא יחזור לפה. תהיו ריאלים, אם מפוטר מחיפה זה תהום הנשייה מבחינתו. זה אומר גלות לקפריסין...
יקח עוד זמן עד שנראה פה מאמן כדורגל, לצערי.
נמשיך לחיות או למות עם חאפרים מכל זן אפשרי. היתה לי תקווה וניסיתי ביכולותיי המוגבלות לשכנע מקבליי החלטות, להביא לכאן את לואיס מרין. קצת שינוי מה קרה. זרים צעירים מקוסטה ריקה (מדינה מתפתחת מבחינת כדורגל), זרים שמחוייבים לו כעוזר מאמן הנבחרת. אז נכון העלות שלו כולל רכב ודירה וביה"ס לילדה שלו היו גבוהות. מעניין אותי עם העלויות של דורה (זול עולה ביוקר) בתוספת רכבת הזרים והשחקנים שהחתים כאן לא מפצה על זה.
היום אני מרגיש שאמנם המועדון ניצל אם אם צרלי אבוטבול (ואני לא קושר את זה לעניין המאמן) הופך למקבל החלטות אז רק דחינו את הקץ כנראה.
20-Sep-2015, 12:19
הודעה: #57
אתמול נגרם עוול לחלוץ....
קיוויתי שהקורא שלומי דורה יעביר לו את המסר שנאמר כאן ויותר מפעם אחת,לא לוקחים שחקן שלא שיחק שנתיים ולא הכין עצמו בקייץ יחד עם הקבוצה ואחרי אימון ב"4 עונות" ו2 אימונים ב"מציל שלישי"...וראיון עם פשכה על כסא,זורקים אותו למיים הקרים(ביום שרבי) ועוד ל90 דקות +2+4...ומצפים מימנו לשנות את יכולת המסירה של ירין חסן....
The following 1 user Likes אייל ס's post:
Shaul (2020-0909-2015201520152015)
20-Sep-2015, 13:14
הודעה: #58
אז חבל שאין מבוגר אחראי שמרגיע את הלחוץ זה. כי הלחץ משדר גם לקבוצה.
אבל כשהמבוגר האחראי מרומם איזה עארס לא מפותח מדרג של שליח לדרג גבוה... אז לאן נגיע?
20-Sep-2015, 13:27
הודעה: #59
ומה תפקידו של צ'ארלי היום ?

מרקו רויס - לא מילה גסה !
20-Sep-2015, 13:27
הודעה: #60
מה רוצים מברק לוי? איך יוציא למתחרות שאין לו למי למסור?
חוץ מפירס ובארי אף אחד לא בא לקבל כדור. סגרת אותם ואין למי למסור
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים