שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
24-Aug-2015, 13:19
הודעה: #67
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
(24-Aug-2015 12:35)אלון כתב:  לא איני ולא בטיח. לא יהיה לך שחקן בית טוב מכיון שאתה לא מכשיר אותו לכך. אם לא הייתה לך הסבלנות עם דגני/בן הרוש/מוגרבי/אוזן/סבן ודומיהם לא הייתה מקבל עליהם שקל בניגוד למיליוני השקלים שקיבלת עבורם. כשאתה משחרר שחקנים כמו עידו לוי ודודי תירם ולא נותן צ'אנס לאחרים אז לא יהיה לך מה למכור או על מה להתבסס בעתיד. ואל תספר לי סיפורים על "כשרונות אמיתיים" מכיון שאף אחד מהשמות שהזכרתי (וגם אבו עביד) לא היו כאלה בתחילת דרכם.

איני וחצי !
אין קשר לסבלנות כרגע. אני צריך כרגע לשרוד עד שיגיע לפה מישהו ושיוכל לממש את כל הפנטזיות שלכם.
איזה שחקן בית פספסנו בשנים האחרונות שנהייה פה כוכב בליגה הזאת ?
מספיק כבר עם הקשקוש הזה של שחקני בית. אין כרגע בנתניה שום כשרון אמיתי שיוכל להצעיד את הקבוצה הזאת קדימה בשנים הבאות ! לא אביב , לא תירם, לא עידו, לא נור ביסאן, לא מסרוואה ולא עוד כמה ששכחתי. מספיק כבר להשלות את כולם. כולם במקרה הטוב יכולים להיות שחקנים משלימים בסגל וגם זה אם אני לארג' איתם... הדורות האחרונים לא הצמיחו שום שחקן שיעשה את ההבדל וגם לא קרוב לזה.

וזה לא אומר שצריך לוותר על הבעלות שלנו עליהם ולא להשאיל אותם ולעשות קצת כסף או למכור כשאין ברירה.
אם ויתרו על הזכויות שיש לנו על תירם זה רשלני ,אבל מיקצועית אין לי בעייה עם ההחלטה הזאת.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16 - אופיר34 - 24-Aug-2015 13:19

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים