שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מי זה השמעון הזה ...
21-Oct-2013, 22:59
הודעה: #1
מי זה השמעון הזה ...
לא להאמין בחיי...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Oct-2013, 23:19
הודעה: #2
RE: מי זה השמעון הזה ...
נכון שופט חלש וטיפש הייתי אומר על גבול הפלילי אבל מה זאת הפניקה וההיסטריה הזאת בראשות הקפטן שלנו אז ספגנו גול דק 12 יש עוד יותר מ80 דק שחקו תמשיכו להניע כדור כולה רג אחרי 4 הפסדים מה קרה למה הלחץ המיותר הזה?
21-Oct-2013, 23:22
הודעה: #3
נכון שופט חלש וטיפש הייתי אומר על גבול הפלילי אבל מה זאת הפניקה וההיסטריה הזאת בראשות הקפטן שלנו אז ספגנו גול דק 12 יש עוד יותר מ80 דק שחקו תמשיכו להניע כדור כולה רג אחרי 4 הפסדים מה קרה למה הלחץ המיותר הזה?
22-Oct-2013, 0:45
הודעה: #4
אני מופתע שזה הגיע רק עכשיו ולא כבר במחזור הראשון.
הקבוצה הולכת לאכול השנה הרבה חרא משופטים אלמוניים וסמרטוטים שההזדמנות היחידה שלהם לקבל טיפת רייטינג ואולי סיכוי לקידום לליגת העל הוא בלגנוב את ההצגה במשחק של מכבי נתניה.
22-Oct-2013, 0:47
הודעה: #5
שופט מכור
22-Oct-2013, 9:26
הודעה: #6
מצפייה פעמיים בתקציר
1. הפנדל גבולי טעות ענקית של טובול שמנסה להרחיק ברגל שמאל (כנראה שרגל ימין רק בשביל לעלות במדרגות) רוב השופטים לא שורקים נפלנו על אחד שכן...
2. ליאור ז׳אן אדום מוצגק
3. ערן לוי טעות שיפוט חמורה ערן נוגע בכדור יכול לשרוק משחק מסוכן אבל הכדור היה באויר ערן בחצי סיבוב נוגע בכדור וכן גם דורס את השחקן מכאן ועד אדום יש מרחק...
22-Oct-2013, 9:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Oct-2013 על ידי 9:51 פיליפצ'וק.)
הודעה: #7
(22-Oct-2013 9:26)דוד חטב כתב:  מצפייה פעמיים בתקציר
1. הפנדל גבולי טעות ענקית של טובול שמנסה להרחיק ברגל שמאל (כנראה שרגל ימין רק בשביל לעלות במדרגות) רוב השופטים לא שורקים נפלנו על אחד שכן...
2. ליאור ז׳אן אדום מוצגק
3. ערן לוי טעות שיפוט חמורה ערן נוגע בכדור יכול לשרוק משחק מסוכן אבל הכדור היה באויר ערן בחצי סיבוב נוגע בכדור וכן גם דורס את השחקן מכאן ועד אדום יש מרחק...

לערן לוי הוא חיכה בפינה לדפוק אותו עוד מהמחצית הראשונה.
לגבי הפנדל אפשר לראות שטובול מרחיק את הכדור קודם וקצת מתמהמה עם החזרת הרגל והשחקן התוקף הולך לרגל שלו אחרי שהכדור כבר יצא מטובול, נתקע בו במתכוון ומוסיף הצגה תיאטרלית.
22-Oct-2013, 13:42
הודעה: #8
הבעיה השיפוטית אתמול הרבה הרבה הרבה יותר חמורה
ואני לא מסתכל על ארוע כזה או אחר,אני מנתח את כל המכלול וכל המכלול אתמול היה מגמתי ברמות שלא ראיתי במשחק בוגרים(במשחקים של מחלקות הנוער זה קורה לעיתים).
אני לא שש להשתמש בלשון בוטה,אך יש שמועות רבות על צוותי השיפוט מהדרום(ואתמול היה צוות דרומי),כל סיפור שיסופר וכל ספקולציה שתועלה לא תפסל על ידי על הסף.
22-Oct-2013, 13:52
הודעה: #9
(22-Oct-2013 13:42)אייל ס piשוב='2288 כתב:הבעיה השיפוטית אתמול הרבה הרבה הרבה יותר חמורה
ואני לא מסתכל על ארוע כזה או אחר,אני מנתח את כל המכלול וכל המכלול אתמול היה מגמתי ברמות שלא ראיתי במשחק בוגרים(במשחקים של מחלקות הנוער זה קורה לעיתים).
אני לא שש להשתמש בלשון בוטה,אך יש שמועות רבות על צוותי השיפוט מהדרום(ואתמול היה צוות דרומי),כל סיפור שיסופר וכל ספקולציה שתועלה לא תפסל על ידי על הסף.

האם הנהלת הקבוצה מתכוונת להגיש תלונה רשמית לאיגוד השופטים או לוותר כמו נצרת עילית?
אם כולם ימשיכו להתלונן עליו הסיכוי לפגוש אותו שוב יקטן בהרבה.
האם בעוד כמה שנים שוב יהיה לנו רסקין כזה ונקרא על פרשת שופטים באדום
אחרי שכבר ראיתי שיד מכירות גם ברבוצות צמרת באיאופה שום דבר לא יפתיע.
22-Oct-2013, 13:55
הודעה: #10
(22-Oct-2013 13:52)amir כתב:  
(22-Oct-2013 13:42)אייל ס piשוב='2288 כתב:הבעיה השיפוטית אתמול הרבה הרבה הרבה יותר חמורה

האם הנהלת הקבוצה מתכוונת להגיש תלונה רשמית לאיגוד השופטים או לוותר כמו נצרת עילית?
אם כולם ימשיכו להתלונן עליו הסיכוי לפגוש אותו שוב יקטן בהרבה.
האם בעוד כמה שנים שוב יהיה לנו רסקין כזה ונקרא על פרשת שופטים באדום
אחרי שכבר ראיתי שיד מכירות גם ברבוצות צמרת באיאופה שום דבר לא יפתיע.

אין לי מושג.....
ניסיתי אתמול בכוחותי הדלים לגרום לשורה ב"יציע העיתונות",לצערי פרימו לא היה שותף לתוכנית ושלמה שרף ואייל ברקוביץ (שני משתפ"ים של איזיקוביץ) טענו שהשיפוט היה למופת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים