שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה אתם אומרים נבקיע 20 גולים השנה?
31-Aug-2015, 1:32
הודעה: #11
RE: מה אתם אומרים נבקיע 20 גולים השנה?
אביב במקום לוגסי אם כבר...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
31-Aug-2015, 9:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2015 על ידי 9:31 עידן444.)
הודעה: #12
(31-Aug-2015 1:08)אופיר34 כתב:  
(31-Aug-2015 0:42)עידן444 כתב:  ראיתי קבוצה עם קישור אחורי יוצא מהכלל! ראיתי את חמזה בארי שהבחור הזה לוקח כדור ויוצא איתו הוא בלתי ניתן לעצירה אבל צריך קצת ליטוש(ויש לבית״ר קישור אמצע טוב- זה לא קונוסים). טל איילה נתן למרגוליס אחלה כדור לגול. במרכז ההגנה שלנו כנראה פחות חשוב מי ישחק כשיש לנו קישור אחורי ברמה כזו(רומאריו ומילאן אשכרה מזכירים לי את ויירה ופטי גיבורי נערותי בארסנל). זגורי הוסיף לנו המון(מהנקודה שהוא החטיא היום מסיקה שם כדור בחיבור אבל באמת אופיר- אל תהפוך את הדיון על שחקני הבית לגועל נפש וקרב פנימי עכשיו...), מגינים מאוד פרווה אבל כל עוד הם סוגרים טוב(והם סוגרים טוב) אננ מרוצה. השאר זה אקסטרה. גם לגבי מרגוליס יש לי הרגשה טובה.
מוטרד שנגד מכבי פ״ת לא היינו פחות טובים, היום היינו יותר טובים ובמקום להיות עם 4 אנחנו עם 1. אה... ויש לנו שוער... להבדיל מהעונה שעברה...

ואין קאיודה שמשחק כזה מסיים עם צמד אם הוא ביום פחות טוב...

אני פעם הפכתי דיון לגועל נפש ?? זה חדש לי.
אל דאגה. לא אכנס לזה שוב אבל חייב לומר שצריכים להסתכל על הדברים בעיניים מקצועיות ואת הרגש לנסות לשים בצד (ואני יודע שזה קשה).

וחוץ מזה , מסכים בגדול.

אולי גועל נפש היה ביטוי קצת חריף אבל הכוונה היתה שזה לא לעניין עכשיו אחרי כל פעולה טובה של מושאל להגיד שלא גדלים כאלה אצלנו ואחרי כל פלופ של שחקן בית לצאת בהכרזות על בלוף וליצור כאילו תחרות בתוך הקבוצה. לא נכנס שוב לדיון הזה אבל כל הטענה שלי היא שלראות שחקן בית אחד וחצי בסגל של קבוצה נטולת אמצעים שאת מעט האמצעים שלה בעונות האחרונות כן התעקשה להשקיע בנוער(יאמר לזכות בלדב ולב) זה מביך ואין טעם בכלל להיכנס לדיון פרסונלי. ואי אפשר להגיד שהנוער לא מייצר. במהלך העונה שעברה אנחנו ואשדוד שלחנו הכי הרבה נציגים לנבחרת הצעירה(כשהסופרים גם את סבע). לא מכבי ת״א, לא מכבי חיפה, לא מכבי פ״ת- אנחנו!
בנבחרת הבוגרת היו לנו כמעט יותר בוגרי מחלקה מכל המחלקות בארץ. וזה לא משנה אם זה בן הרוש שעושה חורים, דגני שממש לא עילוי או טיבי שברח מכאן לפני ששיחק דקה בבוגרים(לא באשמת אף אחד). זה אומר שייצרנו את אחד השוערים הטובים בארץ(דין גל) ואין סיבה שהוא לא יהיה שוער שני, זה אומר שייצרנו את אחד הבלמים הטובים בארץ(ירין חסן) וזה אומר שייצרנו את האחד החלוצים הטובים בארץ(נור ביסאן) ואין שום סיבה שהוא לא יקבל לפחות את הצאנסים שמקבלים גוזלן במכבי חיפה, אופיר מזרחי ואוגו בק״ש, ועוז פרץ במכבי פ״ת. אל תגידו לי שלא מייצרים כאן כלום- העובדות מלמדות אחרת!

הבעיה היא במעבר בדיוק מהסיבה שאין ראייה מערכתית. כל מאמן מגיע, רוצה לשרוד, ועובדתית הראש של המאמן הישראלי הבינוני מינוס עובד ככה שעדיף להביא מכל הבא ליד מאשר לתת צאנסים לצעירים. אלה שעושים זאת- בעיקר ביד מכוונת של בעלים- מרוויחים לקבוצות שלהם שחקנים בייצור עצמי. בנתניה אין את זה והתוצאה היא ששנה אחר שנה כל הקבוצה מוחלפת.
31-Aug-2015, 9:33
הודעה: #13
"זה אומר שייצרנו את אחד הבלמים הטובים בארץ(ירין חסן)"
איזה חומר אתה לוקח תגיד?
אני מקווה שהוא נתן אתמול נשיקה גדולה לברק לוי (ולקורה).
31-Aug-2015, 9:34
הודעה: #14
אז למה הוא שיחק בכל הנבחרות או הוא לא בין הטובים? עובדות יקירי, עובדות!
31-Aug-2015, 9:39
הודעה: #15
אני מנסה לא להגרר שוב לדיון הזה ולא הולך לי....Blush

לא אמרתי שלא מייצרים ,אמרתי שהתוצרת לא איכותית מספיק כדי שתהיה חלק מהותי בקבוצת ליגת על בישראל. ולשלוח נציגים לנבחרת זה נחמד אבל זה עדיין לא הופך את הנציגים וגם את הנבחרת לכאלה טובים. לא רוצה לעשות השוואות אבל תעבור על השחקנים שמכבי ת"א או פ"ת מייצרים ותראה שאין לנו כרגע הרבה מה להציע לבוגרת.

מכבי נתניה תמיד שילבה שחקנים מבית בהרכב שלה שהיו כאלה שהצדיקו את זה והיא תעשה את זה גם השנה לאלה שבאמת מגיע (ולדעתי יש כרגע שניים שלשה כאלה).

אשמח לדעת מי למשל משחקני הבית היה חסר לך אתמול ?
31-Aug-2015, 9:39
הודעה: #16
עידן כל מילה!!! בול ...מאמן פחדן אין בעל בית מכוון...
31-Aug-2015, 9:41
הודעה: #17
בוא נפסיק עם הפופוליזם ותגידו לי בבקשה כל הרומנטיקנים איזה הרכב צריך לעלות במשחק הבא כולל 3 מחליפים
31-Aug-2015, 9:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 31-Aug-2015 על ידי 9:43 פיליפצ'וק.)
הודעה: #18
(31-Aug-2015 9:34)עידן444 כתב:  אז למה הוא שיחק בכל הנבחרות או הוא לא בין הטובים? עובדות יקירי, עובדות!

תגיד, מה אתה ילד?
אני יכול להביא לך רשימה של שחקנים שהיו "כוכבים" בנבחרות הצעירות ולא רק חברים בסגל ולא הגיעו לכלום בקריירה שלהם בבוגרים.
אני מציע שתצא ותלמד קודם שהשתייכות של שחקן נבחרות צעירות, היא לא מדד לאיכות של שחקן בגיל בוגרים.
אדון חסן כנראה עדיין תקוע בגיל 18 ועושה גם טעויות של שחקן בגיל כזה וזאת הבעיה הכי גדולה שלו לצערי.
31-Aug-2015, 9:44
הודעה: #19
אני שוב ושוב אחזור על כך- אם ירין חסן כמו סטרול, כמו פרנסמן ששיחקו ליד מרין, וכמו בלמים צעירים ששיחקו ליד אמיר שלח(לא זוכר כרגע מי אלה היו אם בכלל אבל) היה משחק ליד בלם רציני ולא ליד שחקנים שהם פחות או יותר ברמה הבינונית שלו(הרמה הנוכחית שלו היא בינונית- לדעתי בעיקר בהיבטים מנטלים וחוזר ריכוז)- הוא היה היום במקום אחר לגמרי!
31-Aug-2015, 9:45
הודעה: #20
(31-Aug-2015 9:34)עידן444 כתב:  אז למה הוא שיחק בכל הנבחרות או הוא לא בין הטובים? עובדות יקירי, עובדות!

זה נכון ומדוייק שהיה בכל הנבחרות הצעירות וברובם היה קפטן.
נכון להיות יצאה נבחרת העתודה שמתבססת על ילידי 94 למשחק ולא ראיתי את שמו מוזכר בסגל....
לגבי נור,היתה לו שנה טובה בנוער(בגיל 17) ומאז נדם....
דין השתפר מאוד,לפי עופר בסון אך עדיין זקוק לדקות משחק ועל הספסל כשני הוא לא יצבור אותם.
The following 1 user Likes אייל ס's post:
פיליפצ'וק (3131-0808-2015201520152015)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים