שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דניאל בר נתן , והנורות האדומות
23-Aug-2015, 12:47
הודעה: #21
RE: דניאל בר נתן , והנורות האדומות
(23-Aug-2015 12:08)אייל ס כתב:  
(23-Aug-2015 11:31)אלון כתב:  
(23-Aug-2015 11:10)Shaul כתב:  אפרופו שחקני בית!
אתמול במשחק ישבתי עם חבר הנהלת פ"ת,ודיברנו על ריבוי שחקני הבית בסגל שלהם,ההסבר שלו היה פשוט ביותר,לא משנה מי המאמן ,דבר ראשון שהם דורשים מהמאמן,כל עונה בונים שחקן אחד מהנוער ולא משנה המחיר שישלמו עבור זה!
ואיך זה מתבצע?
לדוגמא השנה הם החליטו שצריך מגן שמאלי,נותנים לטויטו הצעיר לשחק גם במחיר שיהיה חלש מידי פעם(דרך אגב אתמול היה מצויין),שנה שעברה זה היה המגן הימני אלו,לפני שלוש שנים ,דנינו הבלם ופרץ החלוץ.
חומר למחשבה.

בקבוצה ללא קהל לוחץ זו לא בעיה, בקוצה כמו שלנו שאין סבלנות לכלום זה על סף הבלתי אפשרי.

מאמין שאוהדים יעדיפו את ירין ודודי על האוקראיני וחיימוביץ
משוכנע שיעדיפו את אביב(אתמול) ולא את כל הניסיונות "בבני אדם"
ולכן הבעיה זה לא האוהדים הבעיה זה המאמן ומי שנותן(או לא נותן) לו הנחיות.

עם כל הכבוד לירין ודודי , ואם בוחנים את הנושא מיקצועית נטו (בלי רגש, אמוציות ומשקעי עבר) אני בכלל לא בטוח שהשניים האלה עדיפים. מיצ'נקו הוכיח בסה"כ עד עכשיו שהוא בלם ראוי ולחיימוביץ בטוח יש יותר נסיון מהאחרים וזה מאד חשוב בג'וב הזה. מיקצועית לדעתי הוא בטוח לא נופל מהם.
אז נכון שלדודי היה משחק טוב מאד אתמול אבל זה לא אומר עדיין שזה צריך להבטיח לו הרכב ראשון (למרות שאחרי אתמול לא הייתי שולל שירין יהיה האופציה הראשונה לשינוי בהגנה. עדיין היסטרי מידי לדעתי)
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
23-Aug-2015, 12:59
הודעה: #22
אתם שוכחים שקיבלנו שתי מכות עם הפציעות של סבע וערן. ואפשר להיתפס על זה. טל איילה שחקן מוכשר אבל לא שחקן ל 11 הפותחים. מקווה שיביאו עוד 2 שחקנים.
23-Aug-2015, 13:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 23-Aug-2015 על ידי 13:37 amir.)
הודעה: #23
(23-Aug-2015 12:47)אופיר34 כתב:  
(23-Aug-2015 12:08)אייל ס כתב:  
(23-Aug-2015 11:31)אלון כתב:  
(23-Aug-2015 11:10)Shaul כתב:  אפרופו שחקני בית!
אתמול במשחק ישבתי עם חבר הנהלת פ"ת,ודיברנו על ריבוי שחקני הבית בסגל שלהם,ההסבר שלו היה פשוט ביותר,לא משנה מי המאמן ,דבר ראשון שהם דורשים מהמאמן,כל עונה בונים שחקן אחד מהנוער ולא משנה המחיר שישלמו עבור זה!
ואיך זה מתבצע?
לדוגמא השנה הם החליטו שצריך מגן שמאלי,נותנים לטויטו הצעיר לשחק גם במחיר שיהיה חלש מידי פעם(דרך אגב אתמול היה מצויין),שנה שעברה זה היה המגן הימני אלו,לפני שלוש שנים ,דנינו הבלם ופרץ החלוץ.
חומר למחשבה.

בקבוצה ללא קהל לוחץ זו לא בעיה, בקוצה כמו שלנו שאין סבלנות לכלום זה על סף הבלתי אפשרי.

מאמין שאוהדים יעדיפו את ירין ודודי על האוקראיני וחיימוביץ
משוכנע שיעדיפו את אביב(אתמול) ולא את כל הניסיונות "בבני אדם"
ולכן הבעיה זה לא האוהדים הבעיה זה המאמן ומי שנותן(או לא נותן) לו הנחיות.

עם כל הכבוד לירין ודודי , ואם בוחנים את הנושא מיקצועית נטו (בלי רגש, אמוציות ומשקעי עבר) אני בכלל לא בטוח שהשניים האלה עדיפים. מיצ'נקו הוכיח בסה"כ עד עכשיו שהוא בלם ראוי ולחיימוביץ בטוח יש יותר נסיון מהאחרים וזה מאד חשוב בג'וב הזה. מיקצועית לדעתי הוא בטוח לא נופל מהם.
אז נכון שלדודי היה משחק טוב מאד אתמול אבל זה לא אומר עדיין שזה צריך להבטיח לו הרכב ראשון (למרות שאחרי אתמול לא הייתי שולל שירין יהיה האופציה הראשונה לשינוי בהגנה. עדיין היסטרי מידי לדעתי)
ירין בגדול לוקח אתמול שחקן מצטיין רמה אחת מעל הקבוצה.

(23-Aug-2015 12:33)טל.מ כתב:  סמיליאניץ מסקרן אותי ברשותכם.. בשבוע שעבר נגד ב״ש הוא לא היה משהו. חילוצי כדור יפים בחצי השני אבל הרבה מאוד חוסר דיוק במסירה, כל השוואה לדג'אני עפ המשחק ההוא קצת רחוקה מהמציאות. איך הוא היה אתמול ?
הייתי מציע לבדוק באיזה שעה הוא הלך לישון בשישי הבנאדם נראה אחרי האנג אובר רציני עייף וכבד ולמרות זאת הניצוץ קיים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים