שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לא צריך חיזוק
20-Sep-2015, 9:20
הודעה: #41
לא צריך חיזוק
אתה רואה הבדל בין נבו מזרחי לעומר בוארון ?

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
20-Sep-2015, 9:30
הודעה: #42
RE: לא צריך חיזוק
(20-Sep-2015 9:20)טל.מ כתב:  אתה רואה הבדל בין נבו מזרחי לעומר בוארון ?

כן.
אני מעדיף את נבו מזרחי כחלוץ שני מאשר את בוארון חסר הניסיון והמבוהל.
20-Sep-2015, 9:31
הודעה: #43
קודם כל לזכות דורה ייאמר ששינה מערך אז זה אומר שהוא מפנים .
דבר שני לגבי הוצאת סמיליאניץ הוא הוציא קשר אחורי והכניס חלוץ אם היה מוציא חלוץ ומכניס חלוץ זה היה גרוע יותר...
החילוף של עומר פרץ לא ברור...
לגבי החלוץ כשיידעו להשתמש בו גם נקצור פירות כרגע לא משתמשים בו נכון בעיר באאוטים וקרנות הוא חייב לבוא לקרוב.
הרוש הורג אותי לא יכול לראות אותו מרים פאול מוציא את ק״ש למתפרצת...
ומרגוליס יש הרבה בעיות הוא לא מנצל כלום ממה שיש לו יישאר מושאל כל חייו...וזה לא מעניין שהפנדל היה עליו והוא כבש גול חוקי...
רומריו בעוד משחק בינוני.
חמזה מספר אחד על המגרש...
טל איילה פוטנציאל צריך ללמוד לקבל את הכדור גם לעומק ולא רק לרגל ולעשות יותר תנועה בלי כדור הסה״כ שלו טוב.
מישצ׳נקו אחלה שקט נקי וטוב.
חסן לא יציב במשחק שלו טוב בצד ההגנתי מניע באופן לא שקט ומרחיק סתם כדורים חבל זה כמו הפרה שבועטת בדלי.
שלומי דורה חייב לדעת מה רוצה ארוך או קצר מהאמצע או מהאגפים קשרים אחוריים לא באים לקבל חמזה ממוקם בכל מקום בקיצור יש שיפור מזערי אני מקווה שהשיפור לא מהסיבה שק״ש היו ב-10 שחקנים.
אין לשחקנים בטחון רובם לא באים לקבל את הכדור....
20-Sep-2015, 9:32
הודעה: #44
(20-Sep-2015 9:20)טל.מ כתב:  אתה רואה הבדל בין נבו מזרחי לעומר בוארון ?

כן...במהירות שלו...בלחץ על היריב...
20-Sep-2015, 9:42
הודעה: #45
לא צריך חיזוק
חטב לדעתי השיפור שלכאורה ראית נבע מה10 שחקנים . אני בטוח שאם היו להם 11 היינו מתפללים לתיקו

Sent from my iPhone using Tapatalk

20-Sep-2015, 9:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Sep-2015 על ידי 9:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #46
הרוש בועט בעיטות חופשית??? וואט דה פאקקקקק!!!

(20-Sep-2015 9:31)דוד חטב כתב:  קודם כל לזכות דורה ייאמר ששינה מערך אז זה אומר שהוא מפנים .
דבר שני לגבי הוצאת סמיליאניץ הוא הוציא קשר אחורי והכניס חלוץ אם היה מוציא חלוץ ומכניס חלוץ זה היה גרוע יותר...
לגבי החלוץ כשיידעו להשתמש בו גם נקצור פירות כרגע לא משתמשים בו נכון בעיר באאוטים וקרנות הוא חייב לבוא לקרוב.
ומרגוליס יש הרבה בעיות הוא לא מנצל כלום ממה שיש לו יישאר מושאל כל חייו...וזה לא מעניין שהפנדל היה עליו והוא כבש גול חוקי...
רומריו בעוד משחק בינוני.
טל איילה פוטנציאל צריך ללמוד לקבל את הכדור גם לעומק ולא רק לרגל ולעשות יותר תנועה בלי כדור הסה״כ שלו טוב.
חסן לא יציב במשחק שלו טוב בצד ההגנתי מניע באופן לא שקט ומרחיק סתם כדורים חבל זה כמו הפרה שבועטת בדלי.
שלומי דורה חייב לדעת מה רוצה ארוך או קצר מהאמצע או מהאגפים קשרים אחוריים לא באים לקבל חמזה ממוקם בכל מקום בקיצור יש שיפור מזערי אני מקווה שהשיפור לא מהסיבה שק״ש היו ב-10 שחקנים.

מעל מחצית שלמה לא מצליחים לכבוש גול לקבוצה ב- 10 שחקנים.
גם ב- 10 שחקנים ההתקפות שלהם היו הרבה יותר איכותיות ומסוכנות.
גם ב- 10 שחקנים התחושה היתה שהם קרובים יותר לגול מאשר אנחנו.
זה לא שיפור, זה עוד סיבה לדאגה.
20-Sep-2015, 9:57
הודעה: #47
בקיצור קבוצה כשרונית מאד לא חכמה ולא מאומנת...
עומר בוארון רוצה מגיע למצבים אתמול נראה לי שהוא התרגש יש בו משהו רוצה לראות אותו עוד...
20-Sep-2015, 10:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Sep-2015 על ידי 10:06 אופיר34.)
הודעה: #48
(20-Sep-2015 9:31)דוד חטב כתב:  קודם כל לזכות דורה ייאמר ששינה מערך אז זה אומר שהוא מפנים .
רומריו בעוד משחק בינוני.

לא קורה הרבה אבל מסכים כמעט עם הכל Wink
חוץ מההוצאה של סמיליניץ שלדעתי לא תרמה כלום. אומנם זה נחשב על פניו חילוף התקפי אבל בפועל זה פתח את האמצע לק"ש והחליש את משחק הקישור שלנו (שגם ככה לא היה משהו עוד לפני זה).

אני בכלל חושב שדורה חייב להנחות את סמיליניץ לשחק טיפה יותר קדימה. יש לשחקן הזה הרבה כדורגל אבל נראה כאילו הוא מגביל את עצמו ולא מנסה לעשות דברים יותר מתוחכמים מעוד מסירת רוחב, וחבל כי יש לו כדורגל.

ולא ברור לי למה נבו לא בסגל ועוד יותר לא ברור למה הוא לא נכנס במקום סיסאי שדורה פשוט עשה לו עוול גדול שנתן לו לשחק יותר מחצי שעה.
נבו עדיף על בוארון מכל הבחינות - כושר, לחץ ונוכחות ובסגל הוא בטוח צריך להיות.
20-Sep-2015, 10:28
הודעה: #49
לא צריך חיזוק
יש לי תחושה שעשיתם מסמילאניץ הרבה יותר ממה שהוא. הוא שחקן לא מדויק אין לו מסירות עומק שמגיעות לאן שהוא אלא בעיקר ליריב. הוא בעיקר סוג של גרזן באמצע ביחד עם רומאריו. אתם טוענים שהקבוצה מוכשרת אבל לא מאומנת ? אולי עם סבע וערן לוי וזגורי וחמזה ומרגוליס הייתי מסכים אתכם. עם מה שיש לנו ובעיקר עם הגמל שלמה ברחבה - זה פשוט לא זה. לדעתי בארבעה משחקים הגענו ל5-6 מצבים אמיתיים .

Sent from my iPhone using Tapatalk

20-Sep-2015, 10:35
הודעה: #50
טל זו תוצאה של חוסר סדר ותכנון במשחק ההתקפה יש שחקנים איכותיים שיודעים לעשות אחד על אחד יש מהירות בכנפיים בעיקר מימין כרגע לא מבודדים שחקנים , הדריבל צריך להיות באיזורי הסכנה, ההצטרפות והתנועה בלי כדור לא טובים, קשרים אחורים ממעטים לבוא לקבל מהבלמים סמילאניץ׳ צריך לנהל את המשחק כרגע כשבא לו הוא בא כשלא אז משחקים ארוך....
הקרנות והמצבים הנייחים שלנו על הפנים ...
יש למאמן הרבה עבודה במידה והוא יודע אותה לא בטוח כרגע משחק ההגנה סביר פלוס התקפה זה על המזל....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים