שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מחיר ההצלחה בכדורגל
28-Aug-2015, 21:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2015 על ידי 22:00 טל.מ.)
הודעה: #21
מחיר ההצלחה בכדורגל
שלא תדע עוד צער.

Sent from my iPad using Tapatalk

(28-Aug-2015 21:57)amir כתב:  לפעמים אנחנו שוכחים, שלפני שהם שחקנים, מאמנים או שופטים, הם קודם כל בני אדם! ראיון בלעדי, מרגש והאמת קורע וזה פה שקורא לשחקנים בכל מיני שמות גנאי וחושב שזו חכמה גדולה אז זה לא.
"חלמתי לשחק באלופות, לא יודע למה מחליפים אותי
http://sports.walla.co.il/item/2885748

האמת זה די מגעיל מה שעשו לו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2015, 22:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2015 על ידי 22:12 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
RE: מחיר ההצלחה בכדורגל
(28-Aug-2015 21:58)טל.מ כתב:  שלא תדע עוד צער.

(28-Aug-2015 21:57)amir כתב:  לפעמים אנחנו שוכחים, שלפני שהם שחקנים, מאמנים או שופטים, הם קודם כל בני אדם! ראיון בלעדי, מרגש והאמת קורע וזה פה שקורא לשחקנים בכל מיני שמות גנאי וחושב שזו חכמה גדולה אז זה לא.
"חלמתי לשחק באלופות, לא יודע למה מחליפים אותי
http://sports.walla.co.il/item/2885748

האמת זה די מגעיל מה שעשו לו.

מה לעשות שהוא לא מספיק טוב לליגת האלופות.
זה ההבדל בין מועדון גדול שחושב בגדול וקדימה כל הזמן, לבין מועדון בינוני, שהדביק לצערי חלק מאוהדיו בבינוניות, מה שגורם להם להחזיק מבינוני כמו ריף מסיקה.
28-Aug-2015, 22:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2015 על ידי 22:37 אלון.)
הודעה: #23
מחיר ההצלחה בכדורגל
כנראה כשגם עושים חריש עמוק וממנים רק צוות זר עדיין השכונה הישראלית משתלטת...
לגבי חואן פאבלו, לדעתי הוא לא שוער מספיק טוב למכבי ת״א אך התרגיל המסריח שעשו לו יותר מסריח מתרגיל הרוש לויטה...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
28-Aug-2015, 23:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2015 על ידי 23:07 פיליפצ'וק.)
הודעה: #24
(28-Aug-2015 22:33)אלון כתב:  כנראה כשגם עושים חריש עמוק וממנים רק צוות זר עדיין השכונה הישראלית משתלטת...
לגבי חואן פאבלו, לדעתי הוא לא שוער מספיק טוב למכבי ת״א אך התרגיל המסריח שעשו לו יותר מסריח מתרגיל הרוש לויטה...

למה שכונה? התנהלות אירופאית מקצוענית לעילא ולעילא, הלוואי חצי מזה אצלנו.

(28-Aug-2015 20:21)עידן444 כתב:  פיליפצ׳וק- פשוט לא יאמן ההתעלמות שלך מעובדות פשוטות שאנשים כאן מעלים. אצלך תמיד הדשא של השכן ירוק יותר. ריף מסיקה שחקן ליגה לאומית? מה אתם בכלל יודע על הקריירה של ריף מסיקה? כמה ראית אותו בנוער(היה רמה מעל כולם בשנתונים טובים כולל הטאלנט של טוברוק מויאריאל- אפרופו בלופים זה שחקן שגם בלאומית מחמם ספסלים), איזה תוצרת אתה רואה במועדונים אחרים שהם לא מכבי ת״א ומכבי חיפה? אז להפועל חיפה היה שנתון או שניים טובים... כמובן שאתה תהיה הראשון להתלהב מחנן ממן רן אבוקרט או שתלך אחורה עד לגילי ורמוט...
היית מת שבן שלך יגיע לרבע ממה שהגיעו שחקנים שאתה מזלזל בהם וקורא להם בלופים!
מכבי פ״ת נותנת צאנסים ואוכלת גם לא מעט חרא עם שחקני הבית שלה וגם מוכנה לשלם מחיר של ירידת ליגה! היא ירדה לא מזמן ואם לא פותחים לה רגליים באשדוד היא יורדת שוב. הרווח הוא שחקנים צעירים ואם תעשה קצת שעורי בית תגלה שהרבה מהשחקנים האלה הגיעו מקבוצות אחרות אבל בעיניך אלמוג כהן וחן עזרא זה לא שלנו אבל זה שחצי מהשחקנים של מכבי פ״ת הגיעו לשם רק בנוער- זה כן שלהם...
לפחות אל תהיה צבוע! ואם אין לך מושג מה קורה מסביב לפחות אל תבלבל את המוח ותקרא לכולם בלופים!

מי שצריך לעשות שינוי בחשיבה זה מי שמנהל את המועדון. אין שום סיבה שקבוצה במתכונת שלנו שמשקיעה מיליונים במחלקת הנוער לאורך שנים תשחק עם שחקן בית אחד בהרכב! עם התנהלות כזו- אני לא רואה סיבה להמשיך להפעיל מחלקת נוער. קחו את ה 2 מיליון ש״ח שמשקיעים בנוער- שימו את זה על שחקני רכש, תוסיפו כמה מושאלים- ושלום על ישראל. ההתנהלות של השנים האחרונות חסרות כל הגיון!

הסתכלתי על הפורום מהצד בימים האחרונים. כמעט לא הגבתי. כשאדם יקר לך הולך לעולמו יוצא לך לעשות חשבון נפש. לעצור רגע. להתחבר לצד הרוחני שלך. כפי שאני הסתכלתי על הפורום מהצד הגיע הזמן שמישהו יסתכל מהצד על המועדון הזה(מישהו בעל השפעה שיכול לשנות) ויראה כמה הוא מתנהל בחוסר היגיון. בכל היבט אפשרי. העולם היום מונע בכסף וכסף קל לספור. בעיני הנזקים שנעשו וממשיכים להעשות כאן בכלל לא מדידים ולכן לא מקבלים את היחס הראוי.
המועדון הזה צריך לחשב מסלול מחדש ויש דברים שאפשר לעשות בלי הרבה כסף. במכבי פ״ת לא משקיעים הרבה כסף. ואין שם קהל, וכולם שונאים את המועדון הזה אבל יש למועדון הזה חזון! וחזון הופך אותו לאחד המועדונים היציבים בארץ. הגיע הזמן שגם כאן יהיה חזון!

בוא תספר לחסר ידע שכמוני, מה עשה אדון מסיקה עד היום בכדורגל הישראלי מאז שעזב את מכבי נתניה חוץ מלהחליף קבוצות כמו גרביים, לאיזה הישגים הוא הגיע?
"השחקן שראובן עטר ביטל" אוי אוי אוי.... מסכנוני, היה צריך יותר ליטופים, מה הוא כלב? היה צריך יותר חום ואהבה, מה הוא כוסית?
ואני אמשיך לקרוא ל"טאלנטים" שלך בלופים, חסרי עמוד שידרה ואופי עד מחרתיים, הם מרוויחים את זה ביושר על המגרש.
29-Aug-2015, 1:05
הודעה: #25
אני באמת לא מבין אתכם. מאז השחרור של דודי אנשים פה מאבדים פרופרציות ביג טיים.
המועדון תמיד ידע לשתף ולקדם צעירים כאשר היו כאלה שרמתם הצדיקה את שילובם (ובמקרים מסוימים גם כאלה שלא הגיע להם).
אוזן, קלימי, נחייסי, זויטי, וסיהון, גזל, אלמוג כהן, עזרא, וילנר,עידו לוי, ירין חסן ועוד...

השנתונים האחרונים של מחלקת הנוער לא הצמיחו שחקנים מספיק איכותיים שיכלו לתקוע יתד בקבוצה בוגרת. אלה שכן הראו ניצוצות קיבלו מספר הזדמנויות (כולל בימים מרוכזים לפני פתיחת עונה) ולא הרשימו את המאמנים שאימנו פה באותם תקופות. ברשימה הזאת נכללים בין היתר עדי נמני, חסארמה, נור ביסאן, ריף מסיקה, מנצור, שריקי ועוד..

אז שיאמר היה פה באמת היתה סוג של פריחה באגף הצעירים רק צריך לזכור שרב השחקנים היותר טובים הובאו מחוץ לעיר והרבה כסף הושקע בזה ,מה שלא קיים היום.

אסור גם לשכוח שהשכנה שלנו טוברוק לא בדיוק תורמת למחלקת הנוער וגונבת לנו לא פעם מספר צעירים שחלקם התפתחו לשחקנים לגיטימים בליגת העל.

נכון להיום אפשר לספור על כף יד אחת את אלה שבאמת זכאים לקבל הזדמנות - אביב אברהם, ירין חסן, גרשומוב, אולי גם זיו . אני מקווה שלפחות אביב יקבל דקות ויוכיח את עצמו כי יש לו כדורגל.

שורה תחתונה - כסף וניהול מחלקת נוער זה מאד חשוב, אבל שהטבע לא מייצר בני אדם שיודעים לשחק כדורגל טוב כנראה שאין הרבה מה לעשות והגיע הזמן להשלים עם זה.
אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שישלבו פה שחקנים צעירים רק כדי למצוא חן בפני אנשי תקשורת ואוהדים. שנרד ליגה אף אחד לא יפרגן לנו על שיתוף צעירים. תהיו בטוחים בזה.
29-Aug-2015, 2:10
הודעה: #26
מחיר ההצלחה בכדורגל
(29-Aug-2015 1:05)אופיר34 כתב:  אני באמת לא מבין אתכם. מאז השחרור של דודי אנשים פה מאבדים פרופרציות ביג טיים.
המועדון תמיד ידע לשתף ולקדם צעירים כאשר היו כאלה שרמתם הצדיקה את שילובם (ובמקרים מסוימים גם כאלה שלא הגיע להם).
אוזן, קלימי, נחייסי, זויטי, וסיהון, גזל, אלמוג כהן, עזרא, וילנר,עידו לוי, ירין חסן ועוד...

השנתונים האחרונים של מחלקת הנוער לא הצמיחו שחקנים מספיק איכותיים שיכלו לתקוע יתד בקבוצה בוגרת. אלה שכן הראו ניצוצות קיבלו מספר הזדמנויות (כולל בימים מרוכזים לפני פתיחת עונה) ולא הרשימו את המאמנים שאימנו פה באותם תקופות. ברשימה הזאת נכללים בין היתר עדי נמני, חסארמה, נור ביסאן, ריף מסיקה, מנצור, שריקי ועוד..

אז שיאמר היה פה באמת היתה סוג של פריחה באגף הצעירים רק צריך לזכור שרב השחקנים היותר טובים הובאו מחוץ לעיר והרבה כסף הושקע בזה ,מה שלא קיים היום.

אסור גם לשכוח שהשכנה שלנו טוברוק לא בדיוק תורמת למחלקת הנוער וגונבת לנו לא פעם מספר צעירים שחלקם התפתחו לשחקנים לגיטימים בליגת העל.

נכון להיום אפשר לספור על כף יד אחת את אלה שבאמת זכאים לקבל הזדמנות - אביב אברהם, ירין חסן, גרשומוב, אולי גם זיו . אני מקווה שלפחות אביב יקבל דקות ויוכיח את עצמו כי יש לו כדורגל.

שורה תחתונה - כסף וניהול מחלקת נוער זה מאד חשוב, אבל שהטבע לא מייצר בני אדם שיודעים לשחק כדורגל טוב כנראה שאין הרבה מה לעשות והגיע הזמן להשלים עם זה.
אני לא רוצה לחשוב מה יקרה שישלבו פה שחקנים צעירים רק כדי למצוא חן בפני אנשי תקשורת ואוהדים. שנרד ליגה אף אחד לא יפרגן לנו על שיתוף צעירים. תהיו בטוחים בזה.

אין סיבה לשתף שחקנים צעירים רק כדי למצא חן בעיני אנשים. יש סיבה לקחת כפרויקט שחקני נבחרת נוער/נערים או כל שחקן נוער טוב אחר כדוגמת דין גל, דודי תירם ואייל יכול לעזור בשמות אחרים ולסמן אותם כשחקני בוגרים. שזה אומר, אימונים אישיים, אימונים עם קבוצת הבוגרים שילובם לאט לאט בקבוצה הבוגרת, אם צריך אז להשאיל ( והדגש על להשאיל) לשנה אחת לקבוצה אחרת. כלומר להתוות דרך, להתוות מדיניות, לומר אלה שחקני העתיד של המועדון באלה נשקיע יותר ויכול מאוד להיות שגם נקבל מהם תרומה. לזה אני קורא דרך ומדיניות.

29-Aug-2015, 2:37
הודעה: #27
מילים יפות....
וזה בדיוק מה שבוצע עם רב השחקנים. סומנו, התאמנו עם הבוגרת, שולבו, הושאלו ולרובם בזה זה נגמר... ולא כי יש למישהו משהו נגדם כי זה פשוט לא זה!

כל מי שיש בו משהו בד"כ מקבל את ההזדמנות שלו, רק צריך לזכור שיש תקופות שלשלב בהן שחקני נוער יכול להוות סיכון גדול מידי לקבוצה לכן צריך לעשות את זה בשכל, ולא בכח כדי לקבל מחמאות מאפי ישראל ומעוד כמה מתייפיפים

Sent from my LG-D855
29-Aug-2015, 11:30
הודעה: #28
בואו ניקח "כפרויקט" את איתי מנצור ולירן שריקי, שחקנים שהוכיחו שהליגה הלאומית גדולה עליהם.
בואו ניקח כפרויקט את בלסטרה, גניש, עזריה, שחקנים שהוכיחה שליגת חובבים ראוי להם.
29-Aug-2015, 11:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2015 על ידי 11:44 עידן444.)
הודעה: #29
(29-Aug-2015 2:37)אופיר34 כתב:  מילים יפות....
וזה בדיוק מה שבוצע עם רב השחקנים. סומנו, התאמנו עם הבוגרת, שולבו, הושאלו ולרובם בזה זה נגמר... ולא כי יש למישהו משהו נגדם כי זה פשוט לא זה!

כל מי שיש בו משהו בד"כ מקבל את ההזדמנות שלו, רק צריך לזכור שיש תקופות שלשלב בהן שחקני נוער יכול להוות סיכון גדול מידי לקבוצה לכן צריך לעשות את זה בשכל, ולא בכח כדי לקבל מחמאות מאפי ישראל ומעוד כמה מתייפיפים

Sent from my LG-D855
אופיר, השאלה הנשאלת היא אחרת. הגישה שלי מאוד ברורה- הן בגזרת זרים- שלא להביא זרים שלא טובים יותר ואפילו פחות בלא מעט מקרים מהחומר הישראלי, והן בגזרת שחקני רכש ישראלים- לא להביא שחקן מבחוץ שלא משדרג אותך בשום צורה ואף להפך.
בעיני כבר שנים שחקני הרכש ברובם בדיוק אותם "בלופים"(כפי שפיליפצ'וק נהנה לכנות אותם). בלא מעט מקרים גם עולים המון כסף(אולי העונה זה קצת שונה אבל רק מחוסר ברירה- אם שגב או יאמר היו כאן אותם שחקנים היו מרוויחים פי 2-3 ושלא יהיה לך ספק בכך- היכולת מיותר לציין... אותה יכולת).
הרוב מאכזבים, מוחלפים והתוצאה היא שכבר עונה רביעים אתה מחליף 15 שחקנים- ואל תגיד לי שזה מחוסר ברירה. זו פשוט התנהלות לא נכונה- ואף אחד לא ישכנע אותי אחרת.

נ.ב.
בהסתכלות שלי מהצד חייב להודות שאני מאוד מעריך אותך על העמידה האיתנה וההגנה והסנגור שאתה נותן לעושים במלאכה- אגב, שיהיה ברור- אין לי כמעט טענות לאוסידון ודורה. הבעיה היא לא הם כפי שהבעיה לא ספציפית בחלק גדול מה"טרמפיסטים" שהיו כאן תקופה ונעלמו(מנהלים, מאמנים, תורמים וכ'). הבעיה היא שהמועדון הזה צריך לאמץ שיטות עבודה אחרות. אם אתה חושב שפפ שהוא אחד המאמנים הגדולים בעולם עושה מה שבא לו בבאירן- יש לך טעות. הוא ממש לא? ולמה? כי הוא הגיע למועדון כדורגל באירן מנכן שפועל באסטרטגיה מסויימת והוא אפילו לא האיש הכי חזק שם אלא מתאס זאמר. וגם לא קלופ בדורטמונד.
הגישה בנתניה דומה לאנגליה שם המנג'ר הוא כמעט כל יכול ועושה מה שבא לו רק שכאן, כמו בשכונה טובה- האנשים שלוחשים באוזן הם לא בובי צ'ארלטון, ופט רייס. הם לא אנשי מקצוע. הם בעיקר אינטרסנטים, סוכנים וכל מיני תורמים שמושכים בכל מיני כיוונים. לכן, לדעתי היתה הזדמנות גדולה לעיריה לעשות כאן מהלך גדול יותר מכיבוי שריפה(הפעם שריפה גדולה...)- ופספסנו את ההזדמנות הזו לצערי.
29-Aug-2015, 11:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Aug-2015 על ידי 11:48 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
את מי פיספסנו עידן444, כמה פיספסנו???? על ציר הזמן 10 שנים אחורה, אתה מגרד לי 2-3 שחקנים שגם הם התפתחו בשלב מאוחר, מתוך עשרות בלופים ומתחזים לשחקנים אז על מה אתה מדבר?????
די לגניבת דעת הזו, די ליפות את המציאות.
מי שכן היה שווה משהו, נמכר לקבוצות הגדולות (חלקם חתול בשק שעד היום אני לא מבין מה עבר על יעקב שחר ששילם עליהם את מה ששילם).
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים