שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דורה הביתה
13-Sep-2015, 11:30
הודעה: #21
דורה הביתה
הבעיה שאם אשאל אותך מי החאפרים אצלנו תתקשה לנקוב בשמות.. יש פה שתי בעיות עיקריות - צוות אימון בוגרים לא מתאים , ומנהל מקצועי של מחלקת הנוער שלא מצליחה לייצר שחקנים איכותיים. בעלים עם כסף צריך להחליף את שניהם ולמנות פיגורה מקצועית נגיד זלצר או מישהו בדמותו , שיהיה מנג'ר על במועדון. כל עוד אין כסף - הזול הוא מה שנקבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Sep-2015, 11:36
הודעה: #22
RE: דורה הביתה
מורדי שנה טובה,אני האחרון שירצה היום בפיטורי המאמן מלא מעט סיבות,בחוכמה שלאחר מעשה אני לאט לאט מבין(ושןב בחוכמה שלאחר מעשה),שהרומנטיקה גרמה לנו לחשוב אחרת על המאמן,בדיוק כפי שקיוויתי אחרי השבועות הראשונים של אסידון שאנחנו בפני עידן התנהלותי אחר ובתחום המקצועי למועדון תיהיה אמירה.
מהרגע הראשון(בדיוק כמו בתקופת הבן דוד שלו)ניתן לקרוא את הכתובת על "מתקן האימונים",זה התחיל מבחירת עוזר מאמן שברזומה שלו נערים ג' בהפועל חיפה ולא עוזר מאמן בעל ניסיון שניתן להפקיד בידיו אחריות,זה המשיך בבחירת מאמן הכושר של הפועל חיפה ולא במאמן כושר ברמה מאוד גבוה אך מעולם לא היה חלק מהצפון ובבחירת(ניסיון בחירת)שחקנים מוכרים מעברו או קרובים למקורבים ועוד שלטובת השקט התעשייתי עדיף להצניע אותם וזה ממשיך בתוכנית המשחק שהטבטחה להשתנות תמורה להחתמת שחקן כמו זגורי ומהר מאוד חזרה למקור(קישור הגנתי ובעיטות "בום טרח").
ומכיוון שזה המצב אני פחות נרגש ומתרגש מצד אחד ופחות שקט וסולידי מצד שני,כי זה מה ייש ונקווה שזה יספיק(ולכן חלוץ זה ממש לא הבעיה שלנו).
13-Sep-2015, 11:41
הודעה: #23
ברור שגם אם תביא את זלאטן ותמשיך עם אותה צורת משחק שום דבר לא ישתנה.
התקווה היחידה שעם חלוץ טוב משהו ישתנה בקופסא של המאמן ויגרום לו לשנות את צורת המשחק.
מה שכן את הכושר הגופני הלקוי שלנו שום חיזוק לא יוכל לשפר...
13-Sep-2015, 11:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 11:48 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
(13-Sep-2015 11:30)טל.מ כתב:  הבעיה שאם אשאל אותך מי החאפרים אצלנו תתקשה לנקוב בשמות.. יש פה שתי בעיות עיקריות - צוות אימון בוגרים לא מתאים , ומנהל מקצועי של מחלקת הנוער שלא מצליחה לייצר שחקנים איכותיים. בעלים עם כסף צריך להחליף את שניהם ולמנות פיגורה מקצועית נגיד זלצר או מישהו בדמותו , שיהיה מנג'ר על במועדון. כל עוד אין כסף - הזול הוא מה שנקבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עזוב שמות, זה באוויר, זה מושרש, מי שבא מבחוץ נדבק אוטומטית או מועף החוצה זה הרבה מעל איש כזה או אחר, צריך כאן דחוף מישהו כמו ג'ורדי שיעשה "אוורול" כללי לכל המנטליות של המועדון הזה, די לחאפריות.
אני זוכר אמרו פעם שזה בגלל חוסר במתקנים/מתקנים מיושנים, חרטא המועדון היום אולי עם המתקנים הטובים בארץ ועדיין מעגלים פינות ומתנהלים בחובבנות.

אני לא יודע ולא מכיר את האנשים שעובדים במחלקות הנוער והילדים של מכבי פ"ת, אבל כנראה שהם מעניקים לילדים שם דברים שונים ממה שמעניקים בנתניה כי אחרת אי אפשר להסביר איך צומחים שם שחקנים הרבה יותר מחושלים ועם מנטליות ועמוד שידרה הרבה יותר חזקים (עזבו יכולת וכישרון).
13-Sep-2015, 12:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Sep-2015 על ידי 12:21 דוד חטב.)
הודעה: #25
(13-Sep-2015 2:27)זאב רווח כתב:  כשצעקתי צרחתי התחננתי בני לם שתקתם כמו שתיקת הכבשים עכשיו אין כסף למאמן אז תסבלו בשקט תתפללו שרק לא נרד ליגה , בחרתם שלומי דורה עד סיום העונה הוא המאמן מי שרוצה להחליף מאמן שישים כסף לפני שהוא פותח פה
מתי תבין שבני לם גם לא רצה לאמן את הבוגרים וחוץ מזה תבוא לראות משחקי נוער הוא יותר פחדן מדורה

לגבי מחלקת הנוער אני יכול להגיד שקשה לי לראות שמאמנים היחידים שהצליחו פה בשנים האחרונות ושהם מאמנים של כדורגל לא פה כי הם חס וחלילה יכולים יום אחד לרשת את המנהל המקצועי ונשארנו עם יס מנים של המנהל המקצועי חלקם מאמנים טובים חלקם פחות.
מה שבטוח שמחלקת הנוער שלנו לא מתקדמת שנים. כי המנהל המקצועי לוקה בהכנת תוכניות ארוכות טווח לוקה בעבודה על מחשב למעקב אחרי שחקנים, הכל צהיד לפה הכל נעשה בטלפון והכל בשלוף , ככה לפחות היה בתקופתי אם הוא למד להכין תוכנית עבודה שנתית שמחולקת לפרקים של טרום עונה , תחילת עונה , אמצע עונה, וכו..אם היה מעקב בסיסי אחרי שחקנים כולל נק׳ תורפה אצל כל שחקן וכו...דיינו...
10 שנים וב-10 שנים האלה מעט מידי , גם בתארים שלדעתי אין לזקוף אותם לבני לם אלה לנתי עזריה ולישראל צרפתי שלא נמצאים פה היום מישהו יכול להסביר איך ישרכל צרפתי שלקח אליפות עם שנתון בינוני כמו 95 הגיע עם הנוער לגמר גביע לא פה איך????
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים