שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
24-Aug-2015, 18:44
הודעה: #81
RE: שחקני מכבי נתניה לעונת 15/16
עד שבת הכל היה ורוד , כולם פרגנו, אוסידון מלך, מחתימים שחקנים, הקבוצה פתחה דף חדש, היו כאלה שדיברו על פליאוף....

ואז הגיע השבת. מפסידים, זגורי משחק חצי שעה, משחררים זר, מחתימים את חיימוביץ, דודי הולך.... ופתאום אין דרך, אין חשיבה, הכל שכונה, אוסידון לא עושה ת'עבודה, אנחנו שוב מועמדים מס' 1 לירידה....

הלו...אנשים קצת פרופורציות !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
24-Aug-2015, 18:54
הודעה: #82
(24-Aug-2015 18:44)אופיר34 כתב:  עד שבת הכל היה ורוד , כולם פרגנו, אוסידון מלך, מחתימים שחקנים, הקבוצה פתחה דף חדש, היו כאלה שדיברו על פליאוף....

ואז הגיע השבת. מפסידים, זגורי משחק חצי שעה, משחררים זר, מחתימים את חיימוביץ, דודי הולך.... ופתאום אין דרך, אין חשיבה, הכל שכונה, אוסידון לא עושה ת'עבודה, אנחנו שוב מועמדים מס' 1 לירידה....

הלו...אנשים קצת פרופורציות !

מבחינתי לפחות, רחוק מלהיות ורוד וזה התחיל עם ההחתמה של החתולים בשק, המשיך עם שחרורו של עידו לוי והחתמתם של זגורי וחיימוביץ. שחרורו של דודי זה רק הדובדבן...
ואת כל זה אמרתי עוד לפני שבת.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
24-Aug-2015, 19:15
הודעה: #83
שוב פעם אני נאלץ להסכים עם אלון ..( ולא אופיר זה לא נגדך אישית. הוא פשוט צודק).

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
24-Aug-2015, 19:22
הודעה: #84
ידידי טל, תאמין לי שלא היה לי ספק לרגע שלא תסכים איתו.
זה הטרנד בימים האחרונים ברחבי הפייסבוק ואלון שורץ שם רבות לאחרונה...

יש פה הגזמות ויציאה מפרופורציות ברמות קשות. אבל כרגיל במחוזותינו 2 ניצחונות וגם את הגל הזה נעבור

Sent from my LG-D855
24-Aug-2015, 19:56
הודעה: #85
תן לנו 2 ניצחונות ונדבר
24-Aug-2015, 21:06
הודעה: #86
(24-Aug-2015 19:22)אופיר34 כתב:  ידידי טל, תאמין לי שלא היה לי ספק לרגע שלא תסכים איתו.

יש פה הגזמות ויציאה מפרופורציות ברמות קשות. אבל כרגיל במחוזותינו 2 ניצחונות וגם את הגל הזה נעבור

Sent from my LG-D855

לא קשור לפייסבוק ולא קשור לנצחונות, גם בשנה שעברה אמרת את אותו הדבר ובסוף נעלמת מהפורום. דרך, דרך ועוד פעם דרך...
נ.ב- גם בפייסבוק אפשר לנהל דיונים עיניינים ומעניינים, ממליץ לך בחום להגיע ולעיתים גם להשפיע...

24-Aug-2015, 21:50
הודעה: #87
(24-Aug-2015 21:06)אלון כתב:  
(24-Aug-2015 19:22)אופיר34 כתב:  ידידי טל, תאמין לי שלא היה לי ספק לרגע שלא תסכים איתו.

Sent from my LG-D855

לא קשור לפייסבוק ולא קשור לנצחונות, גם בשנה שעברה אמרת את אותו הדבר ובסוף נעלמת מהפורום. דרך, דרך ועוד פעם דרך...
נ.ב- גם בפייסבוק אפשר לנהל דיונים עיניינים ומעניינים, ממליץ לך בחום להגיע ולעיתים גם להשפיע...

אתה מתחיל להשמע כמו מישהו מוכר מהפורום רק מציע לך ,בניגוד אליו, לא רק לזרוק משפטי מחץ ,אלא גם לנסות לדייק ולצוטט כמו שצריך.

אז אני אסביר שוב מה אמרתי כדי שלא תזרוק שוב אימרות כשלא יהיה לך מה להגיד.

אני את הדברים שאמרתי (וגם אתה דרך אגב אמרת אותם ,ולא רק אתה) בתחילת דרכו של שגב אמרתי כי הרגשתי שלא נתנו לו את הגב ולא הפסיקו למרר לו את החיים למרות שהאיש הוכיח את רצינותו בכסף אמיתי (650 אלף דולר) ששם בקופת המועדון. שאדם משקיע סכום דמיוני כזה בקבוצה שלי מן ההגינות היה לתת לו את הזמן ,ואני מאלה שלא מתרגש מרעשי רקע של כתבי חצר כאלה ואחרים.
ההמשך כמובן הוכיח שטעיתי לגביו ושהוא היה בסה"כ אדם עם כוונות אבל בלי יכולות שנהג בחוסר אחריות שהביא אותנו כמעט לידי פירוק.

ההעלמות שלי מהפורום לא הייתה כמובן קשורה לעניין. נעלמתי בתחילת העונה (מחזור 3) ברגע ששוב התחיל גל הנבואות וההפחדות על ירידת ליגה. אמרתי לעצמי שהפעם אני לא מתכוון לבזבז אנרגיות וניתן לכלבים להמשיך לנבוח... איך זה נגמר כולנו יודעים.

כל זה כמובן לא קשור לנושא הנוכחי.
זה התחיל עם שני זרים שהובאו שהראשון הסתבר כנפילה והשני עוד לא ידוע, המשיך בשחרור מוצדק של שחקן בית בינוני שישב על חוזה מופרז וחסר כל הגיון, המשיך בהחתמה של שחקן אחר באותו תפקיד עם רזומה וניסיון רב יותר שמקבל שליש מהטאלנט ונגמר היום עם הידיעה שדודי תירם נפרד מהקבוצה.

הכל החלטות מקצועיות שכמובן נלקחו בהתאם למצב הפיננסי של הקבוצה. כל השאר דרמה מיותרת שסתם מכניסה רעש למערכת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים