שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפועל ת"א - מכבי נתניה
12-Sep-2015, 21:11
הודעה: #21
RE: הפועל ת"א - מכבי נתניה
(12-Sep-2015 21:04)mordii2 כתב:  גם בארי היה חלש מאוד חוץ מהגול כלום שחקן שצריך לנהל תמשחק לא נגע בכדור בכלל

Sent from my iPhone using Tapatalk

בארי לא אשם מי שאשם זה המאמן שלו ששם אותו בחצי הראשון בתפקיד שלא מתאים לו ,מחצית שניה עד החילוף של עומר פרץ הוא היה בסדר וגם הבקיע גול ואז המאמן שלו עשה חילוף "גאוני"והכניס את עומר פרץ והזיז את בארי להיות חלוץ במקום להכניס חלוץ במקום זגורי ולהזיז את מרגוליס לקו
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
12-Sep-2015, 21:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2015 על ידי 21:25 Nir Simoni.)
הודעה: #22
הפועל ת"א - מכבי נתניה
דורה הולך להבריח את הצופים, זה עינוי לראות את נתניה. ולגבי סימנאליץ אין לו את יכולת להניע קבוצה, ההשוואה לדג׳ני היתה מוקדמת מידי.
12-Sep-2015, 21:35
הודעה: #23
(12-Sep-2015 20:59)אייל ס כתב:  פירס עשה היום טעויות ופאולים ל10 משחקים....
ולגבי חלוץ,חבל על הכסף כל עוד שלומי דורה לא מחשב מסלול מחדש.

מאמן זול עולה ביוקר.
ולנו זה יעלה מהכסף שאין.
12-Sep-2015, 21:40
הודעה: #24
הבעייה של דורה זה המנטליות של הקבוצות הקטנות שמושרשת בו.
עם טיפה ביצים וחילוף יותר התקפי מעומר פרץ אנחנו מנצחים היום גם במשחק כזה חלש. הפועל ת"א בחצי שעה אחרונה איבדה כמות כדורים שבשנה שלמה מאבדים. אם היינו מחפשים טיפה ליזום ולא לשמור על התיקו היינו עוקצים אותם מזמן.

חוץ מזה, נראה שדורה לא סגור על ציוות השחקנים במגרש. פירס מחצית ראשונה לא האמין איפה הוא עומד (קיצוני ימני ??!), חמזה שיחק ב 4 עמדות שונות ומרגוליס פשוט מסכן כחלוץ.

יש גם בעייה עם סמיליאניץ ופירס. לדעתי פירס חייב לחזור למקומו הטבעי מאחורה יותר וסמיליניץ יותר קדימה. סמיליניץ עושה עבודה הגנתית טובה אבל להתקפה כמעט ולא תורם.

ודוד, מסכים איתך לגבי חסן. היסטרי ,לא רגוע עם הכדור ועושה טעויות שאסור לעשות. אבל עזוב, היום יש טרנד חדש - קידום שחקני בית... אף אחד לא יוציא מילת ביקורת.

ועוד מילה לאורן, שמת לב מי שוב היה מספר אחד במגרש היום ??
The following 1 user Likes אופיר34's post:
פיליפצ'וק (1212-0909-2015201520152015)
12-Sep-2015, 21:48
הודעה: #25
אין ספק היום היה משחק רע רע רע.
12-Sep-2015, 21:51
הודעה: #26
כבר עומד לי על קצה הלשון להגיד לשלומי דורה - זה גדול עליך.
אבל אני חושב שמגיע לו עוד שני משחקים לראות לאן זה הולך.
12-Sep-2015, 21:53
הודעה: #27
מגיע מגיע .. גם יותר משניים.
אחרי שיביא חלוץ אני מצפה לראות שינוי בצורת המשחק. אם זה לא יקרה....
12-Sep-2015, 21:54
הודעה: #28
הפועל ת"א - מכבי נתניה
שוב נמאס לי לקרא את הקשקושים האלה צר לי. כמות הפעמים שחסאן יצא קדימה והקדים את השחקן שלו וחיפה על השטויות של עומר ורד בצד והרחיק כדורים מסוכנים עולה על כל השטויות שהוא עשה בהכשלה אחת. כשפירס עושה את זה אז אף אחד לא מוציא מילה. כשעומר ורד מאבד כדורים כמו טירון וגורם לי להתגעגע לעומר פרץ , אף מילה ... הפאתטיות הזו בהתנפלות על חסאן כבר מגעילה. תעבור הלאה כבר ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
12-Sep-2015, 22:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 12-Sep-2015 על ידי 22:04 עידן444.)
הודעה: #29
אם במשחק כזה אנשים מתלוננים על ירין חסן באמת שאני כבר לא יודע מה להגיד.
מישהו יכול להגיד לי מה לוגסי עשה היום במשחק? מה בארי עשה חוץ מהגול(אם השוער שלי חוטף כזה שער אני משתולל ביציע)? מה פירס עשה היום במגרש? מי שעשו היום את עבודתם הם חסן ומישצ'נקו בלבד!
אבל אף אחד מהשחקנים לא אשם.

אני תוהה כמה זמן יקח לשלומי דורה להבין שעם שלושה שחקנים באמצע שאין להם כמעט בכלל יכולות התקפיות(מלוגסי עד כה אני רואה רק יכולות הגנתיות ופשוט אין לו מה לחפש בהרכב ליד פירס וסימילאניץ' אלא אם כבר רק במקום אחד מהם- ועדיף שלא) מה שמשאיר אותנו עם 3 שחקנים תוקפים שהתאום ביניהם נוראי, אין לנו סיכוי לאיים על השער של היריבה?
למה בכל משחק לפספס מחצית שלמה על האנטי כדורגל הזה? גם פעמיים מתוך 3 המטרה הנשגבת(לא!!! איך השתמשתי בשורש הזה?????) לסיים את המחצית הראשונה ב- 0-0 לא הושגה... אז למה להתחיל את המשחק כאילו הגענו למשחק מול ברצלונה בקאמפ נואו?
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלון (1313-0909-2015201520152015)
12-Sep-2015, 22:21
הודעה: #30
(12-Sep-2015 21:54)טל.מ כתב:  שוב נמאס לי לקרא את הקשקושים האלה צר לי. כמות הפעמים שחסאן יצא קדימה והקדים את השחקן שלו וחיפה על השטויות של עומר ורד בצד והרחיק כדורים מסוכנים עולה על כל השטויות שהוא עשה בהכשלה אחת. כשפירס עושה את זה אז אף אחד לא מוציא מילה. כשעומר ורד מאבד כדורים כמו טירון וגורם לי להתגעגע לעומר פרץ , אף מילה ... הפאתטיות הזו בהתנפלות על חסאן כבר מגעילה. תעבור הלאה כבר ..

זה בסדר..ייקח לך זמן... בסוף תדע לראות דברים בעין מיקצועית ולא לערב רגש ואינטריגות של פורום זניח.

חסן היה היסטרי היום. מרחיק כדורים בלי כתובת במקום לעצור להרים את הראש ולחפש את האופציה הפנויה, עשה פאולים מיותרים (בעיקר הפאוול המטופש קרוב ל 16 שהתחיל מאיבוד שלו עוד לפני זה) ופשוט לא היה רגוע כמו שבלם אמור להיות.

ומה הקשר עומר ורד ורומריו עכשיו ?? גם לא דיברנו על הרוש האדיש וסמיליניץ שהיה חלש היום.
אז אם זה משפר לך את ההרגשה עומר ורד היה הכי גרוע במגרש היום ורומריו עשה הרבה שטויות (פחות בגללו, יותר בגלל מי ששם אותו בעמדה שלא קשורה אליו).

הזכירו את חסן לא בגלל שנאה שיש פה למישהו אלא בעיקר בגלל הוויכוחים הבלתי נגמרים שהיו פה השבוע. אני היום קיבלתי עוד חיזוק לתיאוריה שלי (ולמרות הכל מקווה שחסן ילך וישתפר ככל שיצבור יותר פז"מ)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים