שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם אני ווקוביץ' ויש לי הסכם חתום
01-Sep-2015, 0:50
הודעה: #21
הוא דווקא נשמע לי אינטליגנט ..

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Sep-2015, 0:55
הודעה: #22
RE: אם אני ווקוביץ' ויש לי הסכם חתום
ערס אינטליגנט. הם הכי מסוכנים..

Sent from my LG-D855
01-Sep-2015, 0:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Sep-2015 על ידי 1:01 אלון.)
הודעה: #23
(01-Sep-2015 0:50)טל.מ כתב:  הוא דווקא נשמע לי אינטליגנט ..

תודה טל, אם הייתי ערס אז ״האשכנזי״ לא היה הנהג שלי למשחקי החוץ...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

(01-Sep-2015 0:43)אופיר34 כתב:  
(01-Sep-2015 0:34)אלון כתב:  למה אתה מתעצבן כשמציינים עובדות נכונות?
מכבי ת״א יכולה להרשות לעצמה ליפול עם זר ואח״כ לתקן, אתה לא. זה בדיוק כמו שמיליונר ובן אדם ממוצע נכנסים לקזינו, המיליונר יכול להרשות לעצמו להמר בסכומים גבוהים ולא להפסיד את התחתונים, אני ואתה כנראה שלא.
לגבי השלושה זרים, דורה הצליח עם 2 את חמזי הוא לא בחן ולא ראה, לקח סיכון ויכול להיות שהתמזל מזלו למרות שנהג בחובבנות.

מה שאתה מציע זה שהעני יכנס לקזינו ולא ייגע בז'יטון אחד ,רק יסתכל ,יחקור ויחכה שלעשיר יפול ז'יטון מהכיס כדי שיוכל להמר...

מישהו קיבל החלטה לגבי השניים ולא אני ולא אתה יודעים למה ועל סמך מה התקבלה ההחלטה ללכת עליהם. אני בטוח שחלק מהזרים הטובים שהגיעו לארץ הגיעו בדרך דומה. לפעמים זה מצליח ולפעמים לא. זאת כמובן לא הדרך הכי מיקצועית והכי נכונה אבל לפעמים לוקחים את הסיכון בעיקר שהרבה אפשרויות אחרות אין לך.

ומעניין מה היו אומרים אם היה נופל עם חמזי. תהיה בטוח שאף אחד לא היה מאשים את רוני לוי.

(01-Sep-2015 0:39)טל.מ כתב:  כי אתה מערער לו את התיזה והוא אוהב יציבות .

הוא רק מחזק לי את התיזה עם התשובות שלו

וחשבתי אולי תקימו שניכם חברת סקאוטינג חדשה ?? נמאס כבר מהבלעדיות של נמני בשוק.

מה שאני אומר שהעני צריך להמר בקטן כמו שעשה עם מישצנקו וסימילאניץ. אחד לא שיחק שנתיים אך נבחן והרשים את הצוות המקצועי, השני, צעיר וללא ניסיון אך נבחן גם הרשים את הצוות המקצועי. זה לא מבטיח כלום אך מפחית את הסיכונים...

01-Sep-2015, 9:15
הודעה: #24
אני יכול להמשיך איתך עוד שנתיים....נראה מי ישבר ראשון.

רב הזרים הטובים לא מוכנים להגיע למבחנים באיפריית הכדורגל שלנו, וכנראה שאם זה יהיה התנאי שלך תשאר עם שני זרים עד סוף העונה.
מעבר לזה אתה ממשיך להתעלם מהעובדה שהתחלנו באיחור את ההכנה שלנו לעונה הזאת וזה לא בדיוק מקל על העניין.
בכל מקרה אני בטוח שחברת הסקאוטינג החדשה א' את ט' תביא לנתניה אחלה זרים בשנים הקרובות. אני רגוע....
01-Sep-2015, 23:39
הודעה: #25
אני שמח שאייל עשה שינוי פאזה במחשבה ובהתבטאויות אני מאמין שאם היית עושה זאת לפני כמה שנים היה נחסך מאיתנו ירידת ליגה אחת לפחות ...
כשיש מקום לבקר חובה על האוהדים לבקר אם לא הבעלים והמנהלים יעשו אין ספור טעויות ככל שהאוהדים ירצו בטובת ובהצלחת הקבוצה זה יקרין על הבעלים והמנהלים ועל המאמן לבחור ולהשקיע יותר בשחקנים טובים יותר
אוסידון התחיל אחרי הביזיון עם בני לם טוב כמו שאייל אמר חודש ראשון עבד מצויין חודש שני יצא טמבל
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים