שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
רומני ? אולי סרבי
09-Sep-2015, 10:40
הודעה: #81
רומני ? אולי סרבי
התקשורת של אייל היא לא התקשורת שלנו

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
09-Sep-2015, 11:06
הודעה: #82
RE: רומני ? אולי סרבי
(09-Sep-2015 10:23)עידן444 כתב:  
(09-Sep-2015 10:11)shraga כתב:  
(08-Sep-2015 9:07)עידן444 כתב:  ובינתיים המגמה נמשכת. עפ״י ישראל היום עידו לוי לא יושאל אלא יעבור להפועל רעננה לאחר שהקבוצות סיכמו שיעבור ללא תמורה. פשוט ביזיון!
המינימום של המינימום זה לקבל דמי השבחה. אפילו על זה מוותרים! אני מתחיל לאבד את הסבלנות כלפי הצוות שמנהל את המועדון!
כבר אמרתי ביזיון???
היה חשוב לוותר על עידו ולחסוך את המשכורת השנתית שלו.
אז מה אתה מעדיף - שיישב ביציע ותשולם לו משכורת?
או לחסוך את המשכורת, ולהביא בכסף הזה חלוץ?
אלה שתי האפשרויות ביום האחרון להעברות.
[תנשום עמוק ואל תאבד את הסבלנות]

הייתי מעדיף שעידו ישחק, ואם עוזב שלפחות נרוויח עליו דמי השבחה. במקומו הבאת את חיימוביץ׳ שאני עדיין לא מאמין שהוא משחק אצלנו עבור משכורת שמרוויחים בשרות לקוחות... מצטער... מצד אחד אייל טוען שהוא רק אוהד שניזון מהתקשורת ומצד שני יודע להגיד בדיוק כמה חסכנו וכמה בזבזנו בכל שלב. מצטער, לשחרר את עידו לוי ללא תמורה ולהביט במקומו את חיימוביץ׳ זה הפסד של כסף. נקודה. גם אם נכון לשניה זו זה חסך 50-60 אלף ש״ח(אני די בטוח שזה אפילו פחות מזה...) רוצה לדבר על חסכון? חסן, תירם ועידו לוי היו עולים פחות מחסן, מישצ׳נקו, וחיימוביץ׳ ושלושתם שחקנים שעתידם לפניהם- לזה אין חשיבות בעיניך? חשיבה של לחסוך פה כמה עשרות אלפי שקלים ושם כמה עשרות אלפי שקלים היא חשיבה הכי גרושניקית שיש! אני אפילו כבר לא כועס על עידו לוי שלא קיצץ. כמה אפשר לבקש לקצץ ובמקביל להחתים ולהחתים? יש גבול!
מסתבר שההעדפה שעידו ישחק היא לא אופציה.
מסתבר שחסן, תירם ועידו עולים יותר מחסן, מישצ׳נקו וחיימוביץ׳.
כשכל השחקנים מסכימים לקיצוץ ואחד לא - אם לא תיפטר ממנו אתה דופק את חדר ההלבשה שלך.
אישית, אני מעדיף את עידו ואת דודי על פני חיימוביץ אבל יש מי שמקבל את ההחלטות וכנראה שזה טוב שזה אנשי מקצוע ולא אנחנו. וממש אל תזלזל ב"לחסוך פה כמה עשרות אלפי שקלים ושם כמה עשרות אלפי שקלים" - בדיוק בזכות ה"כמה עשרות אלפי שקלים ועוד כמה עשרות אלפי שקלים" האלה אנחנו מצליחים להביא את החלוץ החדש.
09-Sep-2015, 11:30
הודעה: #83
איפה אתה עובד שרגא? לא מבין את המושג הזה "אם אחד לא יסכים לקצץ ויתנו לו"... כל אחד אמור להיות בתחת של השני ולדעת מה בדיוק ההסכם והחוזה של השני? הרי בלי התערבות של התקשורת המטונפת אלה בכלל דברים שהם לא עניין של אף אחד.
מי יודע מי בדיוק קיצץ וכמה? גם לערן לוי ורומאריו אמרו "או שתקצצו או שתעופו מכאן"?
אני בטוח שלא.
09-Sep-2015, 11:41
הודעה: #84
(09-Sep-2015 11:30)עידן444 כתב:  איפה אתה עובד שרגא? לא מבין את המושג הזה "אם אחד לא יסכים לקצץ ויתנו לו"... כל אחד אמור להיות בתחת של השני ולדעת מה בדיוק ההסכם והחוזה של השני? הרי בלי התערבות של התקשורת המטונפת אלה בכלל דברים שהם לא עניין של אף אחד.
מי יודע מי בדיוק קיצץ וכמה? גם לערן לוי ורומאריו אמרו "או שתקצצו או שתעופו מכאן"?
אני בטוח שלא.

מה זה "בלי התערבות של התקשורת המטונפת"? איך אתה יכול לבודד את התקשורת מהקבוצה או את התקשורת מהכדורגל בכלל? התקשורת היא חלק מהעניין, נתון קיים שאי אפשר לסלק. אני בטח לא יודע מי קיצץ וכמה, אבל לפי אותה תקשורת ערן לוי היה הראשון שקיצץ בכל פעם שביקשו ממנו. נכון או לא - לא יודע. אני לא עובד בסניף הבנק שלו.
אבל כששחקן מסרב לקיצוץ לו הסכימו האחרים (כך על פי הפרסומים), זו אמירה מאד ברורה אם אתה משאיר אותו, ואמירה מאד ברורה אם אתה מוותר על שירותיו.
09-Sep-2015, 11:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2015 על ידי 11:59 עידן444.)
הודעה: #85
(09-Sep-2015 11:41)shraga כתב:  
(09-Sep-2015 11:30)עידן444 כתב:  איפה אתה עובד שרגא? לא מבין את המושג הזה "אם אחד לא יסכים לקצץ ויתנו לו"... כל אחד אמור להיות בתחת של השני ולדעת מה בדיוק ההסכם והחוזה של השני? הרי בלי התערבות של התקשורת המטונפת אלה בכלל דברים שהם לא עניין של אף אחד.
אני בטוח שלא.

מה זה "בלי התערבות של התקשורת המטונפת"? איך אתה יכול לבודד את התקשורת מהקבוצה או את התקשורת מהכדורגל בכלל? התקשורת היא חלק מהעניין, נתון קיים שאי אפשר לסלק. אני בטח לא יודע מי קיצץ וכמה, אבל לפי אותה תקשורת ערן לוי היה הראשון שקיצץ בכל פעם שביקשו ממנו. נכון או לא - לא יודע. אני לא עובד בסניף הבנק שלו.
אבל כששחקן מסרב לקיצוץ לו הסכימו האחרים (כך על פי הפרסומים), זו אמירה מאד ברורה אם אתה משאיר אותו, ואמירה מאד ברורה אם אתה מוותר על שירותיו.

מה שרוצים להסתיר מהתקשורת מסתירים יופי.
כמה ערן לוי קיצץ? מישהו יודע? מישהו מוכן לחתום על זה? כמה החוזה החדש של סבע שודרג? כמה הוא קיצץ? רומאריו הרוויח יותר בעונה שעברה או העונה? אולי אותו דבר? מי יודע?
זו לא סיבה לוותר על שחקן, שבצדק ראה שהוא בין האחרונים בסדר העדיפויות למרות כל הקיצוצים וההתנהלות המופתית של השחקנים בעונה שעברה- שהוא אחד מהבודדים שגם נשארו כאן- והחליט לשים סטופ! אם אתה שואל אותי- במידה מסויימת של צדק.
09-Sep-2015, 12:57
הודעה: #86
עידן, מכיר את המונח יחס עלות תמורה ?

עידו לוי לא מקיים את המונח הזה ,וזה שהוא שחקן בית לא אומר שצריך לנהוג איתו אחרת.
בכדורגל מיקצועני לא צריכים להכניס שיקולים רגשיים שלא קשורים לעניין.
עידו לוי שחקן בינוני שישב על חוזה של שחקן טוב פלוס ולכן הוא לא כאן. וטוב שכך.
09-Sep-2015, 13:37
הודעה: #87
(09-Sep-2015 12:57)אופיר34 כתב:  עידן, מכיר את המונח יחס עלות תמורה ?

עידו לוי לא מקיים את המונח הזה ,וזה שהוא שחקן בית לא אומר שצריך לנהוג איתו אחרת.
בכדורגל מיקצועני לא צריכים להכניס שיקולים רגשיים שלא קשורים לעניין.
עידו לוי שחקן בינוני שישב על חוזה של שחקן טוב פלוס ולכן הוא לא כאן. וטוב שכך.
מה זה חוזה של שחקן טוב + ?
מי שמרוויח יותר ממשכורת ממוצעת במשק אמור להיות תותח על?
מה עשיתם מהשכר של עידו לוי?
09-Sep-2015, 14:39
הודעה: #88
(09-Sep-2015 13:37)עידן444 כתב:  מה זה חוזה של שחקן טוב + ?

בוא נשווה תפוחים לתפוחים.
שחקני כדורגל ברובם הגדול (כולל מהדרג הבסיסי) מרוויחים יותר מעובד ממוצע במשק כך שזה לא בר השוואה.

עידו לוי החזיק חוזה (עפ"י פרסומים זרים..) של יותר מ 100K לעונה (לדעתי באיזור 130K אפילו) ובמכבי נתניה של היום אין הצדקה לשלם סכום כזה , בטח לא לשחקן בינוני שכבר לא יתקדם לשום מקום. בשליש מהעלות שלו הבאת שחקן אומנם יותר מבוגר ,אבל מיקצועית ,לפחות ברמתו ואולי גם עולה עליו.

וזה שהוא שחקן בית לא צריך לשנות את הקביעה הזאת.
09-Sep-2015, 15:14
הודעה: #89
(09-Sep-2015 14:39)אופיר34 כתב:  

שחקני כדורגל ברובם הגדול (כולל מהדרג הבסיסי) מרוויחים יותר מעובד ממוצע במשק כך שזה לא בר השוואה.

עידו לוי החזיק חוזה (עפ"י פרסומים זרים..) של יותר מ 100K לעונה (לדעתי באיזור 130K אפילו) ובמכבי נתניה של היום אין הצדקה לשלם סכום כזה , בטח לא לשחקן בינוני שכבר לא יתקדם לשום מקום. בשליש מהעלות שלו הבאת שחקן אומנם יותר מבוגר ,אבל מיקצועית ,לפחות ברמתו ואולי גם עולה עליו.

הוא לא הרוויח סכומים כאלה.
אולי ברוטו.
ערן לוי ולויטה היו בכיוון האלה. לא עידו לוי.
09-Sep-2015, 15:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 09-Sep-2015 על ידי 15:46 shraga.)
הודעה: #90
(09-Sep-2015 15:14)עידן444 כתב:  
(09-Sep-2015 14:39)אופיר34 כתב:  

הוא לא הרוויח סכומים כאלה.
אולי ברוטו.
ערן לוי ולויטה היו בכיוון האלה. לא עידו לוי.

איך אתה יודע שעידו לא הרוויח סכומים כאלה?
ומ'זתומרת "אולי ברוטו"? גם אם זה עלות מעביד זה לגמרי מופרז. 130 אלף דולר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים