שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כמות קהל
27-Aug-2015, 8:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2015 על ידי 9:17 פיליפצ'וק.)
הודעה: #1
כמות קהל
נזכרתי הבוקר בדיונים האינסופיים פה על איך מגדילים את כמות הקהל, איך ממלאים את המערבי, איך מביאים למזרחי וכו'.
כמה חרטות "והצעות ייעול" שמעתי (ועדיין שומע) פה ובמקומות אחרים: מבצעים, כרטיסים בחינם, 1+1, פרסום בעיר, שחקני בית וכדומה.
סתם בהערכה גסה, ההישג של מכבי ת"א השבוע יכניס לקהילת האוהדים שלה לפחות עוד 1000 אוהדים, בלומפילד כבר קטן בשבילם.
בשורה התחתונה, אני חוזר וטוען את מה שטענתי מאז הקמת הפורום הזה, רק הצלחה, הישגיות והשקעה כספית גדולה לאורך זמן תביא קהל גדול וכל השאר חרטות ולעג לרש.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Aug-2015, 9:42 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Aug-2015 על ידי 9:42 אלון.)
הודעה: #2
כמות קהל
(27-Aug-2015 8:57)פיליפצוק כתב:  נזכרתי הבוקר בדיונים האינסופיים פה על איך מגדילים את כמות הקהל, איך ממלאים את המערבי, איך מביאים למזרחי וכו'.
כמה חרטות "והצעות ייעול" שמעתי (ועדיין שומע) פה ובמקומות אחרים: מבצעים, כרטיסים בחינם, 1+1, פרסום בעיר, שחקני בית וכדומה.
סתם בהערכה גסה, ההישג של מכבי ת"א השבוע יכניס לקהילת האוהדים שלה לפחות עוד 1000 אוהדים, בלומפילד כבר קטן בשבילם.
בשורה התחתונה, אני חוזר וטוען את מה שטענתי מאז הקמת הפורום הזה, רק הצלחה, הישגיות והשקעה כספית גדולה לאורך זמן תביא קהל גדול וכל השאר חרטות ולעג לרש.

אין ספק שהצלחות מביאות קהל וכישלונות מרחיקים קהל, לא צריך להיות גאון הדור בשביל להבין זאתת. יחד עם זאת צריך לדעת לחשוב ולראות איך מושכים קהל גם כשהקבוצה לא מצליחה ולא רצה בצמרת כל שנה. ראה דוגמה קבוצות באירופה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
27-Aug-2015, 10:52
הודעה: #3
RE: כמות קהל
(27-Aug-2015 9:42)אלון כתב:  
(27-Aug-2015 8:57)פיליפצוק כתב:  נזכרתי הבוקר בדיונים האינסופיים פה על איך מגדילים את כמות הקהל, איך ממלאים את המערבי, איך מביאים למזרחי וכו'.

אין ספק שהצלחות מביאות קהל וכישלונות מרחיקים קהל, לא צריך להיות גאון הדור בשביל להבין זאתת. יחד עם זאת צריך לדעת לחשוב ולראות איך מושכים קהל גם כשהקבוצה לא מצליחה ולא רצה בצמרת כל שנה. ראה דוגמה קבוצות באירופה.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

תתעורר, אתה במזה"ת ולא באירופה.
זה שאופ"א סיפחו אותנו לאירופה, לא אומר שאנחנו חלק מהם.
27-Aug-2015, 12:16
הודעה: #4
RE: כמות קהל
פעם אחת לשמוע דברי טעם מפיליפצ'וק
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter