שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אתם אומרים נבקיע 20 גולים השנה?
31-Aug-2015, 9:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2015 על ידי 9:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: מה אתם אומרים נבקיע 20 גולים השנה?
(31-Aug-2015 9:44)עידן444 כתב:  אני שוב ושוב אחזור על כך- אם ירין חסן כמו סטרול, כמו פרנסמן ששיחקו ליד מרין, וכמו בלמים צעירים ששיחקו ליד אמיר שלח(לא זוכר כרגע מי אלה היו אם בכלל אבל) היה משחק ליד בלם רציני ולא ליד שחקנים שהם פחות או יותר ברמה הבינונית שלו(הרמה הנוכחית שלו היא בינונית- לדעתי בעיקר בהיבטים מנטלים וחוזר ריכוז)- הוא היה היום במקום אחר לגמרי!

אהה, הוא צריך מישהו איכותי לידו בשביל להיות טוב?
את התירוץ הזה עוד לא שמעתי.

(31-Aug-2015 9:45)אייל ס כתב:  
(31-Aug-2015 9:34)עידן444 כתב:  אז למה הוא שיחק בכל הנבחרות או הוא לא בין הטובים? עובדות יקירי, עובדות!

זה נכון ומדוייק שהיה בכל הנבחרות הצעירות וברובם היה קפטן.
נכון להיות יצאה נבחרת העתודה שמתבססת על ילידי 94 למשחק ולא ראיתי את שמו מוזכר בסגל....
לגבי נור,היתה לו שנה טובה בנוער(בגיל 17) ומאז נדם....
דין השתפר מאוד,לפי עופר בסון אך עדיין זקוק לדקות משחק ועל הספסל כשני הוא לא יצבור אותם.

טל חן היה קפטן של כל הנבחרות הצעירות, אני לא זוכר שהוא הגיע לאנשהו חוץ מלהיות עוד בלם בליגת העל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2015, 9:58
הודעה: #22
לא מבין על מה אתם מלינים. היה אחלה משחק אתמול בעיקר במחצית השנייה. בקושי הם עברו את האמצע. מאמין שגם שערים יגיעו בסופו של דבר. משחק הבא יש לנו את הרוש ואין יותר טוב מזה להתחיל להבקיע. מדברים פה על חלוצים. לא ראיתי את מכבי חיפה על שלל חלוציה מבקיעה גם מכבי פת הכוכבת התורנית מי המבקיע שלה ? גידי קניוק . חלוץ? גם אצלנו זה בסוף יתחבר. אני מאמין בצעירים האלה תנו להם רק צ'נס. אני מאמין בהם.
31-Aug-2015, 10:01
הודעה: #23
ההבדל המשמעותי שאיפשר את השליטה ב30 הדקות האחרונות היה הכנסת קשר קדמי ע"ח קשר אחורי,זו שיטת המשחק הנכונה והרצויה.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
אלון (3131-0808-2015201520152015)
31-Aug-2015, 10:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2015 על ידי 10:11 עידן444.)
הודעה: #24
(31-Aug-2015 9:42)פיליפצוק כתב:  
(31-Aug-2015 9:34)עידן444 כתב:  אז למה הוא שיחק בכל הנבחרות או הוא לא בין הטובים? עובדות יקירי, עובדות!

תגיד, מה אתה ילד?
אני יכול להביא לך רשימה של שחקנים שהיו "כוכבים" בנבחרות הצעירות ולא רק חברים בסגל ולא הגיעו לכלום בקריירה שלהם בבוגרים.
אני מציע שתצא ותלמד קודם שהשתייכות של שחקן נבחרות צעירות, היא לא מדד לאיכות של שחקן בגיל בוגרים.
אדון חסן כנראה עדיין תקוע בגיל 18 ועושה גם טעויות של שחקן בגיל כזה וזאת הבעיה הכי גדולה שלו לצערי.

זה לא משנה את העובדה שהוא הועדף על פני עשרות בלמים אחרים בארץ- אז כנראה שזה המקום והפוטנציאל שלו. בכל אופן הוא דוגמה פחות טובה כי משום מה הוא כן מקבל צאנס אמיתי. אני לא רוצה לדבר פרסונלית- עובדתית לשחקן צעיר שגדל במכבי פ״ת שלא סומן כמעט בשום שלב כהוט פרוספקט ולא היה בשום נבחרת צעירה יש יותר סיכוי לקבל צאנס בבוגרים מאשר שחקנים שכן סומנו ושיחקו בנבחרות במכבי נתניה.
אתה יכול לחלוק עלי אבל כל שחקן שהיה כוכב בגיל צעיר ולאחר מכן הפך לבדיחה(סטייל שי בירוק, ראובן עובד) יש או טיפול לא נכון של המערכת או מבנה אישיות חסר תקומה(כמו בדוגמאות שנתתי). אני חושב שכאשר המערכת פועלת נכון תוך מדיניות ברורה של טיפוח שחקנים ושילובם בקבוצה הבוגרת כבר מגיל צעיר כמו מכבי פ״ת, כמו אשדוד- הם מרוויחים יותר שחקנים- ולא, אני לא רוצה להיות הם ולא רוצה בעלים כמו לוזון או בן זקן! על אף זאת, בהתנהלות מול שחקנים צעירים והמעבר מנוער לבוגרים יש לנו הרבה מה ללמוד. כמה שחקנים מכבי פ״ת משאילה? לדעתי כמעט כלום. כמה ק״ש? לדעתי כמעט כלום. למה? כי הם מתנהלות כמו שקבוצות בסדר גודל שלהן אמורות להתנהל ומכבי נתניה מתנהלת כמו מכבי חיפה ומכבי ת״א- קבוצות עם סגלים עצומים, מחלקות נוער גדולות פי כמה ופקק על כל עמדה ואנחנו ממש לא הן. כשהן מפספסות את רועי קהת, מאור בוזגלו וישראל זגורי זה פחות קריטי להן מאשר כשנתניה מפספסת את ריף מסיקה, יניב לביא ושיר צדק.

אביא דוגמה מהעולם שלי- חברה יכולה לפתח מוצר מדהים. שיהיו לה מהנדסים מדהימים, מתכנתים אדירים, אנשי מכירות שיכולים למכור קרח לאסקימואים- ברגע שיש לה מחלקה מחורבנת של מעבר מפיתוח לייצור היא תיפול! זו המטפאורה שלי למכבי נתניה והמעבר אצלנו מנוער לבוגרים.

(31-Aug-2015 9:48)פיליפצוק כתב:  
(31-Aug-2015 9:44)עידן444 כתב:  אני שוב ושוב אחזור על כך- אם ירין חסן כמו סטרול, כמו פרנסמן ששיחקו ליד מרין, וכמו בלמים צעירים ששיחקו ליד אמיר שלח(לא זוכר כרגע מי אלה היו אם בכלל אבל) היה משחק ליד בלם רציני ולא ליד שחקנים שהם פחות או יותר ברמה הבינונית שלו(הרמה הנוכחית שלו היא בינונית- לדעתי בעיקר בהיבטים מנטלים וחוזר ריכוז)- הוא היה היום במקום אחר לגמרי!

אהה, הוא צריך מישהו איכותי לידו בשביל להיות טוב?
את התירוץ הזה עוד לא שמעתי.

(31-Aug-2015 9:45)אייל ס כתב:  

זה נכון ומדוייק שהיה בכל הנבחרות הצעירות וברובם היה קפטן.
נכון להיות יצאה נבחרת העתודה שמתבססת על ילידי 94 למשחק ולא ראיתי את שמו מוזכר בסגל....
לגבי נור,היתה לו שנה טובה בנוער(בגיל 17) ומאז נדם....
דין השתפר מאוד,לפי עופר בסון אך עדיין זקוק לדקות משחק ועל הספסל כשני הוא לא יצבור אותם.

טל חן היה קפטן של כל הנבחרות הצעירות, אני לא זוכר שהוא הגיע לאנשהו חוץ מלהיות עוד בלם בליגת העל.

ומה רצית? שיגיע ליובנטוס? אם לא אז זה לא נחשב? מה רע בטל חן? אחלה שחקן.

ועוד איך! משחק ליד פיגורה שמכוונת אותך ומלמדת אותך ומצילה אותך מטעויות עושה אותך יותר טוב! ואם אתה לא מבין את זה- הבעיה אצלך. כמה עלה לשחר שהוא נתן לדוידוביץ(אוי דוידוביץ׳!!!) להיות שוער ראשון מגיל צעיר? זה לדעתך השתלם או לא? לדעתי כן.
31-Aug-2015, 10:12
הודעה: #25
(31-Aug-2015 10:01)אייל ס כתב:  ההבדל המשמעותי שאיפשר את השליטה ב30 הדקות האחרונות היה הכנסת קשר קדמי ע"ח קשר אחורי,זו שיטת המשחק הנכונה והרצויה.

לא מבין את שלומי דורה שאיפשר לקבוצה בינונית כמו בית"ר להשתלט על מרכז המגרש, ללחוץ אותנו ואנחנו באיצטדיון הביתי מתגוננים ויוצאים למתפרצות כשזה אמור להיות ההיפך.
יש לי תחושה שדורה עדיין לא החליף את הדיסקט מהפועל עכו למכבי נתניה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלון (3131-0808-2015201520152015)
31-Aug-2015, 10:23
הודעה: #26
(31-Aug-2015 10:12)פיליפצוק כתב:  
(31-Aug-2015 10:01)אייל ס כתב:  ההבדל המשמעותי שאיפשר את השליטה ב30 הדקות האחרונות היה הכנסת קשר קדמי ע"ח קשר אחורי,זו שיטת המשחק הנכונה והרצויה.

לא מבין את שלומי דורה שאיפשר לקבוצה בינונית כמו בית"ר להשתלט על מרכז המגרש, ללחוץ אותנו ואנחנו באיצטדיון הביתי מתגוננים ויוצאים למתפרצות כשזה אמור להיות ההיפך.
יש לי תחושה שדורה עדיין לא החליף את הדיסקט מהפועל עכו למכבי נתניה.

ברור שהוא לא החליף...לדעתי הוא לא רוצה לסיים כמו בן דודו ומכאן פחדנותו...
31-Aug-2015, 10:27
הודעה: #27
הוא שאמרתי אתמול למישהו לידי ביציע .. הבנאדם לא קולט שהוא הגיע לקבוצה עם די אן איי אחר וזאת לא עכו או הפועל חיפה

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
31-Aug-2015, 10:59
הודעה: #28
(31-Aug-2015 10:27)טל.מ כתב:  הוא שאמרתי אתמול למישהו לידי ביציע .. הבנאדם לא קולט שהוא הגיע לקבוצה עם די אן איי אחר וזאת לא עכו או הפועל חיפה

Sent from my iPhone using Tapatalk

חאפר כמו הבן דוד שלו וכמו הדוד שלו..קבוצה שלא יודעת מה היא רוצה. כמה פעמים קיבלנו את שיטת עטר של הגש ורוץ לכיוון השער?
זה מאמן כדורגל? מה עם התקפת מעבר? מה עם תבניות משחק בהן שחקן יודע היכן לרוץ.
עזבו אותי ממנו. את אשר יגורתי בא לי. מאמן בשקל תשעים, נותן גם תמורה כזאת.
היינו מביאים את לואיס, היה מביא מספר זרים מקוסטה ריקה, צעירים, מחוייבים לו, כעוזר מאמן נבחרת קוסטה ריקה. נכון לואיס עולה יותר, אבל כמה כסף נבזבז על החלטות רכש כושלות? על סגל מנופח?
זול עולה ביוקר.
31-Aug-2015, 11:09
הודעה: #29
לא ממהר לשרוף את האיש, אבל אם הוא לא יידע לעשות את ההתאמות הדרושות ובעיקר לפגוע בחלוץ הוא יהיה בבעיה.
31-Aug-2015, 11:14
הודעה: #30
כבר בבעיה. ולא אני לא חושב שעבודת המאמן היא סקאוטינג ובזה אנשים מתבלבלים. עבודת המאמן היא להעמיד קבוצת כדורגל.
עם יד על הלב, מה אתה חושב?
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים