שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אני לא צ'יוואווה של אף אחד - אוסידון בראיון מעניין
19-Aug-2015, 16:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 16:49 ORENARIEL.)
הודעה: #21
RE: אני לא צ'יוואווה של אף אחד - אוסידון בראיון מעניין
תתבייש לך איך שאתה דברת על חסן .. שלומיאל , מקומו על הספסל .. מתי תלמד לכבד שחקנים ולהעריך אותם?

רק לפני חצי שנה קבעת שאין לו מקום בספסל , ועכשיו תקבל אותו בתור בלם הרכב בליגת העל וגם כקפטן בכמה משחקים.. על אפך ועל חמתך

(28-Feb-2015 15:43)פיליפצוק כתב:  עידו לוי לא כוכב, רחוק מזה, אבל עידו לוי מראה יציבות מאז שרוני לוי הגיע וזה מה יש כרגע, בינוניות.
ירין חסן אחראי שבוע אחרי שבוע להתקפות לב במקרה הטוב וגולים לחובתנו במקרה הרע, רוני לוי זיהה את זה ועכשיו כאשר יש אלטרנטיבה נורמלית לצד ימין בהגנה אפשר להחזיר את אבו עביד לתפקיד הטבעי שלו.

(28-Feb-2015 18:34)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2015 16:00)mordii2 כתב:  שחסן ישחק קשר אחורי

Sent from my iPhone using Tapatalk

למה? בשביל שיעשה חורים בקישור?
הספסל זה המקום הכי מתאים לו.

(28-Feb-2015 16:17)דוד חטב כתב:  כל הבלמים בליגה פח ...דווקא הטובים גדלו בבית: טיבי וצדק....
תנו לחסן את לוי צ׳אנס הם יהיו אחל׳ה צמד

אם לבלדב אתם נותנים כל כך הרבה צ׳אנסים תנו גם לבלמים תוצרת בית...

בגלל הפציעה של סרגי, רוני לוי נתן לירין חסן את הצ'אנס על מגש.
מה קיבל בתמורה? הפסד לרעננה כי הוא שלומיאל וגול שיווין נגד ב"ש ואני כבר לא מדבר על הטעויות בתקופת מזרחי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
19-Aug-2015, 16:56 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 16:58 פיליפצ'וק.)
הודעה: #22
עומד מאחורי כל מה שאמרתי בעבר מילה במילה, רק שבניגוד אלייך ילד טמבל, אם שחקן משפר את יכולתו ומוכיח ששווה לתת לו עוד צ'אנס אני מפרגן ולא מאחל שימשיך לשבת על הספסל או שיישאר פצוע.
אתה מבין את ההבדל בינינו יא חמאר....?
ואיך אתה קובע שירין חסן יישאר שחקן הרכב? (על אפי וחמתי חחחח), המאמן הנוכחי שנותן לו כרגע את הצ'אנס, הוא הולך הביתה עוד 10 מחזורים ביחד עם מישנצ'קו עפ"י החזון הנבואי שלך, לך תדע מי יבוא במקומו, אולי גיא לוי ששיתף פעולה עם חיימוביץ בהצלחה אשתקד.
19-Aug-2015, 17:13
הודעה: #23
דורה שינה את סגנון המשחק שלו מהקצה אל הקצה, אם הוא ימשיך ככה אז הכל יהיה בסדר..
ובכל מקרה הבלם האהוב עלייך מישנקו לא ישאר פה עוד הרבה זמן .. אל תדאג, רק שלא תשנה את דעתך עליו בעוד כמה מחזורים
19-Aug-2015, 17:18
הודעה: #24
(19-Aug-2015 17:13)ORENARIEL כתב:  דורה שינה את סגנון המשחק שלו מהקצה אל הקצה, אם הוא ימשיך ככה אז הכל יהיה בסדר..
ובכל מקרה הבלם האהוב עלייך מישנקו לא ישאר פה עוד הרבה זמן .. אל תדאג, רק שלא תשנה את דעתך עליו בעוד כמה מחזורים

אורן,לקחת את הבלם כפרוייקט?
אתה אוהד נתניה ומצפה ששחקן לא יצליח?
בעונת 12/13 דג'אני וסבע עשו לי "כפה אדומה" בהנחית המאמן הדגול בנין...ולמרות,לא קראת באותה עונה מילה רעה שלי עליהם והתללתי שהם יצליחו להשאיר אותנו ליגה,למרות שהיה לי ברור שהם מובילים אותנו לאבדון.
מכבי נתניה היא מעל כל "אינטרס אישי" ומפליא אותי האובססיה שלך.
19-Aug-2015, 17:34
הודעה: #25
(19-Aug-2015 16:56)פיליפצוק כתב:  עומד מאחורי כל מה שאמרתי בעבר מילה במילה, רק שבניגוד אלייך ילד טמבל, אם שחקן משפר את יכולתו ומוכיח ששווה לתת לו עוד צ'אנס אני מפרגן ולא מאחל שימשיך לשבת על הספסל או שיישאר פצוע.
אתה מבין את ההבדל בינינו יא חמאר....?
ואיך אתה קובע שירין חסן יישאר שחקן הרכב? (על אפי וחמתי חחחח), המאמן הנוכחי שנותן לו כרגע את הצ'אנס, הוא הולך הביתה עוד 10 מחזורים ביחד עם מישנצ'קו עפ"י החזון הנבואי שלך, לך תדע מי יבוא במקומו, אולי גיא לוי ששיתף פעולה עם חיימוביץ בהצלחה אשתקד.

משה, לדעתי אתה יכול להחליף את הקוף ביציע העיתונות...

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
פיליפצ'וק (1919-0808-2015201520152015)
19-Aug-2015, 17:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 17:38 ORENARIEL.)
הודעה: #26
(19-Aug-2015 17:18)אייל ס כתב:  
(19-Aug-2015 17:13)ORENARIEL כתב:  דורה שינה את סגנון המשחק שלו מהקצה אל הקצה, אם הוא ימשיך ככה אז הכל יהיה בסדר..

אורן,לקחת את הבלם כפרוייקט?
אתה אוהד נתניה ומצפה ששחקן לא יצליח?
בעונת 12/13 דג'אני וסבע עשו לי "כפה אדומה" בהנחית המאמן הדגול בנין...ולמרות,לא קראת באותה עונה מילה רעה שלי עליהם והתללתי שהם יצליחו להשאיר אותנו ליגה,למרות שהיה לי ברור שהם מובילים אותנו לאבדון.
מכבי נתניה היא מעל כל "אינטרס אישי" ומפליא אותי האובססיה שלך.

איך בדיוק אתה מבין שאני מצפה שהוא יכשל? למה נראה לך שאשמח שהוא יעשה טעויות?
גם במשחק נגד ב"ש התאכזבתי ממנו , הטעויות שהוא יעשה יעלה לנו ביוקר
אם אני מתריע מראש על בעיה חמורה, זה אומר שאני רוצה בכשלונו? בדרך כלל שחקנים כושלים לא משתפרים ככה פתאום

אז מה אתה מצפה שאעשה? , בסך הכל אני רוצה שיעיפו אותו מפה , חבל על הכסף ובזבוז של שחקן זר , וגם תופס מקום של שחקן ישראלי ..

אייל איך לדעתך סרגיי בתור בלם? גם אתה החזקת ממנו בהתחלה כהצלחה..
19-Aug-2015, 17:57
הודעה: #27
הבנאדם לא קורא את מה שהוא כותב.
יש קצרים בין היד, המוח והעין.
19-Aug-2015, 18:00
הודעה: #28
אני לא יודע מה אתה רוצה מהבלם מול באר שבע הוא שיחק בשקט כול כדור נשלח עם כתובת איפה סרגי ואיפה הוא סרגי היה מלך המבשלים נגדנו

Sent from my iPhone using Tapatalk
19-Aug-2015, 18:07
הודעה: #29
אורן,תרענן את זכרוני בתשבחות חריגות מכיווני לכיוון סרגיי,מעבר לסבלנות/סבלנות או שנהנתי לראות אותו יוצא קדימה..שם זה התחיל ושם זה הסתיים.
אגב,גם במקרה הזה,אני לא יוצא מהכלים,אך בטח ובטח לא קוטל/פוסל וחושב שהוא הגרוע מאלו שהיו.
19-Aug-2015, 18:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 19-Aug-2015 על ידי 18:31 ORENARIEL.)
הודעה: #30
ואם אהיה צודק בעוד כמה מחזורים, מה תעשה אז?
אני לא רוצה לדבר על הנושא הזה בכלל , ובכל פעם מחדש משה הזה מדליק אותי וגורר אותי חזרה.
ניתן לזמן לעשות את שלו , ואל תמהר לקבוע שהוא בסדר..

ולגבי סרגיי חצי מהפורום פה בהתחלה אמרו ש-2 הרומנים הם בינגו של מזרחי! .. והיום לכולם יש דעה אחת לגביהם (נ.ב הלוואי שמישנקו היה ברמה של סרגיי)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים