שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כל הכבוד לאוסידון על הפרידה מאדם יקר שליו מנשה
25-Aug-2015, 10:42
הודעה: #1
משמח לראות התנהלות חדשה יפה ראויה מתבקשת משחקן אמנם לא שגדל אצלנו מהילדים ונערים כי אם בראשל"צ אבל אני זוכר כשהגיע לנתניה אחרי שהיה בהרצליה אני בעצמי הרמתי יותר מגבה על הבאתו של שליו מנשה .
גם אני טעיתי לגביו ... התברר ששליו לא רק שחקן טוב אלא גם אדם גדול , אדם עם המון אהבה חיבה אחד כזה שכל חדר הלבשה מתברך בו .

יהיה מאוד יפה אם מכבי נתניה תערוך לו משחק פרידה עם הקבוצה אותה הוא שליו מנשה יבחר כמו שהיו צריכים לעשות חוץ מלשפיגלר לכל שחקן שפורש מהכדורגל במכבי נתניה .

לגבי אוסידון במקום להתקשקש בלחפש חלוץ זר שכן תפגע או לא תפגע , עדיף לחפש עוד ספונסר ולהביא את אחד החלוצים האלו : בדש , אבוחצירא , שחר הירש .

בשביל שחר הירש ואבוחצירא אפשר לחכות עוד כמה מחזורים לא בוער כלום , אבל שלפחות הכיוון יהיה נכון !!!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
25-Aug-2015, 10:51
הודעה: #2
אנשים כאן מתגוששים כל היום וסוף סוף מישהו כאן שם לב לשחקן נהדר, אחד הטובים שהיו כאן במאה הנוכחית, שאת שיא הקריירה שלו עשה אצלנו שפרש- המון הצלחה לשלו מנשה בהמשך דרכו וכולי תקווה שהפעולות של המועדון במלחמה באלימות השבוע יאפשרו לנו אכן להיפרד ממנו ביום ראשון.
25-Aug-2015, 11:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 25-Aug-2015 על ידי 11:46 אלון.)
הודעה: #3
מגיע לו טקס פרידה. כל הכבוד למועדון ושיהיה לשליו הצלחה בהמשך.
לא הייתי מתנגד לראות אותו משתלב במחלקת הנוער כמאמן ילדים.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
25-Aug-2015, 11:50
הודעה: #4
RE: כל הכבוד לאוסידון על הפרידה מאדם יקר שליו מנשה
(25-Aug-2015 10:42)זאב רווח כתב:  יהיה מאוד יפה אם מכבי נתניה תערוך לו משחק פרידה עם הקבוצה אותה הוא שליו מנשה יבחר כמו שהיו צריכים לעשות חוץ מלשפיגלר לכל שחקן שפורש מהכדורגל במכבי נתניה .

"כמו שהיו צריכים לעשות חוץ מלשפיגלר לכל שחקן שפורש מהכדורגל במכבי נתניה"

אתה שומע את עצמך?
כששפיגלר פרש הוא היה סופר-אהוב בנתניה.
זה שבעשור האחרון ועכשיו, כשהוא בן 71, כועסים עליו על התנהלותו לא אומר שום דבר על התחושות כלפיו בתחילת שנות השמונים כשהוא פרש.
26-Aug-2015, 11:39
הודעה: #5
שרגא לצערי אתה דפוק במוח למה לצערי ? כי חשבתי שיש לך עוד סיכוי ללמוד את הבנת הנקרא !!!! מה אתה מחפש דברים שליליים בכל מה שאני כותב ??? לשפיגלר ערכו משחק פרידה וזה היה נפלא ואני אוהב אותו גם היום למרות שלא מתאים לו לנהל קבוצה .....

מה שלא הצלחת לקרא זה שלאף שחקן לא עשו משחק פרידה ויש לנו מלא שחקנים שיכלו לעשות להם הבעיה תמיד הייתה בהתנהלות ההנהלה לא בשחקני העבר !
26-Aug-2015, 12:10
הודעה: #6
(26-Aug-2015 11:39)זאב רווח כתב:  שרגא לצערי אתה דפוק במוח למה לצערי ? כי חשבתי שיש לך עוד סיכוי ללמוד את הבנת הנקרא !!!! מה אתה מחפש דברים שליליים בכל מה שאני כותב ??? לשפיגלר ערכו משחק פרידה וזה היה נפלא ואני אוהב אותו גם היום למרות שלא מתאים לו לנהל קבוצה .....

מה שלא הצלחת לקרא זה שלאף שחקן לא עשו משחק פרידה ויש לנו מלא שחקנים שיכלו לעשות להם הבעיה תמיד הייתה בהתנהלות ההנהלה לא בשחקני העבר !

דוקטור, תודה על האבחנה המדויקת. אתה יכול לרשום לי מהכדורים שאתה רושם לעצמך?

אם תכתוב באופן קריא בטח גם דפוק במוח כמוני יוכל להבין את המסרים שהוגה הדעות המהולל מנסה להעביר.
26-Aug-2015, 13:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 26-Aug-2015 על ידי 13:08 זאב רווח.)
הודעה: #7
אתה צודק הייתי צריך לשים חוץ משפיגלר בסוגריים אז היית מבין שרק לו עשו וחבל שלא לכל האחרים

איזה כדורים שרגא גראס אחי רק גראס אפילו עכשיו מצאו במחקר אמריקאי שזה מרפא סרטן , תאמין לי אין כדור שמשתווה לגראס האינדיאנים השתמשו בעלי קוקה ובמזרח התיכון השתמשו בגראס מעל 10000 שנה גם הפרעונים עישנו גראס ומרחו גראס בשביל כאבי פרקים
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים