שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ההרכב נגד ביתר
30-Aug-2015, 16:51
הודעה: #61
RE: ההרכב נגד ביתר
ההחתמות הראשונות והצ'אנס שניתן לשחקנים יצירתיים במשחקי האימון הראשונים,הצית את דימיוננו והלכנו שבי אחרי הקבוצה המרגשת.
ואז הגיע סימיליאניץ ובלבל ת'מאמן,מצד אחד שחקן שאין דברים כאלו ובטח לא במחיר שווה לכל נפש ומצד שני,מה עושים איתו? ויש את פירס ויש את לוגסי ונבנה מערך חדש שממש לא מתאים למכבי נתניה שלמעשה מציב את לוגסי סימיליאניץ ופירס כקוו ביצורים מאחור ויוצר חלל דרמטי במרכז.
ובהמשך אותו שבוע סבע ניפצע ושוב מקור לחץ והחלטה תמוהה על החתמת שניר דורי והבאת 2 מונטנגרים משום מקום וצרוף חיימוביץ(אני יודע על מגעים איתו מה1/8)וויתור על עידו ודודי.
.ובמשחקים נגד רעננה וכ"ס זה ניראה כלום ושום דבר ונגד ב"ש חזרנו ל4 שחקנים יצירתיים וזה ניראה הרבה יותר טוב ונגד בית"ר היה גם מזה וגם מזה ונגד פ"ת לא מזה ולא מזה.
מעניין מה יילד יום כשפרץ מגן שמאלי וחיימוביץ בלם וקוו הביצורים חזר ומשחקים בלי חלוץ..
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
30-Aug-2015, 16:55
הודעה: #62
אנחנו צריכים היום נקודות אם הוא יכול ויודע איך להביא אותם אני מוותר לו היום על כדורגל מצדי שיעמיד את האוטובוס ברחבה,
היום רק ניצחון.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
30-Aug-2015, 16:55
הודעה: #63
(30-Aug-2015 16:51)אסףג כתב:  
(30-Aug-2015 16:35)אייל ס כתב:  
(30-Aug-2015 16:27)mordii2 כתב:  אני לא מבין מאז שדודי שוחרר זהו המאמן שרוף ? עד לפני שבוע היה קוסם
אייל אולי הרוש עדין לא בריא 100 אחוז אולי גם הבלם ואולי שניהם ישחקו יש עוד מספיק זמן

Sent from my iPhone using Tapatalk

הוא היה רחוק מלהיות קוסם לפני שבוע ורחוק מלהיות שרוף היום.
ונכון,ככל שעובר הזמן אנחנו מגלים עוד ועוד מיכולותיו וצורת עבודתו
לחלק זה עושה יותר טוב ולחלק פחות.
את הביקורת שלי על החיפוף בהכנה ובכושר הגופני ובחימום לפני משחק,אתה קורא כבר חודש.

זה הכי עצוב, כי כבר היינו בסרט הזה ואנחנו יודעים איך זה נגמר.
אתה היית מאלה שתמכו בו.
לצערי, באופי שלי, אני רואה בהרבה דברים שחור או לבן, והתנהגות מגעילה היא מבחינתי שחור. עצוב לי שהיום אין לנו רזרבות, אין לנו מאיפה ועל טעויות נשלם בריבית דריבית.
כולי תקווה שבמשחק היום נראה משהו שונה. ושיהיה לו בהצלחה, מכל הלב.

הייתי מאוד בעדו והייתי מאוד בעד טל בנין ומהר מאוד בהתנהלות טל בנין(שלא קשורה לכדורגל),הבנתי שיש לנו בעיה קשה,נקווה שהמצב אצל הבן דוד שונה,למרות שגנטיקה זה מדע שבדרך כלל מעניק טווח התראה מקדים..
30-Aug-2015, 17:14
הודעה: #64
ההרכב נגד ביתר
ומה מונע מדורה להוריד את לוגסי לספסל ? מין הסתם כלום. יכול להיות שזה הכדורגל שהוא מאמין בו ואם כן אני בטוח שהוא לא גומר פה את העונה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
30-Aug-2015, 17:18
הודעה: #65
אני לא שוכח את הכישלון של דורה בנצרת. והיום אחרי שנקבל 2 חתיכות לצערי אולי המאמן יתחיל להתעורר ולהבין שהמערך והשיטת משחק שלו שווים לתחת.
30-Aug-2015, 17:20
הודעה: #66
(30-Aug-2015 16:55)אייל ס כתב:  
(30-Aug-2015 16:51)אסףג כתב:  
(30-Aug-2015 16:35)אייל ס כתב:  
(30-Aug-2015 16:27)mordii2 כתב:  אני לא מבין מאז שדודי שוחרר זהו המאמן שרוף ? עד לפני שבוע היה קוסם
אייל אולי הרוש עדין לא בריא 100 אחוז אולי גם הבלם ואולי שניהם ישחקו יש עוד מספיק זמן

הוא היה רחוק מלהיות קוסם לפני שבוע ורחוק מלהיות שרוף היום.
ונכון,ככל שעובר הזמן אנחנו מגלים עוד ועוד מיכולותיו וצורת עבודתו
לחלק זה עושה יותר טוב ולחלק פחות.
את הביקורת שלי על החיפוף בהכנה ובכושר הגופני ובחימום לפני משחק,אתה קורא כבר חודש.

זה הכי עצוב, כי כבר היינו בסרט הזה ואנחנו יודעים איך זה נגמר.
אתה היית מאלה שתמכו בו.
לצערי, באופי שלי, אני רואה בהרבה דברים שחור או לבן, והתנהגות מגעילה היא מבחינתי שחור. עצוב לי שהיום אין לנו רזרבות, אין לנו מאיפה ועל טעויות נשלם בריבית דריבית.
כולי תקווה שבמשחק היום נראה משהו שונה. ושיהיה לו בהצלחה, מכל הלב.

הייתי מאוד בעדו והייתי מאוד בעד טל בנין ומהר מאוד בהתנהלות טל בנין(שלא קשורה לכדורגל),הבנתי שיש לנו בעיה קשה,נקווה שהמצב אצל הבן דוד שונה,למרות שגנטיקה זה מדע שבדרך כלל מעניק טווח התראה מקדים..

סורי אייל, בעניין הזה, כמו בעניין של בנין, הלכתי אחרי הבטן.
אני באמת מקווה לטוב.
30-Aug-2015, 17:21
הודעה: #67
ההרכב נגד ביתר
חברה כולה מחזור שני ואני מקווה שננצח היום למרות שאני תקוע בשדה תעופה ולא יספיק למשחק יש לי הרגשה טובה שהנקודות יהיו אצלנו

30-Aug-2015, 17:37
הודעה: #68
(30-Aug-2015 17:21)mordii2 כתב:  חברה כולה מחזור שני ואני מקווה שננצח היום למרות שאני תקוע בשדה תעופה ולא יספיק למשחק יש לי הרגשה טובה שהנקודות יהיו אצלנו

לא על הנקודות אנחנו מלינים.
.אנחנומלא הפועל עכו שחיים מהישרדות להישרדות,קיווינו שהתחיל משהו אחר..
30-Aug-2015, 17:56
הודעה: #69
שמעתי שסמיליאניץ' היה רע מאוד נגד מכבי פ"ת.
30-Aug-2015, 18:03
הודעה: #70
ההרכב נגד ביתר
הוא גם לא היה משהו נגד בש . אולי זה לא פופולארי לומר את זה פה אבל לא נפלתי מהיציע כשראיתי אותו

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים