שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
24-Aug-2015, 10:09
הודעה: #59
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
(24-Aug-2015 9:48)אלון כתב:  על חלוץ אני בכלל לא מדבר מכיון שברור שיגיע. אם רוצים לגעת בחוליית ההגנה אז שיטפלו בבעית המגן השמאלי קודם.
ולנושא הפוסט, דודי הוא לא האישו, ההתנהלות היא הבעיה ואייל נתן כמה דוגמאות טובות לכך. להזכירך, גם בעונה שעברה טענתי שההתנהלות קלוקלת ואתה עצמת עיניינם ואמרת הכל בסדר, זה הכדורגל, טעויות קורות וכו...
ההתנהלות של השבועות האחרונים לדעתי לא בסדר, לא מחלק ציונים ולא מוריד ליגה, רק מעביר ביקורת עיניינית.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

יש לך מגן שמאלי טבעי אם לא שמת לב. קוראים לו שמעון הרוש. אתה לא חייב לאהוב אותו (גם אני לא מת עליו) אבל הוא המגן שלך. מחליף טבעי אין לו כרגע שזה לא אידיאלי. גילינו תוך כדי שטגה יכול לעשות את העבודה.

לעומת זאת , תסכים איתי שבלם זה תפקיד יותר קריטי וחשוב ושם אתה חייב שיהיה לך גיבוי. עכשיו השאלה האם דודי תירם הוא גיבוי מספיק טוב וראוי (ובוא נתעלם מהרומנטיקה וממשחק אחד טוב שראינו ממנו). לדעת המאמן לא ואת האמת גם לדעתי. חיימוביץ לא בלם ענק אבל גם לא צריך לזלזל בו. בכל זאת עבר כמה קבוצות לא קטנות ועשה משהו בקריירה. בתור בלם מחליף הוא לא ראוי מספיק במכבי נתניה של השנה ??

ואייל (לזכותו) נתן באותה מידה את "הצד" של המחליטים גם. אתה התעלמת מזה ,אני לא.

ובעונה שעברה טענת שההתנהגות קלוקלת כמו כל שנה ב 20 שנה שאני מכיר אותך... היו דברים קלוקלים והיו דברים שעבדו טוב. לא עצמתי עיניים ,חשבתי (ותמיד אחשוב) שצריך לתת לאנשים חדשים שמגיעים את הצ'אנס לממש את הרעיונות שלהם. אחרי X זמן צריך לבדוק, לבקר ולעשות מעשה אם צריך. ככה אני חושב שצריך להתנהל.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16 - אופיר34 - 24-Aug-2015 10:09

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 6 אורחים