שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
התקפה, התקפה, התקפה
23-Aug-2015, 9:36
הודעה: #21
RE: התקפה, התקפה, התקפה
(23-Aug-2015 9:10)פיליפצוק כתב:  
(23-Aug-2015 8:54)amir כתב:  יפה עלית רמה, מעניין שאתה תוקף אותי אישית אבל לא עונה לגבי המשחק

בפעם הבאה אני מבטיח לעשות לך "סלפי" של עצמי מחרבן בשירותים ולשלוח לך יא מסכן.

(23-Aug-2015 9:00)דוד חטב כתב:  חלוץ בלי צעד ראשון לא יכול לשחק חלוץ לכן מרגוליס בשפיץ עדיף בעיני

מרגוליס היה אתמול יותר מורגש כחלוץ מאשר מזרחי.
מחכה לתמונות.. אולי פעם אחת נראה ממך משהו אמיתי ולא אוסף השקרים הרגיל שלך. אפס כבר אמרנו.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Aug-2015, 12:18
הודעה: #22
RE: התקפה, התקפה, התקפה
(23-Aug-2015 7:10)אייל ס כתב:  בשיטת המשחק ש(לא)שיחקנו גם קאיודה/טוטו תמוז/הירש/גוזלן/אבו חצירה/שהר לא היו עושים יותר.
במחצית הראשונה(למרות החוסר דיוק),היה עוד סיכוי,ברגע שחזרנו לשחק בשיטת עם סימיליאיניץ/לוגסי/פירס בקישור וכל השאר מקרי,נגמר הסיכוי לעשות משהו בדיוק כמו נגד כפר סבא,ששם לפחות ברבע שעה האחרונה היה את אביב.
להלביש את זוגרי שמאז מאי לא התאמן במקום אביב ועוד להכניס אותו למשחק במקום נבו,זה גרם לגרום עוול לזגורי שלא בכושר משחק וגם להוציא את החלוץ היחיד שלנו וגם לאבד את העשתונות.

לא שופט אחרי משחק אחד לכאן או לכן,לא היסטרי בנושא החלוץ,מספר נקודות האור הבודדות היו צמד הבלמים הצעיר,שלמרות אי הדיוק במסירות מפעם לפעם,סה"כ הסתדרו לא רע במרכז ההגנה והחזרה של פירס למגרש.
נגד בית"ר צריך להוריד את לוגסי לעמדת המגן השמאלי להשאיר את מרכז המגרש האחורי לפירס וסימיליאניץ ולהמשיך לפתוח עם איילה/בארי/גאל/נבו,אני בדעה שככל שנדבוק בשיטה הזו ברוטציה כזו או אחרת(חלוץ במקום נבו/זגורי ואולי אבי או ראול בעדיפות לאביב),החלק הקדמי יתחבר לאחורי ונהנה מהכשרון של איילה/בארי/גאל.

וכן יהיו לנו גם משחקים חסרי כלום ושום דבר כמו אתמול.

אם שמת לב, אתמול רוב ההתקפות של פ"ת הגיעו דרך האמצע וגם הגול הגיע מהאמצע, הקישור האחורי לא הצליח לתפקד מולם וההכנסה של פירס ייצבה את האמצע, לפי דעתי חילוף טוב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים