שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הגול של האיטלקי מחצי מגרש הזכיר לי את אלי ברגיג בנתניה
17-Sep-2015, 23:00
הודעה: #1
הגול של האיטלקי מחצי מגרש הזכיר לי את אלי ברגיג בנתניה
משחק מכבי נתניה נגד הפועל באר שבע , שתי הקבוצות בצמרת עודד מכנס פצוע ושומליק פרלמן ז"ל שולח למערכה שחקן אלמוני אבל מהיר כמו שד , ביציע אני שואל את יואב סבן " יואב מי זה השחקן הצעיר הזה ? " זה אלי ברגיג לא מי יודע מה .....

המשחק 0-0 רבע שעה לסיום אלי ברגיג מקבל כדור באמצע מהצד מרים והכדור נכנס בדיוק כמו עם האיטלקי נגד ברצלונה ניצחנו 0-1 ....

כשבכל אירופה מתלהבים מהגול אנחנו כבר נגמלנו מעשרות רבות יותר יפים

אני קובע חד משמעית אם אתמול מכבי נתניה הגדולה נגד צ'לסי לא היינו מפסידים את המשחק
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
17-Sep-2015, 23:26
הודעה: #2
RE: הגול של האיטלקי מחצי מגרש הזכיר לי את אלי ברגיג בנתניה
לי זה מזכיר את השער של גיא צרפתי נגד הפועל פ"ת.. בדיוק מאותו מקום

פה בסרטון הגול בדקה 1:30 ..

17-Sep-2015, 23:50
הודעה: #3
את הופעתו הראשונה באולימפיקו לא ישכח פלורנצי לעולם. ב-22 במאי 2011 חזרה רומא מפיגור כדי לנצח את סמפדוריה 1:3. טוטי היה גיבור הערב עם שער ושני בישולים, והמאמן וינצ'נזו מונטלה רצה להעניק לו סטנדינג אוביישן. שלוש דקות לפני שריקת הסיום, השופט הרביעי הניף את הספרה 10, ופלורנצי בן ה-20 נכנס במקום האליל. כמה שחקנים זוכים להחליף את גיבורם האולטימטיבי בבכורה שלהם? אז עוד לא ידעו האוהדים שהייתה בכך סמליות לא מבוטלת, סוג של העברת שרביט.

לואיס אנריקה, שהגיע לרומא בקיץ 2011, לא חשב שפלורנצי בשל למאבקים בצמרת, והקשר הצעיר הושאל לקרוטונה מהליגה השנייה. פלורנצי לא התאכזב, וראה בכך הזדמנות להוכיח את עצמו, ויהי מה. כאשר מאמן קרוטונה לאונדרו מניקיני שאל את השחקן החדש אם הוא מסוגל לשחק בעמדת המגן כאשר הקבוצה נקלעה למשבר פציעות, השיב פלורנצי: "אתה יכול גם להגיד לי לעמוד בשער
השילוש הקדוש: פלורנצי הוא ממשיך דרכם של טוטי ודה רוסי ברומא
הוא נולד ברומא, גדל בנוער, מעריץ את הקיסר ופגש את אשתו ביציעים. אלסנדרו פלורנצי ישחק בכל תפקיד ויעשה הכל למען המועדון. המאמנים מחמיאים והגולאסו מול בארסה היה רק הדובדבן
http://sports.walla.co.il/item/2890654

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
18-Sep-2015, 21:15
הודעה: #4
(17-Sep-2015 23:00)זאב רווח כתב:  משחק מכבי נתניה נגד הפועל באר שבע , שתי הקבוצות בצמרת עודד מכנס פצוע ושומליק פרלמן ז"ל שולח למערכה שחקן אלמוני אבל מהיר כמו שד , ביציע אני שואל את יואב סבן " יואב מי זה השחקן הצעיר הזה ? " זה אלי ברגיג לא מי יודע מה .....

המשחק 0-0 רבע שעה לסיום אלי ברגיג מקבל כדור באמצע מהצד מרים והכדור נכנס בדיוק כמו עם האיטלקי נגד ברצלונה ניצחנו 0-1 ....

אני קובע חד משמעית אם אתמול מכבי נתניה הגדולה נגד צ'לסי לא היינו מפסידים את המשחק

רק תיקון קטן .. למען הדיוק וההיסטוריה.
עונת 1978-79 מחזור 4, מכבי נתניה נגד באר שבע.דקה 3. אלי ברגיג, 0:1.
לדעתי השער היחיד שלו בבוגרים...
19-Sep-2015, 16:57
הודעה: #5
(18-Sep-2015 21:15)nitzan כתב:  
(17-Sep-2015 23:00)זאב רווח כתב:  משחק מכבי נתניה נגד הפועל באר שבע , שתי הקבוצות בצמרת עודד מכנס פצוע ושומליק פרלמן ז"ל שולח למערכה שחקן אלמוני אבל מהיר כמו שד , ביציע אני שואל את יואב סבן " יואב מי זה השחקן הצעיר הזה ? " זה אלי ברגיג לא מי יודע מה .....

רק תיקון קטן .. למען הדיוק וההיסטוריה.
עונת 1978-79 מחזור 4, מכבי נתניה נגד באר שבע.דקה 3. אלי ברגיג, 0:1.
לדעתי השער היחיד שלו בבוגרים...

צודק ניצן!
19-Sep-2015, 23:52
הודעה: #6
נראה לי המשחק היחידי שלו בליגה הבכירה כי הוא הרים את האף ופרלמן זרק אותו מהקבוצה אצל שמוליק פרלמן ז"ל אף אחד לא יכל לזייף הוא היה חי את השחקנים מכיר את החומר שיש לו בקבוצה מי שזייף מצא עצמו בחוץ
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים